Edward7
1984

Stany Zjednoczone NATO - zaangażowane w finansowanie, szkolenie i wsparcie polityczne neonazizmu na …

Jak Ukraiński Ruch Nacjonalistyczny po II wojnie światowej był kupowany i opłacany przez CIA? - Cynthia Chung Narodziny ukraińskiego nacjonalizmu w dzisiejszej formie mają swoje początki w XX wieku.…More
Jak Ukraiński Ruch Nacjonalistyczny po II wojnie światowej był kupowany i opłacany przez CIA? - Cynthia Chung
Narodziny ukraińskiego nacjonalizmu w dzisiejszej formie mają swoje początki w XX wieku. Jest jednak kilka ważnych wydarzeń historycznych, o których należy wiedzieć wcześniej.
W pierwszej części tej serii Sprawdzamy fakty , postawiono pytanie „dlaczego wydaje się, że Ukraina ma obecnie tak wielu nazistów?” W artykule tym zostaliśmy poprowadzeni do kolejnego pytania „czy Stany Zjednoczone i być może NATO są zaangażowane w finansowanie, szkolenie i wsparcie polityczne neonazizmu na Ukrainie, a jeśli tak, to w jakim celu?” Stwierdzono, że aby w pełni odpowiedzieć na te pytania, musimy przyjrzeć się historycznym korzeniom ukraińskiego nacjonalizmu i jego powiązaniom z wywiadem USA i NATO po II wojnie światowej. To tutaj wznowimy.
Historyczne korzenie ukraińskiego nacjonalizmu
Narodziny ukraińskiego nacjonalizmu w dzisiejszej formie mają swoje początki w XX wieku. Jest jednak kilka …More
Masoni Z USA Satanisci
Jazydki CHRZESCIJANKI GWAŁCONE I MORDOWANE w Iraku, opanowanej w 2014 roku przez bojowników Państwa Islamskiego finansowanego przez USA .
ZYDO USA i NATO napadło IRAK w tzw . PUTYNNEJ BURZY i ZAINSTALOWANO PANSTWO ISLAMSKIE .
Państwo islamskie w SYRII i IRAKU mordowało i GWAŁCIŁO JAZYDKI.
Jazydki, które uciekły z niewoli Państwa Islamskiego, dostały ważną nagrodę humanitarną - RMF 24