Clicks1.6K

Skutki zalegalizowania małżeństw homoseksualnych w Massachusetts

olek19801
9
Rodzice TV 1,83 tys. subskrypcjiMore
Rodzice TV
1,83 tys. subskrypcji
Sw.Joanna
To tak ale moją stronę omijają z daleka,bo tam są informacje co nam szykują i jak się przed tym obronić.
olek19801
NA STRONĘ GŁÓWNĄ GLORIO !!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowszy list otwarty prof. Rutkowskiego do Ministra Zdrowia
olek19801
Czy według Pana Ministra poniższe słowa Piotra Wielguckiego opisują właściwie obecny stan moralny i etyczny polskich polityków, naukowców i lekarzy (a zwłaszcza bojących się wirusa SARS-CoV-2 lekarzy rodzinnych)?
"Politycy i kółka różańcowe polityków, czy weźmiecie na swoje sumienie tragedię setek tysięcy ludzi, którzy stracili swoje biznesy, pracę, plany życiowe i marzenia? Czy uregulujecie z …More
Czy według Pana Ministra poniższe słowa Piotra Wielguckiego opisują właściwie obecny stan moralny i etyczny polskich polityków, naukowców i lekarzy (a zwłaszcza bojących się wirusa SARS-CoV-2 lekarzy rodzinnych)?
"Politycy i kółka różańcowe polityków, czy weźmiecie na swoje sumienie tragedię setek tysięcy ludzi, którzy stracili swoje biznesy, pracę, plany życiowe i marzenia? Czy uregulujecie z własnych kieszeni ponad 100 miliardów długu i strat, a mówi się o 230 miliardach w ostatecznym rachunku. Lekarze, znów politycy, „naukowcy”, „księża”! Czy spojrzycie w oczy tysiącom ludzi, którzy stracili bliskich albo ich stan zdrowia to walka o życie, bo i tak ledwo zipiąca służba zdrowia przerodziła się tragifarsę? Zabranialiście ludziom odwiedzin ciężko chorych, zabranialiście wizyt w przychodniach, a nawet udziału w pogrzebie. Jak się z tym czujecie, zakładacie maseczki i przyłbice po same oczy, żeby nie widzieć, do czego doprowadziliście? Policzyliście ilu ludzi po prostu umarło z powodu waszych histerii i irracjonalnych egoistycznych i megalomańskich guseł, co nazywacie „dbałością o innych”?
Dziennikarze, jak wam wychodzi makijaż, gdy patrzycie w lustro, prostą linią? Dostrzegliście już swoją śmieszność? Pamiętacie te radiowozy, które puszczaliście non stop po osiedlach, pamiętacie pizzę i brawa na balkonach dla medyków siedzących w pustawych szpitalach? Doliczyliście się wszystkich swoich ofiar, ludzi pogrążonych w depresji, rozwodów, konfliktów rodzinnych, macie statystyki samobójstw, co tak skrzętnie liczyliście w przypadku ofiar księży i „wykluczonych” z LGBT?"
MementoMori+++
Polecam zobaczyć film który dziś został udostępniony na kanale PCH24TV pt "Mięsożerca wróg numer jeden "
youtube.com/watch?v=Myl5UfK93Ag
V.R.S.
Nie ma "małżeństwa homoseksualnych" są związki sodomickie, którym rewolucyjne bezbożne prawo nadaje pozory legalności i równoprawności z małżeństwem.
Szukający PRAWDY
Zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych = odrzucenie Planów Boga wobec człowieka!
m.rekinek
Przerażający materiał
olek19801
PILNE! Polska zagrożona! Zybertowicz i Ordo Iuris rozkładają Transeksualizm na czynniki pierwsze!
youtube.com/watch?v=3Lywp8U-UDw
----------------------------

youtube.com/watch?v=vKTGM-libUM depopulacja. Oni mówią o tym otwarcie - Iwona Shamsan
olek19801
Polska zagrożona i oswajana z dewiacjami.
youtube.com/watch?v=moWkcYHbhoU