Clicks28
uk.news

Словаччина: Папа Франциск зганьбив нунція і єпископа

13 вересня, в ході своєї 30-хвилинної промови в Словаччині, Папа Франциск заявив, що священик "не повинен проводити гомілії по 40-50 хвилин, використовуючи аргументи, які ніхто не розуміє".

Вислухавши оплески, він відповів, що "черниці, які стають жертвами таких гомілій", заслуговують схвалення. Як і завжди, забувши про визнання власних гріхів, Папа Франциск напав не Церкву, яка "повинна відмовитися від самопоглинання, згадавши про те, що Церква не перебуває в центрі уваги Церкви".

Автор Traditionis-Custodes кілька разів обрушився з критикою на "неповороткість" і "закрите і обмежене" духовне життя. Він попередив про небезпеку Церкви, яка "не має власної думки і сліпо виконує вказівки", натякаючи, що ніхто не повинен сприймати Traditionis Custodes всерйоз.

Нарешті, він розповів про лист від єпископа, який написав, що "народ прожив 400 років під турецьким гнітом, 50 років при комунізмі, але останні 7 років з нинішнім нунцієм стали гірше, ніж всі ці роки".

Папа Франциск продовжив: "Іноді я задаюся питанням про те, скільки людей можуть сказати таке про свого єпископа або парафіяльного священика?" Слова Папи Франциска можна віднести до нунція Болгарії, Ансельмо Пекораро, який був призначений у квітні 2014 року. Автором, швидше за все, став єпископ Софії, 71-річний Георгій Іванов-Йовцев.

#newsYyugyjkmfl