ľubica
1224.8K

Prorok z Lešna presne uviedol, ktoré mestá v Poľsku budú zničené ....

Poľsko sa stane európskou veľmocou a jeho hranice sa rozšíria za Kyjev, Čerkasy a Odesu. Západná hranica zostane na riekach Odra a Nisa. Poľsko určí rozdelenie sveta na sféry vplyvu. Postsovietske republiky sa budú snažiť stať súčasťou poľského štátu.

Desivé proroctvo spiaceho proroka z Lešna. Presne uviedol, ktoré mestá v Poľsku budú zničené počas tretej svetovej vojny
Romana Makówka

24.06.2020 13:42

Foto: Shuttenstock
Marian Węcławek si získal popularitu najmä vďaka presnej predpovedi voľby poľského pápeža v roku 1978. Spiaci prorok z Lešna predpovedal aj tretiu svetovú vojnu a uviedol, ktoré poľské mestá utrpia najviac. Skontrolujte, či nežijete v nebezpečnej zóne!

Marian Węcławek správne predpovedal mnohé udalosti vrátane zvolenia Karola Wojtyłu za pápeža, zvolenia prezidentov Spojených štátov - Regana a Busha, ako aj mnohých poľských politikov (Kwaśniewski, Suchocka, Cimoszewicz). Prorok, ktorý videl budúcnosť vo svojich snoch, vedel vopred aj o stannom práve, páde Berlínskeho múru a zjednotení Nemecka. Veľmi presne predpovedal aj povodne v rokoch 1997 a 2010.

Desivá vízia proroka z Lešna o tretej svetovej vojne

Marian Węcławek
si zapisoval všetky svoje prorocké sny. Vytvoril stovky zápisníkov s poznámkami a analýzami jednotlivých symbolov. Podľa slov proroka z Lešna krátko pred treťou svetovou vojnou vypukne v Ríme revolúcia, ktorá sa začne vo Vatikáne. Rímskokatolícke náboženstvo začne upadať. V Rusku dôjde ku krvavým zrážkam, ktoré sa začnú v Zakaukazsku.

Tretia svetová vojna sa začne v najmenej očakávanej chvíli, keď všetci budú hovoriť o mieri a zmierení. Čína bude postupovať proti Rusku, ku ktorému sa pridá Turecko. Obe krajiny sa počas vojny zmocnia časti Európy. Nemecko, ktoré vidí slabosť Ruska, sa presunie na východ a bude chcieť obsadiť Poľsko. Použijú sa jadrové zbrane a jedna z rakiet zasiahne oblasť Mont Blancu.

Krátko pred treťou svetovou vojnou vypukne v Ríme revolúcia, ktorá sa začne vo Vatikáne, pretože od roku 1991 a v nasledujúcich rokoch začne rímskokatolícke náboženstvo upadať. Mnohí rehoľníci vo Vatikáne budú zavraždení a pápež utečie z Ríma. Budúci Vatikán je Čenstochová. Ak sa mýlim, bude to Madrid. Čenstochová má však výhodu. V Rusku dôjde ku krvavým zrážkam, ktoré sa začnú v Zakaukazsku. Mnohé bývalé sovietske republiky (Ukrajina, Bielorusko, Litva) budú sympatizovať s Poľskom a v budúcnosti sa k nemu budú chcieť pripojiť.

Tretia svetová vojna sa začne v najmenej očakávanej chvíli, keď všetci budú hovoriť o mieri a zmierení, ale budú to len neúprimné vyhlásenia diplomatov.


Najprv Čína v mene nadradenosti žltej rasy vyrazí proti Rusku, aby mu uchmatla jeho zauralské územia. K Číňanom sa pridajú Turci, vstúpia do Európy a ovládnu časť kontinentu. Útočníci sa však čoskoro stiahnu. Nemci, vidiac slabosť Ruska, sa presunú na východ, budú chcieť obsadiť Poľsko a dosiahnu Walbrzych. Slovanské krajiny však nezničia a dúfajú, že ich začlenia do svojho štátu. Vo vojne sa použijú jadrové zbrane. Známe sú len dve bomby. Jedna z nich vybuchne v oblasti Mont Blancu proti agresorovi, ktorý sa dostane až do Španielska. Rusi sa vrátia v takom chaose a zmätku, že nebudú vedieť, kto je ich nepriateľ a kto ich priateľ.
- Prorok z Lešna tvrdil.

Proroctvo pre Poľsko: Tretia svetová vojna

Marian Węcławek podrobne opísal, čo sa bude diať v Poľsku pred a počas tretej svetovej vojny. Predpovedal, akými zmenami prejde klíma a aká bude povojnová realita. Dôležité je, že vďaka proroctvu môžeme spoznať mestá, ktoré apokalypsa postihne najviac.

Na Poľsko žiadne bomby nespadnú, hoci takáto hrozba nastane a bude dôvodom na evakuáciu obyvateľov Dolného Sliezska. Štetín bude napoly zničený, Vroclav podobne. Tesne pred vojnou sa vo Vroclave odohrajú niekoľkodňové nepokoje. Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz a Wałbrzych budú pomerne vážne poškodené. Poznaň počas vojny neutrpela.

V dôsledku topenia ľadu na póloch a zvyšovania hladiny vody v oceánoch budú niektoré oblasti sveta zaplavené. V Poľsku budú zaplavené: Gdyňa, Gdansk a ďalšie námorné prístavy.

Vlády v Poľsku sa stabilizujú až po tretej svetovej vojne. Často sa budú diať zmeny, ale neočakávajte radikálne zlepšenie vlády.

Po Veľkej vojne nenávisť medzi ľuďmi na chvíľu zmizne. Podnebie v Poľsku sa zmení a my budeme pestovať citróny.


Poľsko sa stane európskou veľmocou a jeho hranice budú siahať za Kyjev, Čerkasy a Odesu. Západná hranica zostane na riekach Odra a Nisa. Poľsko určí rozdelenie sveta na sféry vplyvu. Postsovietske republiky sa budú hlásiť k poľskému štátu.

Tí Poliaci, ktorí sa včas nevrátia do vlasti, zomrú v zahraničí, väčšina z nich v Nemecku. Podobne aj Poliaci v USA sa rýchlo vrátia do svojej vlasti, pretože tam pocítia hlad. Ameriku čakajú chudobné roky (v dôsledku klimatických zmien, tektonických pohybov a občianskej vojny).

V znaku poľského štátu bude vľavo litovský a vpravo ukrajinský znak, pretože tieto štáty nám budú naklonené".

podľa:
Polska stanie się mocarstwem europejskim, a granice państwa sięgać będą za Kijów, Czerkasy, Odessę.…

antradio.pl/...-w-Polsko-zniszczy-III-wojna-swiatowa-42098 Zdroj: Nadácia Nautilus
forthetruth333
V kostole tancuje a vyhráva iba diabol ,,,,takéto niečo tam nepatrí
Mária Janská
Vít Sehnal
Nádherné to sice je, ale taková prezentace a vystoupení nemají co dělat v katolickém kostele zády ke svatostánku - je to jen další neúcta. Místo pro hudební těleso je jen na kůru a při mši svaté. Kostel není koncertní síň. To platí v plné míře i pro různé tzv. mládežnické scholy.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však je aj vyzivavo odhalená toto už vôbec v kostole nemá čo robiť.
Laco Bajzo
Za šírenie takýchto bludov už máte pripravenú odmenu.
milboy
no čo.... chlapik z Lešna si dal tri litre ruskej vodky a potom mal sen o veľkopoľsku :-)
Freddy Gargamel
Poliaci všeobecne radi snívajú podobné sny... 😉
Aby to skôr neskončilo nový delením Poľska 😂 koľkým už v poradí?
warez
Podla mna su to keci.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Po Božích trestoch a 3 dní temnoty žiadne tie spomínané bludy čo sú v článku nebudú,ale príde svätá generácia a nie svetské drísty čo si človek vymyslel.
johanika
Trochu humoru v dnešnej realite:
youtu.be/8EVTICfjHr0
dyk
Poľsko ešte dobre dopadne, lebo maju zakaz potratov.
Keby sa to podarilo aj u jas, tak i u nas by to bolo lepsie a plus zakaz rozvodov
Freddy Gargamel
Poľsko naozaj dopadne... len aby ten dopad nebol veľmi tvrdý 😬
Jedná sa o krajinu so vzácnym darom znepriateliť si všetky okolité krajiny, a veľkú časť z tých neokolitých tiež. Samozrejme, je to krajina nesmierne zbožná. Len bacha počas pobytu v nej na auto, peňaženku... 😉
dyk
Ano. Máš pravdu. Ale po tej Výstrahe by sa mohli aj oni zmeniť. Alebo nie ? :)
Freddy Gargamel
Dúfajme :)
dyk
Tak tak. Konec legrace. Bude zábava :)
One more comment from dyk
janhalcak shares this
7
Peter(skala)
Budúci Vatikán je Čenstochová. Ak sa mýlim, bude to Madrid.
🤔
to znie ako loteria, či?!More
Budúci Vatikán je Čenstochová. Ak sa mýlim, bude to Madrid.
🤔

to znie ako loteria, či?!
stefan.
No nic dajte vediet kedy sa treba prestahovat do Polska az to nahodou nezmeskam. Poliaci este stale platia zlotym?
dalila
Áno złote:)
forthetruth333
nuž prorok mal pekne sny,,žiaľ pre Poliakov to až take jednoduche nebude,,,
ľubica
u nas, v Turzovke a naokolo má stát komplex budov pre duchovne centrum, tiež ten chrám s tromi oltármi, katolicky grekokat. a pravoslavny.... p. Pio: Turzovka budu druhe Lurdy..... ale zrejme až po vojne
dominikguzman
Už mi tu chýba len Baba Vanga a Nostradamus.