Edward7
22.9K

Wskaźniki urodzeń spadają na całym świecie po masowych szczepieniach C-19 w 2021 r.

Więcej dowodów na to, że programy masowych szczepień przeciwko COVID-19 zostały specjalnie zaprojektowane w celu zmniejszenia światowej populacji, aby dopasować się do „Zielonej Agendy”, że niby ziemia nie może już dłużej wspierać obecnego poziomu populacji, nadal jest propagowane - ponieważ obecnie statystyki pokazują spadek wskaźnika urodzeń na całym świecie po COVID -19 szczepionki wprowadzonych na rynek w 2021 r. Jak niedawno informowaliśmy, szczepionki COVID-19 powodują wyższy odsetek poronień niż nawet pigułki aborcyjne.

82% kobiet w ciąży zaszczepionych przeciwko COVID ma poronienia – więcej niż pigułka aborcyjna
To naprawdę niesamowite jest widzieć, jak źli i kryminalni stali się nasi urzędnicy ds. zdrowia w rządzie, tacy jak dyrektor CDC Rochelle Walensky, kiedy pojawiają się w telewizji i rażąco kłamią Amerykanom na temat bezpieczeństwa i skuteczności tych zabójczych szczepionek na COVID. Finansowane przez farmaceutów korporacyjne media są również współwinne masowych morderstw i kryminalnych zamiarów wyrządzenia innym krzywdy.

Jest to ogólnoświatowa katastrofa, która rozwija się na naszych oczach, ponieważ niedobory siły roboczej już paraliżują naszą gospodarkę z powodu tego, jak wiele osób zmarło i zostało okaleczonych przez szczepionki, a teraz widzimy, że nie ma nadziei na uzupełnienie siły roboczej w najbliższym czasie. ponieważ wskaźnik urodzeń gwałtownie spada, a młodzi dorośli rodzący dzieci stają się bezpłodni. Naprawdę żyjemy w złych czasach! Jeśli jest w tym wszystkim jakieś małe pocieszenie, to jest nim fakt, że "antyszczepionkowcy", którzy wciąż mają swoje umysły i dusze w dobrym stanie, ponieważ nie ugięli się i nie podporządkowali tym złym demonicznym tyranom, i będą w przyszłości tymi, którzy wciąż są płodni i reprodukują ludzkie życie.

Szczepionki przeciw Covid a niepłodność

Dlaczego wskaźniki urodzeń gwałtownie spadają w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji, Holandii, Szwajcarii i na Tajwanie — dziewięć miesięcy po masowych szczepieniach przeciw covid? - KanekoaTheGreat

Niemcy
Niemcy odnotowały 13% spadek urodzeń między styczniem a marcem 2022 r. w porównaniu z tym samym okresem w 2021 r.

Zjednoczone Królestwo
Wielka Brytania odnotowała 7,7% spadek urodzeń z 75 670 urodzeń w okresie od stycznia do lutego 2022 r. w porównaniu do 82 042 urodzeń w tym samym okresie w 2021 r.
Szwajcaria
W Szwajcarii wskaźniki urodzeń również gwałtownie spadły od czasu wprowadzenia szczepionek przeciw krowim.
Źródło: SWPRS

Tajwan
Tajwan odnotował 23,2% spadek urodzeń w maju 2022 r. w porównaniu z tym samym miesiącem w 2021 r. Igor Chudov, autor popularnego biuletynu covid , napisał : „Wyrażony w „sigmach”, jednostkach odchylenia standardowego, 23,24% spadek wskaźnika urodzeń na Tajwanie jest wydarzeniem 26-sigma ! Można to opisać jako „niewyobrażalne” pod względem prawdopodobieństwa wystąpienia z powodu losowego przypadku”.
Szwecja
Szwecja, bez blokad i zamknięć szkół, odnotowała spadek o 6,6% z 35 454 narodzinami między styczniem a kwietniem 2022 r. w porównaniu z 37 950 narodzinami w tym samym okresie w 2021 r. Spadek liczby urodzeń w tym samym okresie wyniósł 6,9% w porównaniu ze średnią z lat 2019-2021.

Holandia
Holandia odnotowała spadek o 6,3% z 53 090 urodzeń między styczniem a kwietniem 2022 w porównaniu do 56 671 urodzeń w tym samym okresie w 2021 roku.
Podsumowując, dane z całego świata wskazują na znaczny miesięczny spadek liczby urodzeń od stycznia 2022 do kwietnia 2022 w porównaniu z poprzednimi latami.
Badania biodystrybucji pokazują , że nanocząsteczki lipidowe szczepionki mRNA firmy Pfizer trafiają do jajników, a testy, w kolejnych badaniach wykazały, że szczepionki przeciw Covid-19 obniżają liczbę plemników. Co więcej, wskaźnik problemów z płodnością zgłaszany w bazie danych VAERS CDC dla szczepionek przeciw covid jest astronomiczny.

Przed wprowadzeniem szczepionek mRNA w ciągu 31-letniej historii VAERS pojawiło się około 1500 doniesień o problemach z płodnością dla wszystkich szczepionek łącznie. Istnieje 15 000 doniesień o problemach z płodnością po samej szczepionce przeciw covid, co stanowi 95% wszystkich problemów z płodnością w historii VAERS. W Wielkiej Brytanii istnieje ponad 30 000 doniesień o zmianach menstruacyjnych po szczepieniach w okresie ciąży. Dlaczego wskaźniki urodzeń gwałtownie spadają w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji, Holandii, Szwajcarii i na Tajwanie — dziewięć miesięcy po rozpoczęciu masowych szczepień wymuszonych? Dzieci są statystycznie na poziomie zerowym lub prawie zerowym ryzyko hospitalizacji lub śmierci z powodu Covid-19. Masowe szczepienia dzieci muszą się teraz skończyć.

Briana Shilhavy - Cały artykuł w Biuletynie Kanekoa/Birth Rates Drop Worldwide Following Mass COVID-19 Vaccination in 2021

700 milionów na całym świecie umrze z powodu wirusa "CV19-Vax" do 2028 r. - Dr David Martin
"Według własnych szacunków/obliczeń, szczepionki zabiją 700 milionów ludzi na całym świecie, a to oznaczałoby udział USA w populacji zaszczepionej na poziomie 75 do 100 milionów ludzi… Istnieje wiele powodów, dla których to prognozują, że nastąpi to od teraz do 2028 r., ponieważ istnieje mała usterka braku płynności programów ubezpieczeń społecznych, Medicare i Medicaid. Nic dziwnego, że zalecono osoby w wieku powyżej 65 lat jako pierwsze, aby otrzymały zastrzyk”.

Dr Martin i jego grupa pozywają wszystkich od prezydenta Bidena wraz z FDA, CDC, Pfizerem, Moderną i wieloma innymi w sprawie zgonów i obrażeń spowodowanych przez broń biologiczną CV19 oszukańczo ogłoszoną jako „szczepionki”. Następna duża sprawa sądowa to 6 lipca 2022 r. w sądzie federalnym w stanie Utah. Dr Martin twierdzi, że „to jest znacznie gorsze” niż procesy norymberskie nazistów po II wojnie światowej i dodaje: „To jest przestępczość zorganizowana… Ukryli się za tarczą odpornościową, która zwalnia ich z odpowiedzialności za produkt, nazywając dostawę broni biologicznej - program szczepień... To jest właściwie przestępstwo. To jest akt terroru wewnętrznego i jest to naruszenie prawa antymonopolowego. To jest mafia. To jest haracz ze starej szkoły i nie różni się niczym od zastraszenia w latach dwudziestych. To stara szkoła haraczy dla osobistych korzyści i zysków kosztem ludzkiego życia. Musisz to nazwać, jak to jest, i jest to przestępczość zorganizowana. Powiedziałbym, że naziści byli lepsi niż ludzie, którzy to robią. . . . Prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego obywatele amerykańscy opracowali broń do zabijania Amerykanów i zarabiali na tym? To jest moralnie oburzające pytanie i niestety prawie nikt go nie zadaje”. W 1-godzinnym i 3-minutowym wywiadzie jest znacznie więcej. 700 Million Worldwide Will Die from CV19 Vax by 2028 – Dr. David Martin | Greg Hunter’s USAWatchdoghenrymakow.com - Exposing Feminism and The New World Order

COVID: Dlaczego nie ma badań dotyczących śmiertelności osób zaszczepionych i nieszczepionych?

Masowe szczepienie przeciwko Covidowi rozpoczęło się w Europie w grudniu 2020 roku. Mamy teraz pewne spojrzenie na zachorowalność i śmiertelność osób zaszczepionych w porównaniu z tymi, którzy nie są. O ile w dotowanych mediach zaczynają pojawiać się informacje o zachorowalności osób zaszczepionych, informacje o śmiertelności osób zaszczepionych nie są przedmiotem badań. Celem władz jest raczej wyeliminowanie grupy „nieszczepionych” poprzez jak najszybsze wprowadzenie obowiązku szczepień. Gdy nie będzie więcej osób nieszczepionych, badania kliniczno-kontrolne porównujące ewolucję stanu zdrowia osób zaszczepionych i nieszczepionych nie będą już możliwe.

Nawet regionalne gazety, takie jak Midi Libre, donoszą, że szczepionki przeciwko Covid (Pfizer, Moderna, Astra Zeneca) zwiększają ryzyko sercowo-naczyniowe u młodych ludzi . We wrześniu 2021 r. zadano pytanie dotyczące zapalenia mięśnia sercowego , a subsydiowane media nie przedstawiły żadnego twierdzenia, pomimo analiz naukowych lub systemów nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, które jednak dostarczyły jasnych i precyzyjnych informacji na ten temat .
W rzeczywistości celem dezinformacji było zdyskredytowanie tzw. sfery „konspiracyjnej”, ale też nie uświadomienie opinii publicznej czynników ryzyka związanych ze szczepieniami.
Co to jest badanie kliniczno-kontrolne?
Badanie kliniczno-kontrolne to narzędzie epidemiologiczne, które umożliwia, poprzez obserwację retrospektywną lub prospektywną, porównanie ewolucji dwóch grup populacji (zwanych przypadkami i kontrolami) w danym zagadnieniu. Badania kliniczno-kontrolne pokazują statystycznie, czy czynniki mogą przyczynić się do wystąpienia choroby, porównując osoby, które cierpią na tę chorobę (przypadki) z osobami, które jej nie mają i którzy są do siebie podobni (świadkowie). Dla tematu, który nas interesuje, chcielibyśmy wiedzieć, czy grupa przypadków (zaszczepieni) ma większe prawdopodobieństwo zachorowania lub śmierci szybciej niż grupa kontrolna (nieszczepieni), wszystkie inne czynniki są równe. W szczególności poprzez ustalenie grup wiekowych, udziału chorób współistniejących itp.

W grupie przypadków (szczepionych) interesujące byłoby również zaproponowanie analizy poprzez kodowanie osób, które otrzymały jedną dawkę, dwie dawki, trzy dawki itp. Ponieważ „badania kliniczno-kontrolne” są krytykowane za brak związku przyczynowego (co jest zwykle ustalane za pomocą prospektywnego lub retrospektywnego badania kohortowego – jeśli informacje potrzebne dla każdej osoby są dostępne… rzadko tak się dzieje), przeprowadzono analizę pod względem liczby otrzymanych dawek lepiej uzasadniałby związek przyczyny i skutku. Na przykład, jeśli śmiertelność osiągnie wskaźnik 1,2 u osób zaszczepionych jedną dawką; 1,4 u zaszczepionych 2 dawkami i 1,9 u zaszczepionych potrójnie; bardziej oczywiste staje się obciążanie ryzyka związanego ze szczepionką. Ale oto informacje opublikowane przez Public Health France nie pozwalają na przeprowadzenie takiej analizy. Można nawet powiedzieć, że informacje dostępne na stronie Public Health France nie mogą być wykorzystane do retrospektywnej analizy tego typu. Czy istnieje celowa chęć nieprzekazywania informacji, które umożliwiłyby podkreślenie czynników ryzyka związanych ze szczepieniem przeciwko Covid?

Świadectwo księdza na cmentarzu Père Lachaise w Paryżu
Le Courrier des Stratèges opublikował niedawno wywiad z księdzem, ks. Michelem Viotem , odpowiedzialnym za duszpasterstwo pogrzebowe w diecezji paryskiej, a zwłaszcza na cmentarzu Père Lachaise, największym cmentarzu w Paryżu o powierzchni 44 hektarów. Zwraca uwagę na fakt, że obserwuje dużą liczbę potrójnie zaszczepionych wśród pochowanych osób i zastanawia się nad potrzebą niezależnego badania weryfikującego statystyki. Oczywiście w formularzach, które wypełniają rodziny, nie pyta się, czy zmarły był szczepiony i ile otrzymali zastrzyków, ani o markę podawanych produktów. Wypowiedź księdza również nie ma wartości statystycznej, ale księża i firmy pogrzebowe stoją na czele pewnych realiów, zaczynając od weryfikacji wzrostu zgonów w wyniku masowych szczepień, jak zauważyli np. ubezpieczyciele w Stanach Zjednoczonych .

Przeanalizuj nawrót nowotworów po szczepieniu u osób ustabilizowanych
Kolejne pilne badanie epidemiologiczne polega na porównaniu odsetka nawrotów raka u osób ustabilizowanych lub wyleczonych po jednym, dwóch lub trzech wstrzyknięciach. I aby porównać tę grupę do osób nieszczepionych, wszystkie inne czynniki są równe (wiek, historia choroby, choroby współistniejące itp.). Wyniki mogą być bardzo interesujące. Często w rozmowach pojawiają się częste kręgi medyczne poprzez mój zawód, zeznania o wznoszeniu się nowotworów, a czasem gwałtowne zgony po szczepieniu. Wiele osób mówi w rozmowach towarzyskich, ale milczy, gdy trzeba głośno i wyraźnie zeznawać. Boją się i mają zbyt wiele do stracenia, mówią sobie. Co więcej, ci, którzy mieli odwagę mówić, na ogół stracili swoje miejsce, a czasem prawo do ćwiczeń. „To obrzydliwe” powiedzą niektórzy, ale to rzeczywistość. Pamiętaj, że ci, którzy nic nie mówią bez przynależności do środowiska medycznego, również stają się wspólnikami systemu.

Dlaczego chcą, aby szczepionka była obowiązkowa?
Aby wyeliminować grupę kontrolną; oczywiście wszystkie te badania – i potencjalnie te dowody – mogą być możliwe tylko w obecności grupy kontrolnej. Jeśli nie będzie osób „nie zaszczepionych”, to porównanie nie będzie już możliwe i nie będzie możliwe wykazanie, że szczepienia są przyczyną nadmiernej śmiertelności , która również pojawia się w danych o śmiertelności. Komunikacja. Wspominaliśmy o tym strachu już w styczniu 2022 roku, wskazując, że jeśli „ liczba nowotworów wzrośnie o 20% w przyszłym roku wśród osób zaszczepionych, a pozostanie stabilna wśród osób niezaszczepionych, staniemy w obliczu nowego przypadku skażonej krwi, ale w potędze 10 lub 100 ”. mPodjęte właśnie przez Komisję Europejską 23 czerwca 2022 r. decyzje o przedłużeniu karnetu zdrowotnego do czerwca 2023 r. w stosunku do populacji pozwolą na przywrócenie obowiązku szczepień w nadchodzących tygodniach/miesiącach.

Metoda jest stosunkowo prosta i sprawdzona już od 2020 roku:

Informacja kontrolna: Robią to już dobrze, a grupa protestujących nie jest na tyle duża, by grać w demokrację, skądinąd też pod kontrolą (skargi są oddalone, Zgromadzenie Narodowe jest w toku sądowym). Metodologia oceny stosunku korzyści do ryzyka szczepienia przeciw Covid oraz kryteria podejmowania decyzji nie są podawane do wiadomości publicznej. Dlatego obskurantyzm i kłamstwa pozostają kluczami do systemu.

Wyeliminowanie grupy kontrolnej, to znaczy nieszczepionych, polega na wyeliminowaniu dowodu, że nieszczepieni mają niższą zachorowalność i śmiertelność niż grupa zaszczepiona, przy czym wszystkie inne czynniki są takie same.

Opracowanie podskórnego biochipu i jego uzasadnienie ciągłym badaniem infekcji Sars Cov-2 (lub innym zakaźnym patogenem) sprawi, że to urządzenie, również oznaczone jako elektroniczny i odporny na manipulacje środek płatniczy, będzie akceptowalne.

Brak możliwości pójścia do kina, restauracji czy na basen był pierwszym etapem systemu, który utwardzi się: niezaszczepieni nie będą już mogli sprzedawać ani kupować. Dla tych, którzy nie chcą, aby grupa „kontrolna” wymarła, konieczne będzie zaopatrzenie się w żywność o okresie przydatności do spożycia dłuższym niż rok.

Laurent Aventin COVID : Pourquoi n’y -a-t-il pas d’étude sur la mortalité des vaccinés versus non vaccinés ? – Le Courrier des Stratèges
Don Mac
Sny o absolutnej kontroli społecznej baronów tego świata - Harari - część 2
Sny o absolutnej kontroli społecznej baronów tego świata - Harari - część 2
C Z W
BILLY, SZWABEK, ROTSZILD, ROKEFELEREK, SOROS, I INNA SWITA PODSKAKUJA Z RADOSCI, LUDU CALEGO SWIATA SPIJ DALEJ AZ PRZYJDA PO CIEBIE