Clicks171
Maja 21
1
The Prophecies of Otrok Vyacheslav, part 1
Maja 21
Proszę zbadać Wiaczesława Krasheninnikova

Niedawno natknąłem się na tego rosyjskiego proroka i wiele z tego, co mówi, jest zgodne ze znakami i intuicjami, które ostatnio odczuwam. Wierzę, że synchroniczność jest prawdziwym zjawiskiem, a tematy, które badałem, doprowadziły mnie do tego bystrego i współczującego małego dziecka, które niestety zmarło w bardzo młodym wieku. Rzeczy, które ujawnił, …More
Proszę zbadać Wiaczesława Krasheninnikova

Niedawno natknąłem się na tego rosyjskiego proroka i wiele z tego, co mówi, jest zgodne ze znakami i intuicjami, które ostatnio odczuwam. Wierzę, że synchroniczność jest prawdziwym zjawiskiem, a tematy, które badałem, doprowadziły mnie do tego bystrego i współczującego małego dziecka, które niestety zmarło w bardzo młodym wieku. Rzeczy, które ujawnił, głęboko ze mną rezonują i czuję się tak, jakby ten młody człowiek był prawdziwą okazją.

Niektóre z jego proroczych ostrzeżeń są następujące:

– wprowadzony zostanie mikroczip – nawet narzucony ludziom, którzy jeszcze go nie mają (w tym czasie nazywał go mikroukładem)

– znak bestii będzie "świecił" na zielono – jak cyfrowy zegar, na prawej ręce/nadgarstku lub na czole

– będzie jeden światowy system monetarny – każdy przejdzie na euro (Ameryka będzie ostatnia, która to zaakceptuje)

– ludzie, którzy zdecydują się pójść na "bajeczne pokazy", że będzie pokazywany na całym świecie będzie oznaczony

– będą ustawione "obce" budki, aby "leczyć" ludzi, ale wyjdą oni zombifikowani

– znakowani ludzie nie będą wiedzieć, że zostali oznaczeni, dopóki nie będzie za późno, i będą źli na tych, którzy tego nie wezmą

– "Powiedział, że rozdrobniony człowiek jest niezwykle przerażający! To nawet nie jest człowiek, to ciało całkowicie kontrolowane przez komputer."

– policja i wojsko będą jednym podmiotem i będą współpracować, aby upewnić się, że ludzie są zaczipowani

Aby przeczytać więcej o jego przewidywaniach, przejdź tutaj. Jest znacznie więcej informacji o Wiaczesławie i jego proroctwach, ale to była tylko mała część tego, o czym mówił.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ: Nowa toksyczna szczepionka, masowe oszustwo, "wielki reset", niszczenie ludzkości ... (expandingawarenessrelations.com)