wolnosc.tv/grzegorz-braun-stop-propagandzie-banderyzmu-flaga-upa-podczas-wizyty-niedzielskiego-we-lwowie/

– Szczęść Boże! Konferencja prasowa Konfederacji: STOP propagandzie banderyzmu! STOP przyzwoleniu na propagandę banderyzmu! Incydent z ostatnich dni: szpital we Lwowie. Przybyły tam: warszawski minister jednej choroby i nagłej śmierci Adam Niedzielski. Przekazuje on jakieś kolejne donacje, a w tle flaga Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN UPA). Barwy: czerwona, czarna. Flaga, sztandar, pod którym przed lat mordowano Polaków, a dziś, po latach propaguje się kult morderców, ludobójców spod znaku OUN UPA – grzmi Grzegorz Braun.
Grzegorz Braun, Sebastian Pitoń, A. Zapałowski: MOCNO o wojnie na Ukrainie i wojsku RP! MEGA spotkanie!
Brak reakcji ministra Adama Niedzielskiego! Czy to skandal?!
Polityk Konfederacji mówi: – I powtarzam, na tym tle minister Niedzielski. Żadnej reakcji. Oczywiście samego ministra. Żadnej reakcji jego otoczenia, przybyłego z Warszawy. Żadnej reakcji przedstawicieli korpusu dyplomatycznego. Choćby jakiegoś trzeciego asystenta albo piątego pomagiera szofera. Szanowni państwo, nikt nie zareagował.

Grzegorz Braun mówi o banderyźmie
– W tej sytuacji, traktując ten fakt, jako przyzwolenie, szczyci się tym momentem obecnością, w tym momencie mer Lwowa Andrij Sadowy, którego znamy już w przypadku mera Lwowa, Sadowego, to jest recydywa. To jest jego utrwalone manifestowane przywiązanie do tradycji banderyzmu, jego zaangażowanie w kult Stepana Bandery i innych ludobójców, czy to wykonawców, czy ideologów ludobójstwa – dodaje Grzegorz Braun.
Grzegorz Braun: Polacy są PONIEWIERANI i ATAKOWANI przez UKRAIŃCÓW na granicy!
Nieudolne tłumaczenia Ministerstwa Zdrowia?!

Grzegorz Braun wyraża swoje zaniepokojenie, niezadowolenie i kontynuuje: – Ministerstwo Zdrowia tłumaczy, że to była flaga należąca do jednego z pacjentów tego szpitala. Szanowni państwo, kpią czy o drogę pytają, a poza tym to nie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Warszawie powinno się tłumaczyć, ale strona ukraińska, jeśli nawet doszło do takiego zaniedbania tam na miejscu. Strona ukraińska powinna być natychmiast wezwana tutaj i tak na dywanik i sprawy te powinny być tematem gęstego tłumaczenia, ale nie ze strony Warszawy, tylko ze strony Kijowa. Tak się niestety nie dzieje.
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550/