Janko333
21610.4K
Otakar Holzmann
Testování a očkování je způsob, jak převzít kontrolu nad lidmi a začít je naprosto kontrolovat, a postupně je připravovat o malé kousky jejich svobody. Tisíci malinkatými a téměř nepostřehnutelnými kroky omezovat jejich práva. Tímto způsobem si lidé uvědomí, že jim byla práva a svobody odebrány až tehdy, kdy tyto kroky nelze zvrátit a už není cesty zpět. rizikavakcin.org/category/vedlejsi …More
Testování a očkování je způsob, jak převzít kontrolu nad lidmi a začít je naprosto kontrolovat, a postupně je připravovat o malé kousky jejich svobody. Tisíci malinkatými a téměř nepostřehnutelnými kroky omezovat jejich práva. Tímto způsobem si lidé uvědomí, že jim byla práva a svobody odebrány až tehdy, kdy tyto kroky nelze zvrátit a už není cesty zpět. rizikavakcin.org/category/vedlejsi-ucinky/
otevrisvoumysl.cz/…emie-spars-v-letech-2025-2028/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post
Obrana katolíckej Cirkvi
Ak sa ľudia chovajú ako ich majetok, tak sa s nimi zachádza. Povinné rúška, sčítanie ľudu, lockdowny, odstupy a ďalšie bláznivosti, vydávajú blázni s bláznom na čele. Nariadenia od bláznov sú pre bláznov. Iba blázon a strachopud ich počúva. Som slobodný človek, rozhodujem o tom, čo si oblečiem aj o tom, kam a kedy pôjdem. Ale blázni povedia: "som doma, je lockdown, zákaz vychádzania a pod …More
Ak sa ľudia chovajú ako ich majetok, tak sa s nimi zachádza. Povinné rúška, sčítanie ľudu, lockdowny, odstupy a ďalšie bláznivosti, vydávajú blázni s bláznom na čele. Nariadenia od bláznov sú pre bláznov. Iba blázon a strachopud ich počúva. Som slobodný človek, rozhodujem o tom, čo si oblečiem aj o tom, kam a kedy pôjdem. Ale blázni povedia: "som doma, je lockdown, zákaz vychádzania a pod." Chudiatka si ešte myslia, že bojujú proti vírusu a jednanie fašistov si ospravedlňujú zodpovednosťou. Zrejme takto sa Nemci začali správať k židom a nakoniec si to vyžrali do poslednej kvapky, rozbombardovali im všetko, ale tu si to bombardujú sami lockdownami. Mnohí sa z tých trosiek už nevyhrabú.
Samovrahovia, samodusiči hovoria: musíte byť ako my a nosiť rúško, ináč vás neobslúžime pri pokladni." sú to spolutvorcovia fašizmu, dostanú, čo chcú. Ich "zodpovednosť" podporuje nástup satana k moci, on je ich pánom! A oni mu veria, že ich chce chrániť. Povinnosť je, aj keď je to ťažké, v štáte plnom chorých jedincov, bojovať za svoje základné práva. Psychicky chorých POSADNUTÝCH sI myslia si, že vás môžu postihovať za to, že jednáte ako normálni.
Vláda si myslí, že fašizmus nevadí, ak je tu zámienka boja proti vírusu. Hitler si tiež našiel zámienku, ale bol porazený a jeho pätolízači boli povešaní. Teraz je tu situácia MY proti FAŠISTOM.

Dr. Vernon Coleman hovorí: "Ak tu niekedy bola situácia my versus oni, tak je to teraz." Je to vojna: "Prosím vás zapamätajte si, že nie ste sami. Viac a viac ľudí sa prebúdza. Ak budeme bojovať, túto vojnu vyhráme! Ale nie mečom ale odvahou a hlavne modlitbou. Ak sa modlíme, Boh je na našej strane!
Otakar Holzmann
Biologické zbraně, které mohou zabíjet určitou skupinu lidí se specifickými DNA rysy, mluvil bývalý ministr obrany USA Cohen v roce 1997. Myslím, že to byl zápis z jednání, které se týkalo nějakého špiona z B´nai´Brit. Mluvil tam i o zbraních, které umí vyvolat zemětřesení a výbuch sopek a dalších hrozbách. Nakonec řekl, že je to vše už realita.
Chemické zbraně poprvé použili vojáci …More
Biologické zbraně, které mohou zabíjet určitou skupinu lidí se specifickými DNA rysy, mluvil bývalý ministr obrany USA Cohen v roce 1997. Myslím, že to byl zápis z jednání, které se týkalo nějakého špiona z B´nai´Brit. Mluvil tam i o zbraních, které umí vyvolat zemětřesení a výbuch sopek a dalších hrozbách. Nakonec řekl, že je to vše už realita.
Chemické zbraně poprvé použili vojáci vyspělého evropského národa. Další je čile následovali. Po zkušenostech z první světové války došlo na mezinárodní úrovni k zákazu nasazení bojových plynů, což však nebránilo Mussoliniho fašistické Itálii použít je během dobyvačného tažení proti Etiopii v letech 1935 až 1936. Co by si nedovolila v Evropě, v černé Africe přece projde! Japonci vedli v letech 1932 až 1945 biologickou válku a zajatce zneužívali k pokusům sloužícím k vyvíjení chemických a biologických prostředků. Lékaři bez hranic o chemickém útoku v Sýrii: Děti zřejmě zabíjel sarin a chlór.
12
Nebezpečné očkovanie a vakcíny !
dyk
1- Očkovanie zmeni DNA
2- Čip vas bude ovládať cez vašu zmenenú DNA.
3- 5G zabezpečí rychli prenos inštrukcií k vasmu čipu a zároveň 5G zvladne aj veľké množstvo ľudí obhospodarovať.More
1- Očkovanie zmeni DNA

2- Čip vas bude ovládať cez vašu zmenenú DNA.

3- 5G zabezpečí rychli prenos inštrukcií k vasmu čipu a zároveň 5G zvladne aj veľké množstvo ľudí obhospodarovať.
dyk
A je to tu? Konšpirácia sa plní :)
A vrajže konširácia :)
Cieľom covidu je nahnať ľudí na čipovanie!!!
cz24.news/…listu-na-vyuziti-pandemie-pro/More
A je to tu? Konšpirácia sa plní :)
A vrajže konširácia :)
Cieľom covidu je nahnať ľudí na čipovanie!!!

cz24.news/…listu-na-vyuziti-pandemie-pro/
Obrana katolíckej Cirkvi
Chápete prečo vám tvrdia, že test platí iba 4 dni? Čím máte v nose viac nanočipov tým ste menej imúnny. Je pripravený nanočip ďalšej generácie a to vo vakcíne. A toho sa už nezbavíte. Do vývoja tohto prvého nanočipu, ktorý sa lepí na sliznicu, investoval Bill Gates miliardy. Najprv čip v nose vo vakcíne a následne o podkožný nanočip. Mať najmenej 3 čipy v tele je pre nich poistka. Títo …More
Chápete prečo vám tvrdia, že test platí iba 4 dni? Čím máte v nose viac nanočipov tým ste menej imúnny. Je pripravený nanočip ďalšej generácie a to vo vakcíne. A toho sa už nezbavíte. Do vývoja tohto prvého nanočipu, ktorý sa lepí na sliznicu, investoval Bill Gates miliardy. Najprv čip v nose vo vakcíne a následne o podkožný nanočip. Mať najmenej 3 čipy v tele je pre nich poistka. Títo služobnici diabla nerobia nič len tak, testy, očkovanie a čokoľvek vymyslia je smrtiace.
apredsasatoci
+ 5G a už iba Antispasitel chýba.
apredsasatoci
A potom, keď budeme dostatočne nenávidieť vládu za to všetko čo nám urobila a spôsobila, príde Anrikrist a ten nám "pomôže" a "zachráni".
Preto POZOR! Aby nám naša zloba a nenávisť nezatemnila naše hlavičky!!!
Pravda bude skryta
Prídu ako sprostredkovatelia mieru a záchranci..
dyk
Viete prečo Rusko chce spolupracovať na vakcine so zapadom?
Lebo tým sa dostanú k vysledkom testovania vakcin mrna na nas, Slovákoch. Nemusia testovať na svojich občanoch.
dyk
Mam taký pocit, ze Matovič sa nebude hambiť, lebo on pracuje na tom, aby Slovensko nemalo budúcnosť a tak nebude mať ani minulosť a tak sa už Slovenskom nebude nikto zaoberať.
Hermenegild
Ale Slovensko patrí Sedembolestnej a teda posledné slovo bude mať so slovenským národom sám Boh. Preto tu tak satan vyčíňa.
apredsasatoci
Opakovanie je matka múdrosti!
Libor Halik shares this
1356
Chtějí snížit počet obyvatel o 90 % pomocí vakcín
Hermenegild
A potom tu naskladniť kvóty.
Peter(skala)
Dakujem za perfektne spracované video 🤗