Interwencja policji wobec Ukraińca. Jest kara dla funkcjonariuszy

Policja zdecydowała o karze dla funkcjonariuszy, którzy nieprawidłowo przeprowadzili interwencję wobec obywatela Ukrainy. Chodzi o głośne zdarzenie z sierpnia.
26 sierpnia br. w Warszawie funkcjonariusze zauważyli nieprawidłowo zaparkowany samochód, w którym wciąż włączony był silnik.

Samochód należał do Ukraińca. Policjanci chcieli go ukarać mandatem. W pewnym momencie kierowca zaczął nagrywać interwencję, a wideo zamieścił potem w sieci.
Za zapalony samochód (…) Za to stówę. Postój samochodu – 500. To już masz 600 zł. To teraz niech twój szef organizuje pieniądze – powiedział jeden z policjantów.
Ja powiedział tak, jak było – odparł łamaną polszczyzną Ukrainiec. Policjant jednak stwierdził, że „on wie, jak było, bo on wie, ile tutaj jest”.
Później policjant dodał, żeby Ukrainiec zszedł z ulicy. – Taka policja w Polsce – skwitował Ukrainiec. Słowa te nie pozostały bez reakcji policjanta. – Bo ci zaraz w ryj wywalę, ty. Ja ci zaraz dam policja w Polsce – powiedział mundurowy. Ukrainiec chciał zaś wiedzieć, „za co?”.
Za jajco – odparł funkcjonariusz. – Jak ci się nie podoba, to wyp*******j na Ukrainę – dodał drugi z policjantów.
Później jeden z policjantów dodał, że „zaraz sprawdzi, czy jest przegląd w samochodzie”. Ukrainiec zastrzegł, że „będzie patrzeć, żeby nic nie dołożyli mnie tam”. – Kamerę sobie k***a włącz – odparł funkcjonariusz. – Co ty k***a myślisz, że ja ci coś podrzucę, ty, parówo jedna? – dodał drugi, zbliżając się do Ukraińca.
Mężczyzna dopytywał, dlaczego policjant do niego podchodzi. – Bo ja tak chcę – odparł. W dalszej części nagrania Ukrainiec pytał, czy wszystko z policjantem dobrze. – U mnie wszystko dobrze. U ciebie nie za bardzo – odrzekł policjant.
Kara dla funkcjonariuszy
Jak podaje RMF FM, funkcjonariusze, którzy przeprowadzali interwencję zostali ukarani dyscyplinarnie.
Chodzi o „ostrzeżenie o niepełnej przydatności do służby na zajmowanym stanowisku”.
Warszawscy funkcjonariusze przez 12 miesięcy nie mogą awansować. Dodatkowo w tym czasie nie mogą otrzymywać premii ani żadnych nagród. Na rok ich dodatek służbowy zostanie też obniżony o 20 procent.
Nagranie z interwencji dostępne poniżej.
WIDEO;
«Spierdalaj na Ukrainę» – возмутительное поведение польской полиции в Варшаве
Sławomir Sokołowski
Jaki kraj, taka milicja, niczym nie różniąca się od gestapo...
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI shares this
2766
ADWOKACI DIABŁA - KARAJĄ TYCH CO BRONIĄ POLSKI I POLSKOŚCI !!!
Krzysztof Kolumb
A ten co ukarał Policjantów nie kończył przypadkiem szkółki w Szczytnie, gdzie co drugi słuchacz to upadalec?
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
.....albo Mossad ,albo upadalec !
Dorota Skoczek
Przełożeni tych POLICJANTÓW na Ukrainę
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Z całym okupanckim szydo -masońskim Knesejmem Ukropolin i rezydentem Judą na czele !
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
....to tylko kolejny dowód na to , że Wołyń -BIS jeszcze przed nami !!! " nie nadaremnie nawoływał Polaków Grzegorz Braun " ; zbroić się po zęby !!! "
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
......jak można obrażać ziomala okupanta chazaro -masońskiego ; Judy i Knesejmu UkroPolin ????!!!