ewaboryk
768

Pokonać siły ciemności! Już 7 października Różańce w całej Kanadzie

Zdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay

7 października Kanadyjczycy w różnych częściach kraju spotkają się, by modlić się o pokonanie sił ciemności niszczących w ich ojczyźnie życie, małżeństwo i rodzinę. Wszystko to w ramach akcji „Różaniec od Wybrzeża do Wybrzeża”.

Wideo promujące wydarzenie informuje o wojnie, jaką Kanadyjczycy toczą z siłami ciemności, zwalczającymi życie, małżeństwo i rodzinę. Przemawiający w nim kapłan zwraca uwagę na potrzebę uciekania się do pośrednictwa Matki Bożej – wielkiej pośredniczki.

„Zapraszamy Kanadyjczyków z całego kraju do modlitwy różańcowej od Wybrzeża do Wybrzeża, gdziekolwiek mogą się zgromadzić z rodzinami: w kościołach parafialnych, przed budynkami rządowymi i szkołami, wzdłuż kanadyjskich wybrzeży i granic” – czytamy na stronie organizatorów.

Wydarzenie to inicjatywa Children of the Eucharist Canada oraz ojca Richarda Heilmana. To jeden z głównych organizatorów analogicznej akcji w Stanach Zjednoczonych. Różaniec odbędzie się na zakończenie 54-dniowej nowenny rozpoczętej 15 sierpnia, w uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej.

Jak przypomina portal Life Site News, w polskim „Różańcu do Granic” w październiku 2017 roku udział wzięło ponad milion osób. Z kolei miesiąc później 30 tys. osób uczestniczyło w analogicznym wydarzeniu w Irlandii. Natomiast w 2018 roku tego typu akcje zorganizowano w Wielkiej Brytanii i USA.

Źródło: lifesitenews.com

Read more: www.pch24.pl/pokonac-sily-ci…