Maja 21
13.4K

„NORYMBERGA 2”! Rozpoczęła się sprawa sądowa o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości pod kierownictwem Reinera Fuellmicha z Niemiec.

Rozpoczęła się sprawa sądowa o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości, złożona i przyjęta przez Superior Court of Justice of Canada (patrz link poniżej). Zespół ponad 1.000 prawników i ponad 10.000 ekspertów medycznych pod kierownictwem Reinera Fuellmicha z Niemiec, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, rozpoczął największy w historii pozew pod nazwą „Norymberga 2” przeciwko WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i Grupie Davos (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez Klausa Schwaba, który ma ponad 80 lat) o zbrodnie przeciwko ludzkości.

DR. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwu Deutsche Banku oraz przeciwko Volkswagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”. Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych świadczących o całkowitej niewiarygodności testów PCR i stojących za nimi oszustw. Fuellmich mówił wtedy o szczepionkach i stwierdził, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, lecz są częścią eksperymentów genetycznych”. Oprócz błędnych badań i fałszywych świadectw zgonu sporządzonych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza artykuł 32 Konwencji Genewskiej.

Artykuł 32 IV Konwencji z 1949 r. zakazuje „okaleczeń oraz eksperymentów medycznych lub naukowych, które nie są konieczne do leczenia danej osoby”. Zgodnie z art. 147 prowadzenie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji. Ta „eksperymentalna” szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty.” Fuellmich dodał również, że wszystko to było planowane od pewnego czasu, aby zostać wdrożone w 2050 roku. „Ale potem” struny stały się chciwe i postanowiły wyprzedzić plany najpierw w 2030, a w końcu w 2020 roku w takim pośpiechu, że popełniają tak wiele błędów.

Na przykład, producenci szczepionek nie przewidzieli, że będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów.” „Europa – kontynuuje Fuellmich – jest głównym polem bitwy w tej wojnie. To dlatego, że jest kompletnym bankrutem. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują co się dzieje„.

Ale kim są ci ludzie, którzy pociągają za sznurki? Według Fuellmicha jest to grupa ok. 3 tys. superbogatych. Do tej grupy należy klika z Davos skupiona wokół Klausa Schwaba. Czego oni chcą?

Pełna kontrola nad ludźmi. „Przekupują lekarzy, personel szpitala i polityków. Ludzie, którzy nie współpracują, są zastraszani. Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi.”

„Media głównego nurtu – podsumowuje Fuellmich – opowiadają fałszywą rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami. To z pewnością nie jest prawda.

Na przykład prawie wszyscy, z którymi rozmawiam w Niemczech, wiedzą, że maska przed niczym nie chroni, ponieważ prawie wszyscy są obecnie informowani przez alternatywne media. Stare media wymierają”.

Rada Füllmicha?

„Rozpowszechniajcie prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnujcie swojej energii na ludzi, którzy są desperacko zaszczepieni. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi zginie”.

Stiftung Corona Ausschuss

Przetłumaczono z DeepL Translate: The world's most accurate translator (wersja darmowa)
togra shares this
766