MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
5 Oto przez swoją zatwardziałość i serce nieskłonne do nawrócenia zaskarbiasz sobie gniew na dzień gniewu i objawienia się Sprawiedliwego Sądu Boga, 6 który odda każdemu według uczynków jego: 7 tym, którzy przez wytrwałość w dobrych uczynkach szukają chwały, czci i nieśmiertelności – życie wieczne; 8 tym zaś, którzy są przekorni, za prawdą pójść nie chcą, a oddają się nieprawości – gniew i …More
5 Oto przez swoją zatwardziałość i serce nieskłonne do nawrócenia zaskarbiasz sobie gniew na dzień gniewu i objawienia się Sprawiedliwego Sądu Boga, 6 który odda każdemu według uczynków jego: 7 tym, którzy przez wytrwałość w dobrych uczynkach szukają chwały, czci i nieśmiertelności – życie wieczne; 8 tym zaś, którzy są przekorni, za prawdą pójść nie chcą, a oddają się nieprawości – gniew i oburzenie. 9 Ucisk i utrapienie spadną na każdego człowieka, który dopuszcza się zła, najpierw na Żyda, a potem na Greka. 10 Chwała zaś, cześć i pokój spotkają każdego, kto czyni dobrze – najpierw Żyda, a potem Greka. 11 Albowiem u Boga nie ma względu na osobę.
12 Bo ci, którzy bez Prawa zgrzeszyli, bez Prawa też poginą, a ci, co w Prawie zgrzeszyli, przez Prawo będą sądzeni. 13 Nie ci bowiem, którzy przysłuchują się czytaniu Prawa, są sprawiedliwi wobec Boga, ale ci, którzy Prawo wypełniają, będą usprawiedliwieni. 14 Bo gdy poganie, którzy Prawa nie mają, idąc za naturą, czynią to, co Prawo nakazuje, chociaż Prawa nie mają, sami dla siebie są Prawem. 15 Wykazują oni, że treść Prawa wypisana jest w ich sercach, gdy jednocześnie ich sumienie staje jako świadek, a mianowicie ich myśli na przemian ich oskarżające lub uniewinniające. 16 [Okaże się to] w dniu, w którym Bóg przez Jezusa Chrystusa sądzić będzie ukryte czyny ludzkie, według Mojej Ewangelii.

Rz, 2, 5-16
Rycerz Chrystusa Króla
Pani tu jeszcze? Przecież myśmy już się serdecznie pożegnali. :)
fartuszniak leszek
Rycerz Chrystusa Króla
"Niestety to prawda. Ks.Natanek nie reprezentuje już Kościoła Katolickiego, a ci co idą za nim zatracili czujność. Tworzy on coś na kształt sekty, z własną liturgią i własnymi modlitwami."
---
Rycerz Chrystusa Króla
Kto ty jesteś ?
Jakim prawem przybierasz sobie czyjeś imię i spod tego imienia znieważasz te osoby !
Gdzie twoja uczciwość ?
Co nie masz własnego imienia czy …More
Rycerz Chrystusa Króla
"Niestety to prawda. Ks.Natanek nie reprezentuje już Kościoła Katolickiego, a ci co idą za nim zatracili czujność. Tworzy on coś na kształt sekty, z własną liturgią i własnymi modlitwami."
---
Rycerz Chrystusa Króla
Kto ty jesteś ?
Jakim prawem przybierasz sobie czyjeś imię i spod tego imienia znieważasz te osoby !
Gdzie twoja uczciwość ?
Co nie masz własnego imienia czy chociażby pseudonimu ?
Rycerz Chrystusa Króla
@fartuszniak leszek
Nie pamiętam,abyśmy przeszli "TY" Czy jest Pan rycerzem Natanka?
fartuszniak leszek
A czy Pan jest Rycerzem Księdza Natanka ?
Jakim prawem Pan używa wizerunku i czyjegoś imienia do obrażania tych Rycerzy ?
Rycerz Chrystusa Króla
Jeśli jest Pan rycerzem Natanka to gratuluję. Ja jestem Rycerzem Chrystusa Króla. Mówimy więc o dwóch różnych formach oddawania czci.
fartuszniak leszek
To co Pan wypisuje to już nie jest Pan Rycerzem tylko dezerterem i nie ma Pan Prawa występować pod tym imieniem, bo dezerterom odbiera się wszelkie oznaki przynależności do tej struktury, od której samodzielnie odeszli.
Rycerz Chrystusa Króla
Nie ma Pan wiedzy, a usiłuje Pan innych pouczać Otóż pozwoli Pan ,że cofnę się parę lat wstecz. Adam Kędzierski fundator kościoła w Ustroniu-Zawodziu i figury Chrystusa Króla przy kościele. Założył Rycerstwo Chrystusa Króla, opracował i wydał Nowennę ku czci Chrystusa Króla, medalik Chrystusa Króla, dyplomik z modlitwami i Modlitewnik dla Rycerstwa. Na wszystkie wymienione pozycje wydawnicze …More
Nie ma Pan wiedzy, a usiłuje Pan innych pouczać Otóż pozwoli Pan ,że cofnę się parę lat wstecz. Adam Kędzierski fundator kościoła w Ustroniu-Zawodziu i figury Chrystusa Króla przy kościele. Założył Rycerstwo Chrystusa Króla, opracował i wydał Nowennę ku czci Chrystusa Króla, medalik Chrystusa Króla, dyplomik z modlitwami i Modlitewnik dla Rycerstwa. Na wszystkie wymienione pozycje wydawnicze uzyskał akceptację Kościoła – imprimatur.
niedziela.pl/…kul/128252/nd/Chrystus-kroluje-w-Ustroniu-Zawodziu

Otóz informuję Pana ,że naryszył Pan pomówieniem moje dobra osobiste .Zrozumiał Pan? Więc oczekuję przeprosin.
A ks.Natanek przywłaszczył sobie wszystko co wypracował p.Kędzierski
fartuszniak leszek
Najpierw niech Pan usunie wizerunek Księdza Natanka i zaznaczy wyraźnie że Pan jest jakimś innym "rycerzem" to wtedy będziemy rozmawiać.
Rycerz Chrystusa Króla
Pan nie zrozumiał. Napiszę wyraźnie . Ks. Natanek przywłaszczył sobie nazwę Rycerze Chrystusa Króla, medalik i legitymację. Dlatego obok zdjęcia jest pytanie? Pan jest jakimś tam rycerzem. Prawdziwi Rycerze Chrystusa Króla wzięli udział w Orszaku w Warszawie 07.11.2021.i byli organizatorami Ogólnopolskiego Kongresu Jezusa Chrystusa Króla 2021. w Warszawie
fartuszniak leszek
Niech Pan powie, jakim jest Pan rycerzem ?, lub zmieni tą nazwę, którą Pan teraz się posługuje i niech Pan wypisuje sobie co chce.
Rycerz Chrystusa Króla
Jestem Rycerzem Chrystusa Króla . I nie jest moją intencją atakowanie rycerzy Natanka. Uważam Was bowiem za uczciwych ,ale przetrąconych katolików, którzy poszli za fałszywym pasterzem. Może trochę informacji o ks.Natanku otworzy komuś oczy. Blokujecie Dzieło Intronizacji Chrystusa na Króla Polski !
fartuszniak leszek
Nie odpowiedział Pan na moje pytanie.
Rycerz Chrystusa Króla
Odpowiedziałem w pełni. Cel mamy jeden. Intronizacja Chrystusa na Króla Polski. Proponuję mniej emocji, a więcej uwagi na to co robi i co mówi ks Natanek. Zaatakował Dzieło Miłosierdzia i słowa Koronki do Miłosierdzia Bożego. Niech to da Panu trochę do myślenia.
fartuszniak leszek
Jeżeli Pan trzyma się tego imienia "Rycerz Chrystusa Króla" to w końcu Pan powie do jakich rycerzy Pan należy, a jednocześnie Pan odcina się od Księdza Natanka.
Do czego Pan zmierza ?
Rycerz Chrystusa Króla
Rycerz Chrystusa Króla musi być od ks. Natanka ? Pana naprawdę nic nie niepokoi w kierunku jakim podąża ks.Natanek ?
fartuszniak leszek
Proszę odpowiedzieć na pytanie:
Do jakich "Rycerzy Chrystusa Króla" Pan teraz należy ?
Już więcej o nic nie będę pytał.
Rycerz Chrystusa Króla
do Rycerzy Chrystusa Króla -nic Pan nie rozumie. Wie Pan kto tak podzielił Rycerzy ? Ks Natanek. A jakie siły stoją za podziałem, że ludzie mając wspólny cel nie mogą się dogadać? Na to pytanie niech Pan sobie sam odpowie. Z Panem Bogiem.
bronek
Kochani Módlmy się za naszych kochanych Rycerzy Chrystusa Krola i Ks.Piotra Natanka ! Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula o kim ty mówisz? Dlaczego pomijasz słowo KSIĄDZ I LECISZ PO SAMYM NAZWISKU?
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Zablokowałaś mnie to po co piszesz ciągle do mnie .PRZESTAŃ PISAĆ do mnie 😎 😎 😋 😋 🤫 🤫 🤫CISZA........
wacula25wp.pl
Śmiem twierdzić że tekst o ks. Natanku jest tym co ukazuje prawdę .Kiedy Polska świętowała wejście do Unii, a wraz z Polską świętował ksiądz Piotr Natanek. duszpasterz jako pierwszy w historii odprawił katolicką mszę w budynku europarlamentu. Mówił głośno to, co wielu myślało – o masonach, Żydach i układach w Kościele. Potem jak człowiek wiary prawdy, wyklęty przez kardynała też grzesznika i …More
Śmiem twierdzić że tekst o ks. Natanku jest tym co ukazuje prawdę .Kiedy Polska świętowała wejście do Unii, a wraz z Polską świętował ksiądz Piotr Natanek. duszpasterz jako pierwszy w historii odprawił katolicką mszę w budynku europarlamentu. Mówił głośno to, co wielu myślało – o masonach, Żydach i układach w Kościele. Potem jak człowiek wiary prawdy, wyklęty przez kardynała też grzesznika i bluźniercę, przepadł w podhalańskich lasach. Piotrek Natanek, , został księdzem – kształcił się w elitarnej Papieskiej Akademii Teologicznej, był wybitnym studentem. Razem z rodzicami zbudował twierdzę na wzgórzu – wkrótce zaczęto nazywać ją pustelnią, a sam Natanek ochrzcił ją Pustelnią Niepokalanów . Wybitna osobowość. Silna. Góralski syn, ale wykształcony, inteligentny, żarliwy, zdolny. A sam Natanek nie porównałbym go do młodego Wojtyły, ale wielu innych porównywało. Świetny kontakt z młodymi, oczytany erudyta. Opowieść o Natanku to nie opowieść o prostym manipulatorze w rodzaju ojca Tadeusza rydzyka który uczynił się równym św. Karolowi Wojtyła w KK. Inny kaliber. Wydawało się, że to typ naukowca, mógł zajść wysoko na uczelni. PIĘKNA POSTAĆ -KK.
Rycerz Chrystusa Króla
@wacula25wp.pl
Oczywiście ,że wybitna osobowość .Dlatego udało mu się porwać tysiące ludzi. Ale te tysiące ludzi dało się porwać, bo wierzyli że ks.Natanek reprezentuje Kościół Katolicki. Trudno na tą chwilę ocenić dlaczego ks.Natanek zdradził KK. Orędzia wszelkiej maści zawsze były jego słabością. A szczególnie upodobał sobie od początku nieszczęsną Mieczysławę Kordas z Chicago. I orędzia …More
@wacula25wp.pl
Oczywiście ,że wybitna osobowość .Dlatego udało mu się porwać tysiące ludzi. Ale te tysiące ludzi dało się porwać, bo wierzyli że ks.Natanek reprezentuje Kościół Katolicki. Trudno na tą chwilę ocenić dlaczego ks.Natanek zdradził KK. Orędzia wszelkiej maści zawsze były jego słabością. A szczególnie upodobał sobie od początku nieszczęsną Mieczysławę Kordas z Chicago. I orędzia wyprowadziły go z KK. Aby wrócić do Kościoła Katolickiego i być znów "nasz" musi najpierw boleśnie upaść .I tego mu życzę
wacula25wp.pl
Rycerz Chrystusa Króla -Hmm lecz pamiętajmy o niecnych uczynkach tych co dają zły wzór . A może to Natanek i biskupi są w błędzie i powinni zweryfikować swoje postępowanie i zastosowac się do naśladownictwa Chrystusa Pana? z apostołami św. Zastanawiam się czy nie jest to faryzeizm z ich strony .Aby przekazywać naukę Kościoła Katolickiego nie wystarczy mieć wiedzę teologiczną nawet z tytułem …More
Rycerz Chrystusa Króla -Hmm lecz pamiętajmy o niecnych uczynkach tych co dają zły wzór . A może to Natanek i biskupi są w błędzie i powinni zweryfikować swoje postępowanie i zastosowac się do naśladownictwa Chrystusa Pana? z apostołami św. Zastanawiam się czy nie jest to faryzeizm z ich strony .Aby przekazywać naukę Kościoła Katolickiego nie wystarczy mieć wiedzę teologiczną nawet z tytułem profesora. Trzeba posiadać wzór i Misję Nauczania KK.A W sprawie Rydzyka i jego podejrzanych pseudo-dzieł też milczeli i nie dali kary żadnej. Ciekawe jak biskupi rozpoznają tych co grzeszą i słuchają Natanka i czy grzeszący zrozumieją, że grzeszą. Wmawianie maluczkim jak mają nie grzeszyć, bo biskupi lepiej wiedzą od Boga jest po prostu śmieszne. Dziś różne oświadczenia Rady Stałej Episkopatu nie wywołują praktycznie żadnego rezonansu do przemyśleń, nawet u ludzi skupionych w Kościele.
Rycerz Chrystusa Króla
@wacula25wp.pl
Na chwilę obecną najważniejsze jest Dzieło Intronizacji Chrystusa na Króla Polski. I tu ks.Natanek mając usta pełne rycerskiego uniesienia i nadstawiania dzielnie piersi ,ryngrafów i czego się da, jest głównym hamulcowym tego Dzieła -uwierzył bowiem prawdopodobnie w orędzia, że wszystkie ruchy intronizacyjne w Polsce przyjadą do Grzechyni oddać pokłon Królowi i ks. Natankowi ,…More
@wacula25wp.pl
Na chwilę obecną najważniejsze jest Dzieło Intronizacji Chrystusa na Króla Polski. I tu ks.Natanek mając usta pełne rycerskiego uniesienia i nadstawiania dzielnie piersi ,ryngrafów i czego się da, jest głównym hamulcowym tego Dzieła -uwierzył bowiem prawdopodobnie w orędzia, że wszystkie ruchy intronizacyjne w Polsce przyjadą do Grzechyni oddać pokłon Królowi i ks. Natankowi ,jako osobie namaszczonej do prowadzenia tego Dzieła. To jest dramat tego człowieka i ludzi ,którzy mu zawierzyli. Ośmiesza Dzieło Intronizacji .Ludzie słysząc o Intronizacji odsuwają się ,bo kojarzy im się z pajacowaniem Natanka i rycerzy Natanka którzy wykrzykują krótkie hasła i czynią pokazówki po kościołach -np. marsz na kolanach przez cały kościół ,aby przyjąć Komunię Św.
wacula25wp.pl
Rycerz Chrystusa Króla Piszesz-[-uwierzył bowiem prawdopodobnie w orędzia, że wszystkie ruchy intronizacyjne w Polsce przyjadą do Grzechyni oddać pokłon Królowi i ks. Natankowi itd.]==A to że posiada ks.dr. Natanek piękny dar charyzmat którego nie posiadają .Nawet papież ani dziwisz i żaden inny z biskupów w Polsce to jest fakt .Ale wady też niestety posiada. Hmm sprawa ks. Natanka odsłania …More
Rycerz Chrystusa Króla Piszesz-[-uwierzył bowiem prawdopodobnie w orędzia, że wszystkie ruchy intronizacyjne w Polsce przyjadą do Grzechyni oddać pokłon Królowi i ks. Natankowi itd.]==A to że posiada ks.dr. Natanek piękny dar charyzmat którego nie posiadają .Nawet papież ani dziwisz i żaden inny z biskupów w Polsce to jest fakt .Ale wady też niestety posiada. Hmm sprawa ks. Natanka odsłania kilka zasadniczych problemów, z jakimi boryka się dziś Kościół w Polsce. Natanek jest jak jak wielu innych .A dzięki niemu rzeczy zakryte przez hierarchów stają się jawne. Nie przypadkiem wspominam tu o objawieniach prywatnych, bo, jak słyszę, jest w otoczeniu księdza Piotra wizjonerka, która ma – a przynajmniej twierdzi, że ma – bezpośredni kontakt z Jezusem. Po cóż zatem Natankowi teologia, skoro może słuchać głosu samego Boga .Obawiam się, że ks. Natanek i jego zwolennicy – także ci ukryci, którzy nigdy nie posuną się do otwartego wypowiedzenia swemu biskupowi posłuszeństwa, myślą jednak podobnie jak dr. Natanek tego nie pojmują choć sam Natanek, o paradoksie!, jest profesorem historii Kościoła . I tak, patrząc na Kościół współczesny, zakładają ciemne okulary i zaczynają dostrzegać w nim zdradę, zerwanie ciągłości i zgniły kompromis z duchem tego świata . I stają się ślepi na działanie Ducha Świętego.
Doktor wiee
Z przykrością muszę to napisać ale ks Piotr Natanek odleciał .Raz jeszcze sprawdza się stare powiedzenie gdzie diabeł nie może tam babę pośle.,,Prorokini'' Agnieszka tak mu w głowie zamieszała ,że stracił już kontakt z rzeczywistością .Zawsze będę miał dużo uznania dla tego kapłana za wiele cennych i prawdziwych kazań ale ostatnie miesiące i bezkrytyczne zaufanie jakim darzy Agnieszkę zaprowadził…More
Z przykrością muszę to napisać ale ks Piotr Natanek odleciał .Raz jeszcze sprawdza się stare powiedzenie gdzie diabeł nie może tam babę pośle.,,Prorokini'' Agnieszka tak mu w głowie zamieszała ,że stracił już kontakt z rzeczywistością .Zawsze będę miał dużo uznania dla tego kapłana za wiele cennych i prawdziwych kazań ale ostatnie miesiące i bezkrytyczne zaufanie jakim darzy Agnieszkę zaprowadziły go w ślepą uliczkę
Rycerz Chrystusa Króla
@Doktor wiee
Niestety to prawda. Ks.Natanek nie reprezentuje już Kościoła Katolickiego, a ci co idą za nim zatracili czujność. Tworzy on coś na kształt sekty, z własną liturgią i własnymi modlitwami. I zaczyna wierzyć, że Grzechynia stanie się stolicą odrodzonego katolicyzmu, a część rycerzy zaczyna wierzyć ,że ks.Natanek będzie papieżem .Czy on sam w to uwierzył nie wiem ,ale po zachowaniu …More
@Doktor wiee
Niestety to prawda. Ks.Natanek nie reprezentuje już Kościoła Katolickiego, a ci co idą za nim zatracili czujność. Tworzy on coś na kształt sekty, z własną liturgią i własnymi modlitwami. I zaczyna wierzyć, że Grzechynia stanie się stolicą odrodzonego katolicyzmu, a część rycerzy zaczyna wierzyć ,że ks.Natanek będzie papieżem .Czy on sam w to uwierzył nie wiem ,ale po zachowaniu można odnieść takie wrażenie. Zaznaczam ,że jestem dobrze zorientowany. Rycerze Chrystusa Króla nawet nie zauważają w sobie zmiany ,kiedy przestają bronić PRAWDY i aprobują kłamstwa i zachowanie ks.Natanka stając się Rycerzami Natanka( on sam mówi pełen pychy -moi rycerze). Ks.Natanek zaatakował Dzieło Miłosierdzia, zaatakował słowa Koronki do Miłosierdzia Bożego i od tego momentu pogrąża się coraz bardziej. To jest na zasadzie -"miałeś chamie złoty róg,ostał ci się jeno sznur"
V.R.S.
Proszę sobie przeczytać Tom I orędzi pani Jezierskiej to się pan zorientuje że ks. Natanek to "odleciał" już ponad 10 lat temu. Reszta to tylko kwestia faz lotu.
WŁADYSŁAW KRÓL
Każdy z nas ma swoje zdanie.
Ja osobiście uważam że Ks. P. Natanek. Biskup Jan Paweł Lenga i kilku innych to właśnie resztka Wiernych Kapłanów w naszym KK. Jako historyk Ks. Natanek jest doskonale przygotowany do zobaczenia Prawdy, co się stało w KK przez ostatnie ok 150 lat.
Do ostatecznie wniknięcia do wnętrza KK wilków masońskich w owczych skórach, którzy zmieniają to co było wieczne i niezmie…More
Każdy z nas ma swoje zdanie.
Ja osobiście uważam że Ks. P. Natanek. Biskup Jan Paweł Lenga i kilku innych to właśnie resztka Wiernych Kapłanów w naszym KK. Jako historyk Ks. Natanek jest doskonale przygotowany do zobaczenia Prawdy, co się stało w KK przez ostatnie ok 150 lat.
Do ostatecznie wniknięcia do wnętrza KK wilków masońskich w owczych skórach, którzy zmieniają to co było wieczne i niezmienne i zastępują tym co ludzkie, liberalne i co podoba się bezbożnemu Człowiekowi świeckiemu.
Prawdę głosi Ks. Piotr a Objawienia Boże dane Pani Agnieszce są zgodne z naszą Prawdziwą Wiara i Dogmatami naszego KK.
Bóg przez wieki zawsze mówił przez maluczkich których Wybierał na Swoich Proroków.
KK hierarchiczny świadomie jak przed wiekami zresztą czynili przywódcy Religijni dyskredytuje i ośmiesza te Objawienia, gdyż nie chce słuchać Boga, który w każdym czasie posyłał i nadal Posyła i Mówi przez Swoich Proroków.
Ci dzisiejsi Faryzeusze nie Słuchają Pana Boga, obrosli w bisior i purpurę i pasa sami siebie. Idą ręka w rękę z władcami tego Świata i dla zapewnienia sobie dobrobytu i stołków chcą stworzyć jedną Światowa demoniczna religię.
Już niedługo wszystko będzie jasne. Bóg to Przewidział i Zapowiedział że z Jego Kościoła zostanie garstka i tak się dzieje. Co ma się stac to się stanie Bóg już w La Salet Objawil że Szatan przeniknie do wnętrza KK.
Watykan to na dzisiaj stolica demonów. I bojąc się o życie jest tam w ukryciu garstka Wiernych Kapłanów i Biskupów.
Ta zaraza przez tzw Posluszenstwo hierarchiczne przeszła na Biskupów i Kapłanów na całym Świecie w tym na naszych w Polsce.
Są tacy co widzą Prawdę ale się boją odezwać i kilku zaledwie w Polsce, którzy się nie boją i są Wierni Jezusowi Chrystusowi i Prawdziwemu KK.
Przykre to ale Prawdziwe ale Prawdziwy KK przejdzie Oczyszczenie i zostanie przez Boga Odnowiony.
Módlmy się o to i Ufajmy Panu Bogu i Módlmy się też za nawrócenie się i Powrót do Chrystusa dla tych błądzących Biskupów i Kapłanów i za siebie nawzajem. Amen.
Rycerz Chrystusa Króla
@WŁADYSŁAW KRÓL
Prawdę głosi Ks. Piotr a Objawienia Boże dane Pani Agnieszce są zgodne z naszą Prawdziwą Wiara i Dogmatami naszego KK.
Bóg przez wieki zawsze mówił przez maluczkich których Wybierał na Swoich Proroków.
-------------------------------------------
No właśnie to nie tak Panie Władysławie .Tak twierdzi ks.Natanek. A już ks.Kiersztyn w 2011 roku w książce "Czas zwodzenia" spisał …More
@WŁADYSŁAW KRÓL
Prawdę głosi Ks. Piotr a Objawienia Boże dane Pani Agnieszce są zgodne z naszą Prawdziwą Wiara i Dogmatami naszego KK.
Bóg przez wieki zawsze mówił przez maluczkich których Wybierał na Swoich Proroków.
-------------------------------------------
No właśnie to nie tak Panie Władysławie .Tak twierdzi ks.Natanek. A już ks.Kiersztyn w 2011 roku w książce "Czas zwodzenia" spisał całą listę głupot i teologicznych bredni z orędzi Agnieszki.
Rycerz Chrystusa Króla
@V.R.S.
Niestety nie uda mi się sprawdzić ,bo okazało się ,że orędzia Agnieszki całkiem dużo ciepła dają przy spalaniu w kominku Rzekłbym nawet-zadziwiająco dużo ciepła
Konfederacja Korony Polskiej
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Co za podstępne, SZYDERCZE pytanie? Jacy rycerze Natanka? Szyderca nawet lekceważy KAPŁANA czyli Samego Jezusa.
=================
Ks.Natanek jako jeden z pierwszym przeciwstawił się antykościelnej posoborowej masonerii to jest fakt . Niestety zwiedziony fałszywymi orędziami jakiejś kobiety systematycznie wpadał w stan herezji i schizmy .Jego " msze ' nie są …
More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA

Co za podstępne, SZYDERCZE pytanie? Jacy rycerze Natanka? Szyderca nawet lekceważy KAPŁANA czyli Samego Jezusa.
=================
Ks.Natanek jako jeden z pierwszym przeciwstawił się antykościelnej posoborowej masonerii to jest fakt . Niestety zwiedziony fałszywymi orędziami jakiejś kobiety systematycznie wpadał w stan herezji i schizmy .Jego " msze ' nie są ani Novus Ordo ani w rycie rzymskim . Byłem jednego roku na takowej " mszy " ze swoja rodziną w czasie Świąt Bożonarodzeniowych i czuliśmy się jak zagubieni protestanci . Samodzielnie wymyślona liturgia na która tylko jedynie umieli reagować obecni tam w czerwonych płaszczach . My staliśmy jak słupy ! Poza tym kapłan nie był zwrócony do Boga w Tabernakulum tylko do wiernych .
Dla mnie kapłan , który jest obrazem Chrystusa -to trwający w niezmiennej i niezmutowanej Nauce KK-go i Ewangelii nie poddający się emocjom jakiś nie zbadanych orędzi ( wiadomo ,ze " GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM BABĘ POŚLĘ ! " dla Tradycjonalisty obecny stan duchowny ks.Natanka to trwanie w schiźmie i herezji .
Rycerz Chrystusa Króla
@Konfederacja Korony Polskiej
Cieszę się i dziękuję za rzeczowy wkład w rozmowę, która budzi emocje, ale powinniśmy rozmawiać i zadawać pytania. Nawet jeśli są ludzie tutaj ,których irytuje krytyka wobec ks.Natanka
Konfederacja Korony Polskiej
Naszym nadrzędnym zadaniem jest właśnie wyprowadzanie tych ludzi z ślepych zaułków na DROGĘ PRAWDY . Napisano bowiem : " NIE WPRZĘGAJCIE SIĘ W JARZMO Z NIEWIERNYMI ! " ( w tym przypadku chodzi o NIEWIERNOŚĆ TRADYCJI .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Co za podstępne, SZYDERCZE pytanie? Jacy rycerze Natanka? Szyderca nawet lekceważy KAPŁANA czyli Samego Jezusa. DLACZEGO SZYDERCA NIE UŻYŁ SŁOWA ,,KSIĄDZ'', TYLKO WYMIENIŁ SAME NAZWISKO JAKBY CHODZIŁO O ŚWIECKĄ OSOBĘ?
Ja jestem RYCERZEM CHRYSTUSA KRÓLA, A NIE KSIĘDZA NATANKA. KSIĄDZ NATANEK PASOWAŁ MNIE TYLKO NA RYCERZA!!!More
Co za podstępne, SZYDERCZE pytanie? Jacy rycerze Natanka? Szyderca nawet lekceważy KAPŁANA czyli Samego Jezusa. DLACZEGO SZYDERCA NIE UŻYŁ SŁOWA ,,KSIĄDZ'', TYLKO WYMIENIŁ SAME NAZWISKO JAKBY CHODZIŁO O ŚWIECKĄ OSOBĘ?

Ja jestem RYCERZEM CHRYSTUSA KRÓLA, A NIE KSIĘDZA NATANKA. KSIĄDZ NATANEK PASOWAŁ MNIE TYLKO NA RYCERZA!!!
Rycerz Chrystusa Króla
Zachowajmy proporcje .Skoro Natanek pozwala sobie Biskupa Rzymu nazywać pastorem, Ja jako Rycerz Chrystusa Króla staję w obronie Kościoła Katolickiego i zadaję proste pytania
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Rycerz Chrystusa Króla
BLUŹNIERCO ZMIEŃ NICK, NIE JESTEŚ ŻADNYM RYCERZEM CHRYSTUSA KRÓLA!!!
DLACZEGO PONIŻASZ KAPŁANA OD KTÓREGO PRZYJĄŁEŚ PASOWANIE NA RYCERZA? NIE JESTEŚ TEŻ OBROŃCĄ KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO I NIE ZNASZ PISMA ŚWIĘTEGO.
KSIĄDZ NATANEK ZA ŁAGODNIE MÓWI UŻYWAJĄC SŁOWA ,,PASTOR'' W STOSUNKU DO UZURPATORA, FAŁSZYWEGO PROROKA I BLUŹNIERCY bergoglio!!!
Rycerz Chrystusa Króla
o własnie :) typowe dla rycerzy Natanka -nagły atak agresji-o kiedy Pan ma te objawy ?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Rycerz Chrystusa Króla
To nie jest atak agresji, to jest pouczenie i upomnienie. ja nie pozwolę atakować Księdza, a tym bardziej Samego Jezusa. I będę broniła Jezusa do ostatniej kropli krwi!!!
Szukający PRAWDY
@Rycerz Chrystusa Króla - oczywiście, że nie jesteś żadnym Rycerzem! Gdzie ty widzisz atak agresji..., odwracasz kota ogonem, to ty tworzysz atak agresji na ks. Piotra!
Rycerz Chrystusa Króla
@MEDALIK ŚW.BENEDYKTA
A dlaczego nie przeszkadza Pani ,gdy Natanek atakuje i wyśmiewa polskich biskupów? Nie dostrzega Pani braku logiki w swoim pouczeniu i upomnieniu?
WŁADYSŁAW KRÓL
Biskup Rzymu to według znaków na Niebie i Ziemi to Heretyk i naczelny duchowy Przywódca Globalistów. W Biblii wspomina się w Apokalipsie o Proroku Bestii...
Cały Świat nabrał wody w usta a przecież trzeba zawołać,, Król jest nagi...,,
Szukający PRAWDY
Jakiś TROLL o pseudonimie "Rycerz...." próbuje tworzyć konflikty na glorii, proponuję go zostawić, czas pokaże jego mądrość!!!
WŁADYSŁAW KRÓL
Prawda.
WŁADYSŁAW KRÓL
Być może pisze Pan w trosce o Biskupów i Szanuję to, lecz każdy kto jest Wolny i nie dał się zniewolic szaleństwu szczepionkowe u ma jasny umysł i widzi, że Franciszek nazywany Papierzem niszczy KK i wprowadza na drogę do stworzenia z globalistami jednej światowej demonicznej religii.
Biskupi nasi w imię posłuszeństwa hierarchicznego i w obawie o swoje stołki poszli za Franciszkiem i globalistami. …More
Być może pisze Pan w trosce o Biskupów i Szanuję to, lecz każdy kto jest Wolny i nie dał się zniewolic szaleństwu szczepionkowe u ma jasny umysł i widzi, że Franciszek nazywany Papierzem niszczy KK i wprowadza na drogę do stworzenia z globalistami jednej światowej demonicznej religii.
Biskupi nasi w imię posłuszeństwa hierarchicznego i w obawie o swoje stołki poszli za Franciszkiem i globalistami.
Oddali bez jednego strzału KK i wprowadzili zasady świata ludzkiego kierowanego przez Szatana.
Rycerz Chrystusa Króla
@WŁADYSŁAW KRÓL
Ma Pan Rację ,że Biskup Rzymu zachowuje się dziwnie .Ale to dopust Boży. Ale to nasz Kościół Katolicki i powinniśmy go bronić ,a wściekle atakować.
Rycerz Chrystusa Króla
a nie wściekle atakować oczywiście
WŁADYSŁAW KRÓL
Tak to jest dopust Boży. Zgadzam się z Panem.
Jednak nikt nie zabroni mi myśleć samodzielnie, gdy oficjalny Przywódca KK wprowadza do naszego Kościoła Bożki np Pacia mamę, gdy promuje się usprawiedliwianie bezbożności, zboczeń i zaprasza do KK inne religie i dewiantów.
Widział Pan film jak Franciszek całuję w rękę Rokefelera a ten Mu po tym jeszcze palcem pogroził?
Szczepionki zawierają ciała …More
Tak to jest dopust Boży. Zgadzam się z Panem.
Jednak nikt nie zabroni mi myśleć samodzielnie, gdy oficjalny Przywódca KK wprowadza do naszego Kościoła Bożki np Pacia mamę, gdy promuje się usprawiedliwianie bezbożności, zboczeń i zaprasza do KK inne religie i dewiantów.
Widział Pan film jak Franciszek całuję w rękę Rokefelera a ten Mu po tym jeszcze palcem pogroził?
Szczepionki zawierają ciała zabitych dzieci a Franciszek ogłosił że dzieci i tak już nie żyją a mogą pomóc więc On to popiera.
To akt miłości przyjąć truciznę i umrzeć aby władcy tego świata mogli wprowadzić swój plan depopulacji. Franciszek to wszystko popiera.
Rycerz Chrystusa Króla
@WŁADYSŁAW KRÓL
To wszystko prawda. Wszystko w nas się buntuje ,gdy widzimy takie rzeczy ,ale dopust Boży polega na tym ,że mówimy -Panie zawiniliśmy, niech się dzieje WOLA TWOJA. A my chcemy to zrozumieć ,zamiast modlić się o dobrą śmierć dla Biskupa Rzymu. O dobrą śmierć zawsze możemy się modlić jak powiedział ks.prof Staniek
WŁADYSŁAW KRÓL
Pana wypowiedź mi się podoba. Dodam że ja Modlę się za Brata Franciszka o Zbawienie Jego Duszy choć nie popieram Jego działań.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Rycerz Chrystusa Króla
,, Pan Rację ,że Biskup Rzymu zachowuje się dziwnie .Ale to dopust Boży. Ale to nasz Kościół Katolicki i powinniśmy go bronić ,a wściekle atakować.''
------
Kościół katolicki powinien bronić fałszywego proroka i bluźniercę, który niszczy wiarę i prowadzi wszystkich zwiedzionych na wieczne potępienie? Gratuluję rozumu!
Rycerz Chrystusa Króla
@ MEDALIK ŚW.BENEDYKTA
Pani nie zauważa ,że swoimi wypowiedziami rażąco obniża Pani poziom ważnej rozmowy?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Rycerz Chrystusa Króla
,,Pani nie zauważa ,że swoimi wypowiedziami rażąco obniża Pani poziom ważnej rozmowy?''
----------------------------
A pan nie zauważa, że swoimi wypowiedziami, obraża Jezusa, Księdza Natanka i Kościół Katolicki, a w obronę bierze pan sługę szatana, heretyka i zwodziciela ? Trzeba najpierw poznać Prawdę, Pismo Święte i Nauke Kościoła i dopiero wtedy zabierać głos! Chyba, …More
Rycerz Chrystusa Króla

,,Pani nie zauważa ,że swoimi wypowiedziami rażąco obniża Pani poziom ważnej rozmowy?''
----------------------------
A pan nie zauważa, że swoimi wypowiedziami, obraża Jezusa, Księdza Natanka i Kościół Katolicki, a w obronę bierze pan sługę szatana, heretyka i zwodziciela ? Trzeba najpierw poznać Prawdę, Pismo Święte i Nauke Kościoła i dopiero wtedy zabierać głos! Chyba, że ma się inne zamiary.
Rycerz Chrystusa Króla
MEDALIK ŚW.BENEDYKTA
A pan nie zauważa, że swoimi wypowiedziami, obraża Jezusa
--------------------------------------------------------------------------
Proszę mi wybaczyć ,ale z Pani wychodzi jakiś pseudokatolicki bełkot znany mi właśnie z rozmów z najbardziej twardogłowymi rycerzami Natanka. Być może to już forma opętania? Znam osobę ,która po długim pobycie na pustelni w Grzechyni …More
MEDALIK ŚW.BENEDYKTA

A pan nie zauważa, że swoimi wypowiedziami, obraża Jezusa
--------------------------------------------------------------------------
Proszę mi wybaczyć ,ale z Pani wychodzi jakiś pseudokatolicki bełkot znany mi właśnie z rozmów z najbardziej twardogłowymi rycerzami Natanka. Być może to już forma opętania? Znam osobę ,która po długim pobycie na pustelni w Grzechyni wymagała posługi egzorcysty. Proszę zgłosić się do swojego spowiednika i nie ma potrzeby, aby Pani tu jeszcze sączyła swoje dziwne treści. Żegnam
WŁADYSŁAW KRÓL
Oni nie chcą się szczepić.
trio plus
Panie Władysławie, a widział Pan wypowiedź ks. NATANKA. O tym że się zaszczepi, aby tylko polecieć do Ziemi Świętej.
WŁADYSŁAW KRÓL
Tak ale to wyrwane z kontekstu słowa.
Ksiądz Natanek powiedział tylko że On tak Ufa i Wierzy Bogu i w te Objawienia, że jeżeli będzie taka sytuacja że aby wykonać Wolę Boga trzeba by się zaszczepić to On to wykona.
Ks. P. Natanek jest przeciwnikiem szczepień i często o tym mówi.
stanislawp
Nie można być jednocześnie przeciwnikiem szczepień a jednocześnie przyjąć szczepionkę. Co to jest? Zabawa w Kościół? Nie można być Katolikiem i jednocześnie całować nogi Muzułmanów, albo wciskać karteczki w szczeliny muru z prośbami jak Żydzi jak ks Natanek w 2017 w Jerozolimie.
Właśnie mamy dziś dokładnie to samo co było 2 tys lat temu, przed ukrzyżowaniem Pana Naszego Jezusa. Historia się …More
Nie można być jednocześnie przeciwnikiem szczepień a jednocześnie przyjąć szczepionkę. Co to jest? Zabawa w Kościół? Nie można być Katolikiem i jednocześnie całować nogi Muzułmanów, albo wciskać karteczki w szczeliny muru z prośbami jak Żydzi jak ks Natanek w 2017 w Jerozolimie.
Właśnie mamy dziś dokładnie to samo co było 2 tys lat temu, przed ukrzyżowaniem Pana Naszego Jezusa. Historia się powtarza. Nawet Prez Duda znowu atakuje Polskę i Polaków. Woli palić świece chanukowe a nie Świętować Adwent i Boże Narodzenie.
WŁADYSŁAW KRÓL
Naszego Zbawiciela Prześladowali i Ich też prześladują. Nie może być uczeń nad Mistrza.
Wyganiani z Kościołów, odmawiają Im podania Komunii Świętej, wyśmiewani i szkalowani..... A Oni tylko Kochają Zbawiciela i chcą aby Królował w Polsce aby Chronił naszą Ojczyznę.
Hierarchowie nie chcą aby Jezus Chrystus Królowal.
Bo Oni ze sług stali się panami, tak przynajmniej uważają i nie służą już Bogu, …More
Naszego Zbawiciela Prześladowali i Ich też prześladują. Nie może być uczeń nad Mistrza.
Wyganiani z Kościołów, odmawiają Im podania Komunii Świętej, wyśmiewani i szkalowani..... A Oni tylko Kochają Zbawiciela i chcą aby Królował w Polsce aby Chronił naszą Ojczyznę.
Hierarchowie nie chcą aby Jezus Chrystus Królowal.
Bo Oni ze sług stali się panami, tak przynajmniej uważają i nie służą już Bogu, lecz swoim brzuchom i nie pasą już Owiec, Dzieci Bożych.
Nie wszyscy oczywiście, lecz kilku Wiernych Jezusowi Chrystusowi jeszcze zostalo.
Rycerz Chrystusa Króla
Nikt mnie nie prześladował ,a Rycerzem Chrystusa Króla jestem od 10 lat
WŁADYSŁAW KRÓL
To i dobrze że Cię Rycerzu nikt nie prześladował.
Pytanie tylko czy chodzisz do Kościoła w Plaszczu Rycerza Chrystusa Króla?
A może masz tą Łaske i żyjesz w Parafii gdzie jest Wierny Chrystusowi Królowi Kaplan?
trio plus
Moim zdaniem każdy akt pobożności i przyznania się do Chrystusa jest dobry. Każdy święty był inny, a większość była prześladowana i wyszydzana.
Monika Sękowska
Zgadzam się z opinią
Monika Sękowska
Trio plus
V.R.S.
Ludera też "prześladowali". Nawet bardziej niż ks. Natanka, bo oficjalną ekskomunikę na niego ogłosili.
A w Hiszpanii to nawet żydów z kraju powypędzali bo zagrażali judaizacją. To dopiero prześladowania były.
Jednak, jeśli Kościół wyjdzie z obecnego kryzysu to wszystko przed ks. Natankiem i jego prorokinią.
trio plus
Jeżeli chcą się szczepić na ców...mając pełną świadomość pochodzenia i składu szczepionki to wątpliwe.
Rycerz Chrystusa Króla
Czy rycerze Natanka ,to Rycerze Chrystusa Króla?
trio plus
Jeżeli chcą się szczepić na ców...mając pełną świadomość pochodzenia i składu szczepionki to wątpliwe.
Monika Sękowska
Właśnie...bardzo wątpliwe...