Clicks2.4K
pl.news
9

Ksiądz FSSP, przeciwnik masek, zakneblowany

Ojciec Daniel Nolan, należący do Bractwa św. Piotra (FSSP) w Littleton w Kolorado, został objęty zakazem umieszczania kolejnych filmów w Internecie.

Powód: 1 września, Nolan wezwał w filmie (poniżej) do "nieposłuszeństwa" Kościołowi i władzom cywilnym poprzez nienoszenie masek na Mszy św. Wyjaśnił, że liczba zgonów pokazuje, że koronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa.

CatholicNewsAgency.com (2 września) poinformowała o nagraniu wideo sugerującym ukaranie przez "urzędników kościelnych". Jeden z parafian Nolana, Kevin Jones, jest dziennikarzem CatholicNewsAgency.com.

Dźgając Nolana w plecy, określił wypowiedź księdza na Twitterze (2 września) jako "niefortunny i drobny akt buntu przeciwko nakazowi noszenia masek".

Archidiecezja Denver przekazała LifeSiteNews.com (9 września), że jej oficjele są zadowoleni z kary FSSP dla Nolana.

#newsSkmtpzyhlp

KONFEDERACJA NARODOWCÓW POLSKICH
Antychryst ( chociaż jeszcze nie jawnie ) działa , rządzi i wydaje dyrektywy PRAWDZIE , SPRAWIEDLIWOŚCI , WOLNOŚCI I SAMODZIELNEMU MYŚLENIU !
MementoMori+++
Władza cywilna to nie kościół. Hierarchowie którzy występują w nowych rolach urzędników cywilnych czy sanepidowych nie są Kościołem. Tak więc kapłan nie wzywa do nieposłuszeństwa Kościołowi, tylko wzywa do posłuszeństwa Kościołowi Katolickiemu, i nieposłuszeństwa fanatykom którzy mają świra na punkcie kultu zdrowia i widzą zagrożenia tam gdzie ich nie ma.
przeciwherezjom
Nie nieposłuszeństwa Kościołowi! Żaden hierarcha Kościoła nie może nakazywać czynienia zła! Noszenie kagańców w kościele jest grzechem zniewagi wobec Boga. Mamy obowiązek być nieposłuszni w tym, co jest ewidentnie złe! Ten kapłan postępuje prawidłowo, a jest przeciwny w złym - co jest zgodne z nauczaniem Kościoła o klauzurze sumienia - Nie jest nieposłuszny Kościołowi. Ksiądz, który grzeczni…More
Nie nieposłuszeństwa Kościołowi! Żaden hierarcha Kościoła nie może nakazywać czynienia zła! Noszenie kagańców w kościele jest grzechem zniewagi wobec Boga. Mamy obowiązek być nieposłuszni w tym, co jest ewidentnie złe! Ten kapłan postępuje prawidłowo, a jest przeciwny w złym - co jest zgodne z nauczaniem Kościoła o klauzurze sumienia - Nie jest nieposłuszny Kościołowi. Ksiądz, który grzecznie się słucha biskupów-masonów i wylewa wodę święconą, udziela Komunii św. na łapę itd - to właśnie taki ksiądz jest nieposłuszny Kościołowi!!! Kościół nie identyfikuje się z heretykami i to tak ciężkiego kalibru, jak czyniących ostatnie ataki plandemiczne przez upadłych hierarchów - w tym i polskiego Kościoła (abp Gądecki, Jędraszewski, Polak i inni). Kochani księża proboszczowie - jeśli słuchacie błądzących biskupów w tym, co złe (a teraz to prawie wszystko - prawie) to niszczycie swój kościół i swoją parafię i jesteście nieposłuszni Kościołowi zbudowanemu na fundamencie Apostołów, którego Kamieniem Węgielnym jest sam Chrystus Jezus!!!
CÓRKA MARYI
Weronika....S
Z tego co się orientuję w Nowym Testamencie, Jezus nigdy nie prosił, Jezus nakazywał, bo jest Bogiem.
Weronika....S
Gdy widzę księdza w masce, to mam wrażenie, że Zły bardzo się z tego cieszy, bo to poniżenie godności kapłana nie mające precedensu w dotychczasowej historii Kościoła.
Marcin_od_sw.Jerzego
Aj waj waj! Widzicie, dzieki rewolucyjnej czujnosci towarzyszy z Denver, udalo sie uciszyc kolejnego wroga ludu, ktory smial nawolywac do buntu przeciw slusznym nakazom wladzy ludowej. Powinien za to przez 20 lat rabac drzewo w Kanadzie!
wlowoj
na wyspę zesłańców - do australii
darek104
Do łagru