csk.news
42K

Verdikt: Kňaz rímskeho obradu bol homosexuálny pasák

Predčasne penzionovaný páter Thomas R. (58) z Regensburskej diecézy zneužíval tínedžerov vo svojom byte vo Fürthu v Bamberskej diecéze a nabádal ich, aby smilnili s klientmi v jeho spálni. Páter …More
Predčasne penzionovaný páter Thomas R. (58) z Regensburskej diecézy zneužíval tínedžerov vo svojom byte vo Fürthu v Bamberskej diecéze a nabádal ich, aby smilnili s klientmi v jeho spálni.
Páter R. bol od roku 2015 na predčasnom dôchodku zo "zdravotných dôvodov". Podľa informácií portálu Gloria.tv bol "tradicionalistom" a vypomáhal v PiusX.
Na jar ho Krajinský súd v Norimbergu-Fürthu odsúdil na celkovo dva roky a osem mesiacov odňatia slobody za ťažkú nútenú prostitúciu, sexuálne zneužívanie a ďalšie trestné činy.
Rozsudok nadobudol právoplatnosť 25. augusta. K trestným činom došlo na prelome rokov 2019 a 2020. R. často navštevoval homosexuálne platformy. Vydával sa za mladého muža, vybudoval si dôveru a motivoval mladých homosexuálov, aby ho navštevovali za účelom smilstva.
Vo svojom byte verboval mladých mužov ako prostitútky a podľa sudcu ich riadil "podobne ako pasák". Z prenájmu svojej spálne získaval malé príjmy (25 eur).
Pomocou tajných filmových nahrávok si vybudoval pornografickú …More
Glockner ...
Americká námořní pěchota na Den díkůvzdání zatkla ministra školství Miguela Cardonu i s jeho ženou Marrisou Peresovou na základě obvinění z velezrady a ohrožení dětí. Real Raw News Nařizoval ve školách gentr.
Kamil Horal
Je to smutné,ale aj Ježiš mal pri sebe Judáša a vedel o ňom všetko.Ked zlyhá kňaz,či iná duchovná osoba,tak sa to zverejňuje,rozširuje,ale že žije kopa dobrých a svätých kňazov,to sa zamlčuje.Myslím,že tento článok a jeho obsah nie je hodný,aby sa vôbec zverejňoval.
Metod
F.L.Vĕk, nie všetci sú zlí, pŕíteli, hele vole vůl, kde domov můj!
Světlana ranní rosa
Už je to nechutné,stále dokola
a pořád jste v duchovní jednotě se všemi
hříchy nevěstky babylonské, skrze každou
mši v jednotě víry s papežstvím,
FRŠTHÉN SÍ???????