Clicks51
uk.news

Папа Франциск: причащання для іудеїв, підтримка одностатевих союзів і недоброзичливість щодо кардинала Берка

Під час свого польоту з Братислави в Рим Папа Франциск заявив, що "ніколи не відмовляв нікому в наданні Причастя".

Він згадав "веселу" історію про те, як надав Причастя жінці, яка сповідує іудаїзм під час меси в аргентинському пологовому будинку. Жінка погодилася, не маючи іншої можливості.

Папа Франциск додав: "Ті, хто не є частиною спільноти, не можуть причаститися, як ця жінка, але Господь вирішив винагородити її, не питаючи мене. Чому?"

Папа Франциск згадав про "шторм", який піднявся після публікації Amoris laetitia (2016) і надання Причастя розпусникам: "Брехня, брехня. Дякую Господу, що у мене був кардинал Шенборн, який є відмінним (конформістом - прим. ред.) Богословом, який зміг прояснити ситуацію".

Папа Франциск заявив, що більше не повинно бути відлучень від церкви: "Бідні люди і діти Господа, вони виявилися в складній ситуації, але вони хочуть отримати пасторальний догляд і турботу", яких їм не зможе дати сам понтифік.

Папа Франциск знову заявив про аморальні цивільні закони, які "підтримують тільки тих, хто має" різноманітну "орієнтацію".

"Якщо гомосексуальна пара хоче жити разом, держава може захистити їх, давши стабільність. Так повинно бути для всіх, хто хоче отримати допомогу". Варто зазначити, що такі закони це завжди лише крок на шляху до легалізації одностатевих шлюбів.

Папа Франциск вирішив приєднатися до пропаганди вакцини від Covid-19, публічно зневаживши кардинала Берка: "Я знаю про супротивників вакцини в колегії кардиналів, до того ж, один з них тільки що відновився від коронавіруса. Зла іронія життя".

Чому він не розповів про кардинала Уроса з Каракаса, який отримав вакцину, але все одно захворів і зараз бореться за життя?

#newsNdogzsuszj