Clicks101
uk.news

Єпископ Падре Піо називає надання Причастя на язик «зловживанням» (відео)

«Давайте спробуємо уникати фальшивого спіритизму; Я хотів би згадати один з цих випадків, оскільки це мене особливо хвилює в даний момент», - сказав єпископ Франко Москоне під час проповіді 3 січня в Сан-Джованні-Ротондо, де знаходиться святилище Падре Піо.

Москоне є єпископом Манфредонії-Вієсте-Сан-Джованні-Ротондо, Італія. "Я знаю, що люди постійно просять надання Причастя на язик", - продовжуває розгніваний Москоне.

Він підкреслив, що Covid-19 НЕ є причиною для того, щоб нав'язувати надання Причастя у руки, тому що для нього існує "цілком чіткий біблійний аргумент", як сказав сам Христос: "Візьми і з'їж його" - він не сказав: "Проковтни його". "Чим ти береш?" - запитав Москон і переможно відповів: "Ти береш це руками".

Але цей аргумент однобічний. З аргументу Москоне можна також зробити висновок, що нам слід вести господаря додому. Далі: грецьке слово "взяти" також означає "отримати". Однак Москоне на основі своїх аргументів робить висновок, що прийняття Святого Причастя [на язик] є "зловживанням".

Інструкція Павла VI 1969 р. Memoriale Domini щодо способу наданя Святого Причастя називає Причастя [на язик] «багатовіковою традицією», яку слід «неодмінно зберігати».

#newsIgnpgppdmb