Coburg
162.9K

MEDŽUGORIE: TOTO PROROCTVO O KONCI ČASU SA TENTO ROK NAPLNILO - NAŠA PANI POVEDALA, ŽE SA TO STANE

Slobodomurárske "Elity" sa dvíhajú proti Božiemu plánu pre ľudstvo. V prvých dňoch zjavení Kráľovná pokoja povedala vizionárom, že príde deň, keď „Západ prispeje k pokroku civilizácie, ale bez Boha a bude konať ako jej vlastný tvorca“.
V roku 2022 sa na celom svete začínajú prejavovať mnohé znaky splnenia tohto proroctva. Sme svedkami civilizačnej revolúcie. Ekonomické elity sa rozhodli zmeniť svet a aj človeka, urobiť podľa nich efektívnejší svet. Všetko, čo sa vo svete deje vo veľkom meradle, je vďaka tomuto hnutiu.
A čo chcú? Aký je plán? Ako to ovplyvní väčšinu obyvateľstva? Svet je
svedkom pokusu globalistických ekonomických elít reformovať svet založený na technológiách vo svoj vlastný prospech. Nie je to lož ani konšpiračná teória, ale skôr to, čo Svetové ekonomické fórum verejne hovorí, čo sa snaží uskutočniť a už teraz napreduje v implementácii.
Takže všetky veľké veci, ktoré sa dnes vo svete dejú, sa točia okolo tohto projektu, ktorý znamená redefiníciu ľudskej bytosti. Je to skutočne revolúcia ako nikdy predtým, pretože zmenili veci. Namiesto toho, aby ľudskú bytosť kládli na prvé miesto, tvrdia, že musíme napredovať s technológiou ako cieľom a že to zmení ľudskú bytosť.
Uprednostňujú umelú inteligenciu, robotiku, internet, autonómne vozidlá, 3D tlač, nanotechnológiu, biotechnológiu atď. Chcú napredovať v technológiách, kým nezmiznú hranice medzi fyzickým, digitálnym a biologickým človekom.
Hlavným ideológom tohto procesu je historik Yuval Harari, ktorý neverí, že človek má dušu, ale skôr, že ide o súbor biochemických algoritmov, ktoré boli zdokonaľované v priebehu miliónov rokov evolúcie. Povedal, že "biotechnológia a infotechnológia nám dajú silu pretvoriť sa."
Tvrdí, že teraz sme dosiahli bod, kedy ľudský mozog stratil svoj status najkomplexnejšieho mozgu vo vesmíre. A že ľudská bytosť je zastaraná, pretože svet sa stal príliš komplikovaným pre naše mozgy lovcov a zberačov. Filozof stojaci za Veľkým resetom tvrdí, že naše práva a naše náboženstvá sú fantázie, ktoré prestanú existovať, len čo v ne prestaneme veriť, kvôli rozšíreniu našich skúseností. A akú alternatívu nám ponúkajú globalistické elity? Len jeden.
Nechajte sa ovládnuť a znovu vytvoriť pomocou technológie ako nové ľudstvo, ktoré umožní umelej inteligencii riadiť život každého z nás a planéty a umožní ľudskému telu mať symbiózu so strojmi. Tento nový svet, o ktorý sa usilujú globálne elity, je presne tým, pred čím Panna Mária varovala mnoho rokov v Medžugorí. V tom, čo nazývame „Veľké proroctvo v Medžugorí“, Naša pani povedala: „Západ prispeje k pokroku civilizácie, ale bez Boha a bude konať ako jej vlastný tvorca.“ Dnes sme vo svete dosiahli tento bod a o. Livio o tom často hovoril, ale najprv Toto je „Satanova hodina“, tento čas je jeho čas. Apokalypsa je pred našimi očami, znamenia sú jasne viditeľné pre všetkých, ktorí majú pokoru sa na ne pozerať.
Panna Mária nás varuje pred nebezpečenstvom straty viery. Napomínala nás, keď nám povedala, že sme zavrhli vieru a kríž a že sme sa stali pohanmi. My sami si toto všetko uvedomujeme, pretože to vidíme v našom skutočnom živote a prispôsobili sme sa životu bez Boha.

Plánom kniežaťa tohto sveta je odstrániť Cirkev, „žať a žať duše“ tým, že ich vezme do pekla, zničiť naše životy a planétu, na ktorej žijeme. Ale Panna Mária tomu zabráni. Kráľovná pokoja nám vo Fatime a teraz v Medžugorí sľúbila, že nakoniec zvíťazí Jej Nepoškvrnené Srdce.

20. novembra 2022 Stephen Ryan
mysticpost.com/…filled-this-year-our-ladys-said-this-would-happen/
micke shares this
243
Samson1
Klaus Schwab, šém ekonomockého fóra v Davosu to řekl jasně: Bůh je mrtev, musíme to vzít do svých rukou, máme k tomu prostředky. Tedy veřené přiznání k tomu, co dělají. Mají všechno ve svých rukách. Přesně o tom mluví Zjevení Panny Marie v Quitó o infiltraci všeho. Vlád, kultury, politiky, ekonomiky atd. No a šest Aspeňáků ve volbě prezidenta ČR není náhoda, ale cílené úsilí, ale v …More
Klaus Schwab, šém ekonomockého fóra v Davosu to řekl jasně: Bůh je mrtev, musíme to vzít do svých rukou, máme k tomu prostředky. Tedy veřené přiznání k tomu, co dělají. Mají všechno ve svých rukách. Přesně o tom mluví Zjevení Panny Marie v Quitó o infiltraci všeho. Vlád, kultury, politiky, ekonomiky atd. No a šest Aspeňáků ve volbě prezidenta ČR není náhoda, ale cílené úsilí, ale v Quito se tém mluví o tom, kdo zvítězí.
forthetruth333
lenže Rusko ich plány zmení,,,,,akým mečom bojujú takým aj zomrú,,,,
Samson1
Myslím, že to bude spíš mečem Ducha než zbraněmi.
macusana
Kto je filozof stojaci za veľkým resetom? Odpovedam si sama ak tvrdím ze Božia opica?
R R G
Tak je dobry prispevok