biniobill
VRS
Ty mącisz sekciarzu.
Weronika..S
@-Aniela- ani ty sąd , ani ja świadek...
biniobill
Weronika..S
Jeżeli kogoś się nie lubi to nie zna się również jego poczucia humoru (bo się nie chce go poznać).
Nie wydaje mi się, że VRS byłby skłonny słuchać co ma do powiedzenia o.Bashobora - od tego ma artykuły i streszczenia.
-Aniela-
@Weronika..S "Chociaż zaraz napiszesz...." - przypuszczenie nie jest pewnikiem i nie stanowi materiału dowodowego w sprawie o której piszesz, etc. Sąd odrzuca przypuszczenia świadka i apeluje o rozważne argumentacje i dowody. :)
Weronika..S
@-Aniela- tego nikt nie zna, nawet ty...chociaż zaraz napiszesz, że pod każdym względem jesteś doskonałością, ale to będzie jedynie twoje świetne ,,poczucie humoru,,...
-Aniela-
Weronika..S
....z tego co się orientuję, @VRS nie zna dobrze poczucia humoru Pana Boga.
Weronika..S
....z tego co się orientuję, @VRS zna dobrze angielski.
biniobill
@VRS
Celnie wypunktowane słowa o.Bashobory, mówisz, czy słowa tłumacza? Z tego co wiem kapłan posługuje się językiem angielskim. Jeżeli chodzi o słowo "twórczość" to także użyłbym go do określenia tego co robisz tu na tym portalu, chociaż to tylko propaganda lefebrystowska. 😀
Weronika..S
Niektórym modernistom cała kompania Aniołów Stróżów byłaby potrzebna, może wtedy udałoby się, co którego nawrócić łącznie z ich ,,przewodnikami,, po tymże modernizmie.
biniobill
@VRS
Tak się składa, że znam twórczość pana Dakowskiego i przeczytałem więcej niż jeden artykuł z jego strony. W przeciwieństwie do ciebie.
biniobill
@VRS
Dakowski zdaje się przeszedł do lefebrów?
Sądzę, że gdybyście wybrali się na rekolekcje o.Bashobory to skutecznie zostałby od was odpędzony nieodłączny diabeł i zrobiłby miejsce należne Aniołowi Stróżowi.
Weronika..S
@VRS wg ,,ogólnie przyjętej opinii,,
Weronika..S
Bashobora odprawiał Mszę Świętą w Polsce na stadionie, a potem wszedł nogami na ten stół, przy których było nabożeństwo i wygłaszał. Czy nie za dużo tych współczesnych proroków, zamiast słuchania tego, co mówi Chrystus w Ewangelii, wizja Apokalipsy i Boże przykazania?
borgan
Bla la bla?