uk.news
16

"Ми всі в основі своїй добрі": Франциск знову суперечить Христу

В іншому уривку свого інтерв'ю Норі О'Доннелл ("60 Minutes") від 19 травня Франциск, який нікому не довіряє, стверджував, що "люди в основі своїй добрі".

Всупереч Христу (Мк 10:18 "Ніхто не є добрий, як тільки один Бог") і реальності, Франциск просторікував: "Ми всі в основі своїй добрі. Так, є деякі лиходії і грішники, але серце саме по собі добре".

З такою ж некомпетентністю Франциск висловився і про сурогатне материнство, заявивши, що воно не дозволено "в строгому сенсі слова" [= дозволено].

Намагаючись ухилитися від проблеми, він сказав: "Іноді сурогатне материнство стає бізнесом, і це дуже погано. Це дуже погано". Але О'Доннелл наполягав, що сурогатне материнство іноді є "єдиною надією". Франциск відповів, що це "може бути", додавши, що "іншою надією є усиновлення. Я б сказав, що в кожному випадку ситуацію слід розглядати ретельно і чітко, консультуючись з медичної точки зору, а потім і з моральної".

І: "Я думаю, що є загальне правило в цих справах, але ви повинні входити в кожен випадок зокрема, щоб оцінити ситуацію, якщо тільки моральний принцип не буде оминутий". Але він не захотів або не зміг представити ці "моральні принципи".

Щодо статистично дуже рідкісних випадків сексуальних зловживань в Церкві, Франциск, який щойно стверджував, що "ми в основі своїй добрі", раптом стає непримиренним і нещадним: "Немає ніякої толерантності. Якщо є випадок, коли богопосвячений чоловік або жінка зловживають, на них падає вся сила закону. У цьому відношенні є великий прогрес".

Але це лише лицемірство. Насправді, коли його друзі беруть участь в таких зловживаннях, Франциск не тільки терпить це, але і захищає своїх друзів від покарання, як, наприклад, о. Марко Рупнік і єпископ Занчетта.

Говорячи про війну в Газі, Франциск сказав, що можна критикувати обидва уряди: "Ви можете критикувати скільки завгодно, але не "анти" народ. Будь-який "анти" - це завжди погано... антипалестинський чи антисемітський". Очевидно, він не знає, що палестинці - це семіти.

Переклад зі штучним інтелектом