johanika
Mnohonásobný otec na kresťanskom Slovensku

"Podľa správ denníka SME sestričkám v nemocnici sa nepáči, že za Kollárom chodia ženské návštevy nerešpektujúc platné pandemické opatrenia. „Narúšajú ich súkromie a požadujú od nich veci, ktoré nie sú v ich pracovnej náplni,“ uviedol denník a dodal, že vedenie nemocnice sestrám pohrozilo výpoveďami. Niektorí ľudia na sociálnych sieťach vyjadrili aj „…More
Mnohonásobný otec na kresťanskom Slovensku

"Podľa správ denníka SME sestričkám v nemocnici sa nepáči, že za Kollárom chodia ženské návštevy nerešpektujúc platné pandemické opatrenia. „Narúšajú ich súkromie a požadujú od nich veci, ktoré nie sú v ich pracovnej náplni,“ uviedol denník a dodal, že vedenie nemocnice sestrám pohrozilo výpoveďami. Niektorí ľudia na sociálnych sieťach vyjadrili aj „obavy“, či nejde len o žiarlivosť sestier.

Jeden zo zdravotníkov pre denník povedal, že „nastali strety medzi priateľkami Kollára a sestričkami“ Došlo údajne k výmenám názorov.

Denník Nový čas k tomu dodáva, že dlhé chvíle na nemocničnom lôžku sa Borisovi Kollárovi rozhodli spríjemniť aj jeho priateľky. Ich návštevy sa mali uskutočniť aj v nočných hodinách. Malo ísť aj o prípady, keď návšteva prišla o 2. hodine v noci a zostala až do rána...."

hlavnespravy.sk