Chcący
61.6K
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
NIE KARMIĆ TROLLA !!! ( ELKAMA )
Krystian N.
Elkam No i to samo bractwo FSSP powiedziało "papieżowi" Franciszkowi spadaj na jego wypociny Traditionis Custodes.
"Nie będziemy cię słuchać, to nas nie dotyczy"
FSSP tells ‘Successor to Peter’ to shove it!
Statement on the Dec. 18th Document from the CDW – Priestly Fraternity of St. Peter
Krystian N.
Człowiek, który referuje temat ma zerowe pojęcie o jakimkolwiek logicznym i zrozumiałym przekazie. Ja w każdym razie nie miałem przez pierwsze 10 minut pojęcia o czym on bredzi a mam IQ ca. 130 i przez całą podstawówkę miałem świadectwa z czerwonym paskiem.
Chcący
Realizuje Pan pewien schemat narracyjny skutkujący emocjonalnym uprzedzeniem widza do oponenta, jeszcze zanim jego stanowisko zostanie wysłuchane

"Człowiek, który referuje temat ma zerowe pojęcie o jakimkolwiek logicznym i zrozumiałym przekazie. Ja w każdym razie nie miałem przez pierwsze 5 minut pojęcia o czym on bredzi a mam IQ ca. 130 i przez całą podstawówkę miałem świadectwa z czerwonym …More
Realizuje Pan pewien schemat narracyjny skutkujący emocjonalnym uprzedzeniem widza do oponenta, jeszcze zanim jego stanowisko zostanie wysłuchane

"Człowiek, który referuje temat ma zerowe pojęcie o jakimkolwiek logicznym i zrozumiałym przekazie. Ja w każdym razie nie miałem przez pierwsze 5 minut pojęcia o czym on bredzi a mam IQ ca. 130 i przez całą podstawówkę miałem świadectwa z czerwonym paskiem."

Być może tak jest, niemniej człowiek na poziomie nie rozpoczyna dyskusji od takiej prymitywnej, emocjonalnej dyskredytacji osoby, zanim jakikolwiek element jej stanowiska się zreferuje.

Tak też zrobił ks. Szymon Bańka, gdy zanim postawił główny zarzut, drowi Krajskiemu, wałkował przez kilka minut jego językowy lapsus. Podobną formułkę wygłosił Pan Klimczak zamiast zreferować stanowisko, przy czym on był na tyle bezczelny, że dorobił tej osobie stanowisko, którego nie prezentuje. Nie wiem, czy wy to tak nawykowo stosujecie tą konsekwentnie metodę dyskredytacji oponenta?
Krystian N.
Ale ja skończyłem słuchanie tego "wykładowcy bez kompetencji" po 10 minutach i nie interesuje mnie co ma do powiedzenia.
Krystian N.
Smarkaty leszcz ..... chyba do mnie nie pasuje, choćbyś z Peselem cuda wyczyniał :)