Nosenie rúška je v rozpore s našou kultúrou. Nútenie niekoho zakryť si tvár znamená v našom kultúrn…

Nosenie rúška je v rozpore s našou kultúrou. Nútenie niekoho zakryť si tvár znamená v našom kultúrnom prostredí znižovanie jeho dôstojnosti. Je to úkon degradácie, poníženia človeka. Nikto rozumný …More
Nosenie rúška je v rozpore s našou kultúrou. Nútenie niekoho zakryť si tvár znamená v našom kultúrnom prostredí znižovanie jeho dôstojnosti. Je to úkon degradácie, poníženia človeka.
Nikto rozumný nepopiera realitu: doteraz nepoznaný vírus, ktorý sa za uplynulé mesiace celosvetovo rozšíril, škodí ľudskému organizmu.
A je nepodstatné, či bol alebo nebol umelo vytvorený. Treba sa proti nemu brániť. Isté opatrenia, aj vo forme zákazov či príkazov, sú teda namieste, sú výrazom zodpovednosti a normálnosti.
Lenže mnohé reakcie, vyvolané novým koronavírusom, hranice normálnosti prekračujú. Veľký podiel na tom má mediálna hystéria, spojená so zveličovaním a nevyváženým informovaním, taktiež nekompetentnosť vzájomne sa provokujúcich politikov, ako aj nekritické preferovanie takzvaných odborných riešení, úzko zameraných, ktoré nezohľadňujú záujmy celku (štát predsa nemôžu riadiť epidemiológovia!).
Jedným z neprimeraných opatrení je celoplošná a dlhodobá povinnosť nosenia rúška. Nepochybne, v …More
Roberto 55
Ako si niekto moze mysliet, ze ruska sa nikdy nezbavime? Hlavnu hygienicku by som za taketo absolutne nevedecke taranie poslal past husi. Alebo si mysli, ze sa nas zmocnia moslimovia a zeny si budu musiet zakryvat tvar navzdy? Coronavirusy su v cloveku odvzdy (odkedy prisli na svet choroby a smrt=po vyhnani Adama a Evy z raja), v cloveku je najmenej 7 typov coronavirusu... Teda nie je dovod sa …More
Ako si niekto moze mysliet, ze ruska sa nikdy nezbavime? Hlavnu hygienicku by som za taketo absolutne nevedecke taranie poslal past husi. Alebo si mysli, ze sa nas zmocnia moslimovia a zeny si budu musiet zakryvat tvar navzdy? Coronavirusy su v cloveku odvzdy (odkedy prisli na svet choroby a smrt=po vyhnani Adama a Evy z raja), v cloveku je najmenej 7 typov coronavirusu... Teda nie je dovod sa plasit, pretoze nema (covid 19) atributy pandemie. Atributy pandemie ma ludska hlupost a strach zo smrti (co je prirodzene), najviac sa vsak boja taraji z mainstreamu (medii) a Maskovic zo svojou suitou.
Je tiez kopa studii a vedecky podlozenych nazorov odbornikov ako ruska skodia cloveku.
Videl som hlupakov aj v prirode ako nosili ruska a rukavice. Hlupost a strach nemaju hranice.
apredsasatoci
Keby len to. Ľudia sa medzi sebou vadia ako psi. Ide sa dobre podľa plánu. Najprv cloveku vymliet mozog, potom ocipovat a na najvyšší stolice posadiť anrikrista.
Tento ich plán je tak primitívny až je geniálny. Zatlieskajme im!
Dana22
Dana22
petícia

Satanisti sa začínajú rozťahovať nielen v USA,ale aj na Slovensku.
Tvária sa,že sú nevinnou komunitou.Opak je pravdou.

www.returntoorder.org/…/netflix-lucifer…

Netflix uvádza sériu s názvom Lucifer, ktorá predstavuje diabla ako „sympatickú“ postavu a obeť Boha.

www.christianitas.sk/blahorecenie-ta…

Vatikán pripravuje blahorečenie štyroch nových katolíkov.
Prvým zo zoznamu nových …More
petícia

Satanisti sa začínajú rozťahovať nielen v USA,ale aj na Slovensku.
Tvária sa,že sú nevinnou komunitou.Opak je pravdou.

www.returntoorder.org/…/netflix-lucifer…

Netflix uvádza sériu s názvom Lucifer, ktorá predstavuje diabla ako „sympatickú“ postavu a obeť Boha.

www.christianitas.sk/blahorecenie-ta…

Vatikán pripravuje blahorečenie štyroch nových katolíkov.
Prvým zo zoznamu nových blahorečených je argentísky biskup Mamerto Esquia /1826-1883/. Františkán Mamerto Esquia prispel k sociálnemu upokojeniu pomerov v argentínskej provincii Catamarca, kde sa neskôr stal aj obľúbeným poslancom. Tri roky pred svojou smrťou bol vymenovaný za biskupa v provincii Cordóba. Modlitba k Mamertovi Esquiovi uzdravila z lekárskeho pohľadu nevysvetliteľným spôsobom pacientku, trpiacu nevyliečiteľným zápalom kostnej drene.

www.christianitas.sk/sv-maria-gorett…
Sv. Maria Gorettiová – skutočná mučeníčka čistoty

Druhým blahorečeným je František Maria Jordan od Kríža /1848 – 1918/. Nemecký salvatorián pôsobil v čase šírenia nemeckého proticirkevného Kulturkampfu v 19.storočí. Stavil na obrodu Cirkvi prostredníctvom zvyšovania katolíckej vzdelanosti laikov, založil mužské rehoľné spoločenstvo salvatoriánov a dve ženské kongregácie, z ktorých je dodnes živá Spoločnosť sestier Božského Spasiteľa. Táto spoločnosť vznikla za výdatnej duchovnej a finančnej pomoci nemeckej barónky Terézie z Wüllenweberu /1833-1907/, ktorú blahorečil pápež Pavol VI. už v roku 1968.
Tretím blahoslaveným má byť venezuelský lekár a františkánsky terciár José Gregorios Hernández Cisteros. Bol známym venezuelským bakteriológom, celý svoj život obetoval starostlivosti o chudobných, čím si vyslúžil prezývku „lekár chudobných”. Pokúšal sa študovať teológiu, štúdium však kvôli zdravotným problémom nedokončil. Pochopil, že Boh ho povolal pre službu blížnym ako laika. Liečil nakazených španielskou chrípkou a zomrel pri dopravnej nehode, keď obstarával lieky pre jednu svoju chudobnú pacientku
Poslednou blahoslavenou má byť talianska rehoľníčka Maria Laura Mainettiová /1939-2000/ z Kongregácie Dcér Kríža, ktorú tri adolescentné satanistky ubodali pred 20 rokmi pri satanistickom rituále. Pápež František uznal jej mučenícku smrť z dôvodu nenávisti k viere. Mária Laura Mainettiová žila a pôsobila v lombardskom meste Chiavenna. Dnes 40 ročné vrahyne žijú pod novou identitou, svoj čin ľutujú a pracujú v terapeutických komunitách. Vrahyne prekvapilo, že im umierajúca sestra Mária Laura Mainettiová na smrteľnej posteli odpustila. Odkaz zavraždenej rehoľníčky uchováva katolícke združenie, ktoré pôsobí medzi mladými v severnom Taliansku.
BK