Edward7
13.1K

Szybko zmierzamy w kierunku dystopijnej, cyfrowej dyktatury

Dr Vernon Coleman: „Kredyt społeczny to system zaprojektowany, aby umożliwić rządom kontrolowanie swoich obywateli” Prowadzą nas do globalnego niewolnictwa"...

Od pewnego czasu ostrzegam, że złe rzeczy, które się dzieją, zostały zaplanowane w latach sześćdziesiątych. Dzisiaj tym, którzy nie są dźgnięci, już odmawia się opieki medycznej. Systemy kredytu społecznego są wprowadzane wszędzie – z paszportami szczepionkowymi jako kluczem . Ale martwi mnie to, co nastąpi później. A ich plany są teraz całkiem jasne. Oszustwo związane ze zmianą klimatu, które zostało zaplanowane w latach 60. XX wieku, jest naprawdę dużym zagrożeniem, przed którym stoimy.

Covid-19 był rozgrzewką dla wielkiego – oszustwa globalnego ocieplenia. To zawsze miało być usprawiedliwieniem dla nowych, surowych przepisów, zniszczenia ekonomicznego, kolejnych ludobójstw, zakończenia opieki medycznej i wprowadzenia paszportów cyfrowych. Teraz to wszystko nadchodzi bardzo, bardzo szybko. A przewidywalne ograniczenia również nadchodzą szybko. Gospodarka będzie dalej niszczona. A prawdomówni będą dalej tłumieni przez spiskowców.

Spiskowcy z BBC, którzy uważają globalne ocieplenie za fakt naukowy, donoszą, że mała armia ochotników trzyma „negujących” prawdę z Wikipedii (moim zdaniem już najbardziej niebezpiecznej, nieuczciwej i skorumpowanej witryny w historii). Tyle o wolności słowa i debaty – jeszcze raz. Ci ludzie tłumią poglądy, z którymi się nie zgadzają, a BBC traktuje ich jak oddanych bohaterów.

Ci z nas, którzy mają odwagę powiedzieć prawdę, są teraz celem funkcjonariuszy antyterrorystycznych, ponieważ podważamy narodowe bezpieczeństwo zdrowotne. Po raz pierwszy ostrzegłem o skutkach ubocznych związanych z wstrzyknięciami mRNA w filmie wideo w grudniu 2020 r., kiedy ostrzegałem, że wstrzyknięcia spowodują śmierć i choroby, w tym zapalenie mięśnia sercowego i udary. Ostrzeżenie zostało w dużej mierze zignorowane, a mnie jeszcze bardziej stłumiono.

(Dokładnie to samo stało się z kampaniami anty-wiwisekcyjnymi kilkadziesiąt lat temu. Moje telefony były na podsłuchu i nie mogłem wyjść na zewnątrz bez obserwowania przez funkcjonariusza Oddziału Specjalnego z kamerą wideo. Ludzie szydzą i nikt w to nie wierzy, dopóki to im się zdarza.)

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson wprowadza bardziej nikczemne ustawodawstwo zerowe netto, które zuboży nas wszystkich. Do końca 2022 r. przeciętna rodzina będzie uboższa o co najmniej 25%. Światowa Organizacja Zdrowia planuje globalne przepisy, które pozwolą zarządzać światem w przyszłości. Dołączą do Schwaba i Światowego Forum Ekonomicznego. Oczywiście wszyscy ci ludzie nie zostali wybrani.

Nawiasem mówiąc, to nie przypadek, że każdy przywódca na świecie jest teraz znienawidzony. Konspiratorzy chcą, abyśmy nienawidzili naszych rządów krajowych, aby mogli ustawić świat na globalny rząd kierowany przez kultystów globalnego ocieplenia. Media głównego nurtu, zwłaszcza BBC i The Guardian, które mają powiązania finansowe z Billem Gatesem – który wydaje się być uważany przez WHO za państwo członkowskie – bez wątpienia zaaprobują ten pomysł.

Nie przesadzam, kiedy ostrzegam, że szybko zmierzamy w kierunku globalnego niewolnictwa. Pamiętajmy, że państwa członkowskie ONZ zgodziły się w 2019 roku – nie mniej 1 kwietnia – na realizację swoich planów dotyczących populacji i rozwoju. Plany obejmowały masową kontrolę wzrostu populacji.

Setki milionów umrze w Azji i Afryce. Starsi i chorzy zostaną zabici. Spiskowcy chcą całkowitej kontroli nad ludźmi i wydarzeniami. To jest masowe morderstwo. W Wielkiej Brytanii forsuje się wiele nowych przepisów, które mają na celu zbudowanie państwa komunistycznego na podstawie choroby, która, jak udowodniłem, zabiła mniej ludzi niż grypa zabiłaby w ciągu przeciętnego roku.

Technologia walidacji dokumentów tożsamości cyfrowej (IDVT) została wprowadzona 6 kwietnia 2022 r., aby „pomóc” pracodawcom i właścicielom mieszkań w sprawdzeniu nas wszystkich. Paszporty cyfrowe i monitory do noszenia będą śledzić Twoją wagę, jeśli nakazano Ci schudnąć. Wszystkie te rzeczy dzieją się na całym świecie. Konspiratorzy forsują przepisy dotyczące grypy o zmienionej nazwie – przepisy mające na celu usunięcie gotówki, wprowadzenie cyfrowych paszportów i przejęcie całkowitej kontroli nad każdym aspektem naszego życia.

„Kredyt społeczny to system zaprojektowany, aby umożliwić rządom kontrolowanie swoich obywateli” ...w kierunku "Znamienia Bestii" - https://www.bitchute.com/video/npbfFbi0TvHH/
Jest czerwiec 2022 roku, a to jest wideo numer 311. Politycy, dziennikarze, badacze społeczni, masochiści i komuniści mówią o kredycie społecznym, jakby to była "dobra rzecz". Nie wiem, o co to całe zamieszanie" - powiedział jeden z nich. To nie będzie takie złe. W rzeczywistości, jeśli będziesz się dobrze zachowywać, to będzie dobrze". W programie telewizyjnym promującym kredyt społeczny w USA stwierdzono, że kredyt społeczny popycha ludzi do stawania się lepszymi obywatelami. Nie zostaniesz ukarany, jeśli nie zrobiłeś nic złego" - mówiono, ignorując fakt, że to rząd ustala definicję zła.

Cóż, jeśli jesteś fanem totalitaryzmu lub komunizmu, to kredyt społeczny jest chyba dobrym rozwiązaniem. Kredyt społeczny to system, którego celem jest umożliwienie rządom kontrolowania swoich obywateli. Każde nowe prawo i przepis wiąże się z systemem kredytu społecznego, który jest obecnie najwyraźniej sposobem, w jaki Wielki Reset zostanie urzeczywistniony w praktyce. Polityka rządów wszędzie polega na zamęczaniu obywateli nieustanną lawiną nowych przepisów i regulacji (które są poparte siłą, a więc mają moc prawną).

Kredyt społeczny już istnieje i rozwija się z minuty na minutę. Przyjrzyjmy się, jak dokładnie działa kredyt społeczny w Chinach.

System kredytu społecznego w Chinach został oficjalnie wprowadzony w 2014 r., choć był planowany wiele lat wcześniej i uzyskał oficjalną akceptację na początku XXI wieku, kiedy to Szanghaj wprowadził system kredytowy służący do oceny zdolności kredytowej - w podobny sposób, w jaki od wielu lat robi się to na Zachodzie. To, co dzieje się od 2014 roku, dzieje się bardzo szybko.

Idea systemu polega na tym, że informacje o każdej osobie będą zbierane ze wszystkich możliwych źródeł - szkół, miejsc pracy, banków, gabinetów lekarskich, szpitali, policji, bibliotek, supermarketów, platform internetowych, biur podróży, kamer telewizji przemysłowej (zazwyczaj oprogramowanie do rozpoznawania twarzy) itd.

Oprogramowanie rozpoznające może identyfikować ludzi na podstawie sposobu, w jaki chodzą. Inteligentne liczniki zainstalowane w domach prywatnych będą informować władze, o której godzinie wstajesz, o której jesz, co jesz, kiedy idziesz do toalety i kiedy kładziesz się spać. Jeśli dostaniesz mandat za przekroczenie prędkości lub mandat za parkowanie, szczegóły tego wykroczenia również zostaną zarejestrowane.

W chińskim mieście Rongcheng istnieje kompleksowy system oceniania, w którym informacje pochodzą z 142 różnych departamentów rządowych - do ostatecznej oceny wykorzystuje się setki pozytywnych i negatywnych czynników. Zebrane informacje są wykorzystywane do wynagradzania i nagradzania osób uznawanych za wzorowych obywateli oraz do karania tych, których uważa się za przestępców. System kredytów społecznych został zaprojektowany tak, by umożliwić władzom wymienianie i zawstydzanie w zależności od zachowania.

W różnych chińskich prowincjach istnieje kilka systemów, ale ocenę kredytu społecznego mierzy się za pomocą prostego systemu punktowego - na przykład wszyscy obywatele zaczynają od 1000 punktów, a następnie tracą je za każde "niewłaściwe zachowanie". Ocena obywatela decyduje o tym, czy zostanie on nagrodzony, czy ukarany. Celem systemu jest dostarczenie rządowi ogólnej oceny wiarygodności każdego obywatela.

Dobrzy" obywatele, którzy przestrzegali instrukcji i zachowywali się nienagannie, będą nagradzani na wiele sposobów - np. będą mogli podróżować, korzystać z biblioteki publicznej, wypożyczać rowery lub pożyczać pieniądze, a także będą mieli prawo posyłać swoje dzieci do lepszych szkół, korzystać z lepszej jakości opieki zdrowotnej lub ubiegać się o lepszą pracę (i ją otrzymać). Kupowanie zielonych warzyw, rozsądnych ubrań i pieluch podniesie ocenę obywatela. Kupuj rozsądne buty robocze z dobrą podeszwą i o długiej żywotności, a Twoja ocena wzrośnie. Ci, którzy chwalą rząd, zauważą poprawę swojej oceny. Ci, którzy donoszą na obywateli, którzy krytykują rząd lub jakąkolwiek jego część, zostaną nagrodzeni za lojalność wobec państwa. Jeśli oddajesz krew, wykonujesz prace charytatywne i regularnie chwalisz rząd na portalach społecznościowych, zostaniesz nagrodzony.

Źli" obywatele, którzy okazali się w jakikolwiek sposób buntowniczy, oszukańczy lub nieposłuszni, będą karani poprzez wymienianie ich z nazwiska i okrycie hańbą w Internecie i w innych miejscach, a także poprzez odmowę dostępu do podróży, hoteli, restauracji, dobrych szkół, dobrych szpitali i dobrych miejsc pracy. Źli" obywatele mogą również otrzymać zakaz wstępu do centrów handlowych lub sklepów spożywczych, a co za tym idzie, mogą zostać pozbawieni dostępu do żywności.

Co jeszcze czyni Cię "złym" obywatelem?

Cóż, kupowanie czekoladek, alkoholu lub frywolnych ubrań obniży Twoją ocenę, podobnie jak granie w gry internetowe. Kup parę butów na wysokim obcasie lub nieadekwatnie drogich trenerów, a stracisz punkty. Jeśli Twój dom nie jest uznany za spełniający wymogi energetyczne, zostaniesz ukarany.

Jeśli obywatele Chin napiszą lub powiedzą coś niegrzecznego o swoim rządzie, stracą punkty. Osoby, które nie odwiedzają regularnie swoich rodziców, są karane, podobnie jak osoby przechodzące przez jezdnię, osoby palące w strefach dla niepalących i osoby wyprowadzające psa bez założenia mu smyczy. Pracownicy państwowi będą usuwać psa, jeśli nie zostaną sprzątnięte resztki jedzenia. A były właściciel psa będzie miał zakaz posiadania innego zwierzęcia przez pięć lat. Seniorzy mogą pozwać swoje dzieci, jeśli te nie będą ich regularnie odwiedzać. Niewłaściwe segregowanie odpadów osobistych staje się grzechem, podobnie jak przeklinanie w miejscu publicznym. Szpiegowanie przyjaciół, krewnych i sąsiadów będzie nagradzane, więc na przykład donoszenie na przyjaciół, krewnych i sąsiadów, którzy używają brzydkiego języka, przyniesie Ci dodatkowe punkty. Wszystkie dane internetowe (w tym wyszukiwania) są wykorzystywane do tworzenia rankingów kredytów społecznych, a gracze, którzy oszukują w grach wideo online, są karani obniżeniem swojego rankingu kredytów społecznych. Jeśli rozpowszechniasz plotki w Internecie, zostaniesz zaklasyfikowany jako zły człowiek. Jeśli Twoje przeprosiny za popełnione wykroczenia zostaną uznane za nieszczere, zostaniesz ukarany. Jeśli regularnie wykonujesz badania PCR, zostaniesz nagrodzony, ale jeśli spóźnisz się na badania, stracisz punkty. Jeśli poddajesz się szczepieniom, które powinieneś wykonać, zostaniesz nagrodzony. Jeśli jednak zdecydujesz się nie poddawać danemu szczepieniu, stracisz punkty. Osoby, które nie płacą rachunków w terminie, będą karane - podatki i rachunki za media będą płacone automatycznie, a odpowiednie kwoty będą po prostu odejmowane z konta obywatela. Jeśli na koncie nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, obywatel straci jeszcze więcej punktów. Osoby zadłużone z jakiegokolwiek powodu wpadną w spiralę upadku.

Mniej więcej dziesięć lat temu pisałem felieton w jednej z chińskich gazet o dużym nakładzie. W pewnym tygodniu napisałem felieton krytykujący szczepienia. W ciągu kilku godzin od ukazania się felietonu otrzymałem od redaktora wiadomość o zwolnieniu mnie z pracy w gazecie. Kilka dni później otrzymałem e-mail od mojego chińskiego wydawcy z informacją, że nie wolno im już sprzedawać moich książek (kilka z nich było wieloletnimi bestsellerami w Chinach). Powiedziano mi również, że ani oni, ani żaden inny wydawca w Chinach nie będzie mógł opublikować żadnej z moich książek.

W 2019 r. 23 miliony osób w Chinach nie mogły podróżować pociągiem lub samolotem, ponieważ miały niską ocenę wiarygodności społecznej. Wielu uczniom uniemożliwiono uczęszczanie do szkół lub na uniwersytety, ponieważ ich rodzice mieli słabe wyniki w nauce lub jedno z rodziców znajdowało się na liście dłużników. Pracodawcy mogą sprawdzać czarne listy przed zatrudnieniem nowych pracowników lub zawarciem z nimi umów - i zachęca się ich do tego.

Podatnicy o wysokim ratingu szybciej rozpatrują swoje zeznania podatkowe. Osoby o niskim ratingu muszą płacić wyższe składki ubezpieczeniowe.mJeśli ktoś znajdzie się na czarnej liście w jednym regionie kraju, prawdopodobnie znajdzie się na niej również w innych prowincjach. A kiedy ktoś znajdzie się na czarnej liście, zazwyczaj potrzeba od dwóch do pięciu lat, aby została ona usunięta. Obywatele znajdujący się na czarnych listach muszą udowodnić, że zmienili swoje postępowanie.

W Chinach wszyscy żyją teraz w "grze komputerowej", w której liczy się punkty. Obywatele, którzy nie dostosują swojego stylu życia do wymagań rządu, będą surowo karani. Jeśli ktoś z rodziny lub partnerów obywatela chińskiego ma niskie wyniki, musi ich unikać - w przeciwnym razie jego punkty zostaną zredukowane. Pomyśl o tym: system gwarantuje, że przyjaciele i krewni osób, które zachowują się w sposób uznawany przez państwo za niedopuszczalny, stracą punkty ze swojego ratingu kredytowego.

Krótko mówiąc, ci, którzy robią to, co im się każe, będą nagradzani, a ci, którzy są nieposłuszni, będą karani. Należy pamiętać, że osoby uważane za "złych" obywateli będą wymieniane i zawstydzane na plakatach, w telewizji i, oczywiście, w Internecie.

Wszystko to ma na celu zachęcenie obywateli do zachowywania się w sposób "akceptowalny", a zatem będą oni stale świadomi swojego zachowania - stale świadomi, że jeśli przejdą przez ulicę, gdy jest to niedozwolone, lub zaparkują samochód tam, gdzie nie wolno parkować, stracą punkty na swoim koncie kredytowym.

Chiński system kredytów społecznych (na którym opierają się systemy kredytów społecznych wprowadzane w innych częściach świata) jest zbudowany na sieci komputerów i wymaga od obywateli noszenia przy sobie i używania smartfonów wyposażonych w aplikacje łączące ich z centralną biurokracją. Inteligentne telewizory, komputery, iPady, telefony komórkowe itd. gromadzą dane, rejestrując rozmowy, ruchy i aktywność użytkowników. Gry wideo wykorzystują oprogramowanie do rozpoznawania twarzy.

Zadziwiające jest to, że ogromna większość dobrze wykształconych klas społecznych nie widzi, co się dzieje. Nie wszyscy są spiskowcami, uczestniczą w oszustwie, ale wielu z nich zamknęło oczy i uszy na prawdę. Możecie zapytać, co to wszystko ma wspólnego ze mną. Z pewnością chiński system nie będzie miał wpływu na resztę świata.

Otóż we wrześniu 2020 roku, kiedy większość społeczeństwa wciąż zastanawiała się, czy odważy się pójść do jedynego otwartego lokalnego sklepu po puszkę fasoli i czy legalne będzie kupienie bochenka chleba, rząd brytyjski opublikował dokument zatytułowany "Evidence and Scenarios for Global Data Systems - the Future of Citizens Data Systems".

Rząd chiński wykorzystywał już wtedy swój system kredytów społecznych do nadawania priorytetów gospodarce narodowej i przejmowania kontroli nad obywatelami, a rząd brytyjski, nie chcąc być pominiętym, ale też nie chcąc straszyć ludności, którą już systematycznie i z premedytacją straszono na śmierć, obiecał, że "wykorzysta dane do zwiększenia wzrostu i produktywności, do poprawy usług publicznych i do informowania o nowej fali badań naukowych".

Tego rodzaju obietnice brzmią wspaniale, dopóki nie przeczyta się ich ponownie i nie zastanowi, co oznaczają. Systemy podobne do opisanego przeze mnie w Chinach funkcjonują już w innych krajach na całym świecie.

Na przykład Nowozelandczycy, którzy udają się do Australii, mają prawo mieszkać i pracować tam dożywotnio, chyba że nie przejdą testu "dobrego charakteru", w którym to przypadku zostaną deportowani. Test dobrego charakteru jest ustalany całkowicie według uznania urzędników. Istnieje również program opieki społecznej "ParentsNext", który zapewnia świadczenia dla samotnych matek, ale aby otrzymać pieniądze, samotna matka musi wykazać, że podjęła pewne działania ze swoimi dziećmi - takie jak odwiedzanie biblioteki publicznej lub uczęszczanie na lekcje pływania.

W Bolonii (Włochy) władze wprowadziły "inteligentny portfel obywatelski". Jego posiadacze otrzymują cyfrowe punkty, które mogą wydać lub wykorzystać do uzyskania rabatów za szlachetne zachowania (np. entuzjastyczny recykling).

Podczas gdy rządy państw zachodnich deklarowały ostatnio swoje entuzjastyczne poparcie dla Ukrainy, ta po cichu ogłosiła, że jest pierwszym krajem, który wdrożył Wielki Reset Światowego Forum Ekonomicznego, tworząc aplikację kredytu społecznego, łączącą w jednej aplikacji uniwersalny dochód podstawowy, cyfrowy dowód tożsamości i paszport szczepionkowy.

We Francji, w ciągu dwóch dni od reelekcji, prezydent Macron wprowadził Gwarancję Tożsamości Cyfrowej, dzięki której obywatele Francji będą mogli posiadać cyfrowy dowód tożsamości zgodny z unijnym pakietem Europejskiej Tożsamości Cyfrowej. Paszport szczepionkowy dał początek cyfrowemu dowodowi tożsamości, a to, w połączeniu z walutami cyfrowymi produkowanymi przez banki centralne, daje konspiratorom całkowitą kontrolę.

W Kanadzie rząd powołał nową grupę doradczą, której zadaniem jest egzekwowanie cenzury i regulowanie treści uznawanych za szkodliwe. Rząd przyznał sobie wyłączne prawo do decydowania, co jest dezinformacją, a co teorią spiskową. W Quebecu wprowadzono specjalny podatek dla tych, którzy byli na tyle mądrzy, by nie zaszczepić się szczepionką Covid-19.

W Wiedniu, w Austrii, gdzie osoby, które nie zaszczepiły się, zostały objęte specjalnymi blokadami, a także dążono do wprowadzenia zasady "no jab, no job", każdy obywatel otrzyma aplikację, która będzie nagradzać dobre zachowanie "żetonami wiedeńskimi". Nie ma oficjalnej informacji o tym, co stanowi "dobre", a co "złe" zachowanie, ale aplikacja z pewnością doceni indywidualne zachowania w podróży - niezależnie od tego, czy podróżują pieszo, rowerem czy transportem publicznym. Program jest finansowany przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (która ma powiązania ze Światowym Forum Ekonomicznym). Planuje się przekształcenie Wiednia w inteligentne miasto, w którym dane zastąpią pieniądze jako walutę miejską. Celem jest, aby w przyszłości wszystkie decyzje były podejmowane przez sztuczną inteligencję, tak aby nie było potrzeby organizowania wyborów. Innymi słowy, dane behawioralne zastąpią demokrację. Własność prywatna nie będzie wspierana, a wręcz stanie się luksusem.

W Niemczech obywatele mają punktację SCHUFA, która jest niezbędna do kupna lub wynajmu domu albo otrzymania towaru na kredyt. System SCHUFA śledzi całą historię kredytową każdego obywatela. Twierdzi się, że jeśli ktoś mieszka w biednej okolicy lub ma sąsiadów o niskim ratingu, jego ocena punktowa zostanie obniżona. Oceny mogą być również obniżone, jeśli krewni mają słabe oceny.

W Rosji w 2018 r. dziennik "Moscow Times" doniósł, że do 2025 r. czterech na pięciu Rosjan otrzyma "osobistą trajektorię rozwoju" - cyfrowy plik, który będzie zawierał każde osiągnięcie w życiu danej osoby - "porażki, błędy, wielkie projekty". Celem jest cyfryzacja rosyjskiej gospodarki i upowszechnienie technologii cyfrowych w całym kraju.

W Zimbabwe "osobom, które rozpowszechniają informacje uznane przez rząd za fałszywe, grozi do 20 lat więzienia, wysoka grzywna lub obie te kary".

W Tajlandii rząd ostrzegł, że "każdemu, kto żartuje na temat wirusa, grozi do pięciu lat więzienia".

W Holandii holenderski bank łączy nawyki klientów w zakresie wydatków z emisją CO2.

Dania opracowała cyfrowy paszport covid-19, dzięki któremu obywatele duńscy mogą swobodnie podróżować po całym świecie. Konsekwencją tego jest to, że osoby nieposiadające paszportu nie mogą swobodnie podróżować po świecie.

W Irlandii rząd stwierdził, że państwo "wyznacza granice prawa do własności prywatnej, gdy jest to konieczne dla zapewnienia dobra wspólnego".

Iran wprowadził cyfrowe racjonowanie żywności w oparciu o biometryczne dowody tożsamości.

W Walii wybrani obywatele otrzymają średnią pensję krajową. Będą mogli zatrzymać te pieniądze (szacuje się, że będzie to około 20 000 funtów rocznie) jako dodatek do wszystkiego, co zarobią. Ale jeśli nie będą chcieli pracować, nie będą musieli. Jest to absurdalnie hojna wersja Powszechnego Dochodu Podstawowego.

W Indiach funkcjonuje program znany pod nazwą "Aadhaar", który oznacza, że każdy mieszkaniec ma 12-cyfrowy numer. Każda osoba ma zapisane swoje odciski palców i skany tęczówki oka. System ten został wprowadzony w celu sprawdzania uprawnień do korzystania z programów pomocy społecznej, ale jest też wykorzystywany do celów egzekwowania prawa.

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA otwarcie stwierdził, że tak zwani teoretycy spiskowi i wszyscy, którzy kwestionują to, co rząd mówi na temat kowida, są "ekstremistami".

A naukowcy z Międzynarodowego Funduszu Walutowego wezwali do powiązania historii wyszukiwania w Internecie z punktami kredytowymi.

W Wielkiej Brytanii rząd (który przekazał mediom miliony funtów z pieniędzy podatników, aby te rozpowszechniały kłamstwa w jego imieniu) posiada jednostkę "nudge" (oficjalnie znaną jako zespół psychologów Behavioural Insights Team), której zadaniem jest wywoływanie strachu i wstydu oraz promowanie myślenia grupowego. Doradcy rządowi regularnie namawiają do zwiększenia terroru i strachu. Obecnie rady ostrzegają właścicieli domów, że "niezarejestrowanie się (w celu głosowania) może mieć negatywny wpływ na Twoją ocenę kredytową". Brytyjska Tożsamość Cyfrowa i Ramy Zaufania Postaw, część ogólnokrajowej kampanii na rzecz tożsamości cyfrowej, umożliwiły obywatelom potwierdzanie tożsamości metodami cyfrowymi, zamiast polegania na tradycyjnych dokumentach fizycznych. W sierpniu 2021 r. rząd Wielkiej Brytanii ogłosił, że nowa aplikacja będzie monitorować nawyki zakupowe i zachęcać do zdrowego odżywiania. Zakupy w supermarketach będą oceniane przez nowe oprogramowanie, a obywatele będą nagradzani, jeśli będą kupować zdrową żywność, i karani, jeśli będą kupować żywność uważaną za szkodliwą dla nich. Bank Anglii wprowadza kryptowalutę, którą będzie można kontrolować, aby nie można było za nią kupić "złych" rzeczy.

Również w Wielkiej Brytanii duży bank Santander praktycznie uniemożliwił dokonywanie transakcji bankowych online bez użycia telefonu komórkowego. Ci, którzy się skarżyli, bo nie mieli telefonu komórkowego lub mieli słaby sygnał, zostali poinformowani, że powinni odwiedzić oddział banku. Ale oczywiście większość oddziałów została już zamknięta.

Departamenty rządowe, w tym HMRC, wprowadziły skomplikowane systemy weryfikacji, z których wiele osób nie jest w stanie skorzystać. Wszystko to jest częścią planu, który ma na celu uwiązanie obywateli do zaawansowanego programu cyfrowej identyfikacji.

Życie "dobrych obywateli" będzie wyglądało tak, jak w ZSRR i Chinach. Będzie jak życie w państwie komunistycznym. Będzie jak życie w gigantycznym obozie więziennym. Dobrzy" obywatele, którzy będą robić to, co im się każe, będą mieli prawo do kupowania taniej żywności, wynajmowania tanich mieszkań, korzystania z tanich wakacji i podejmowania lekkiej pracy. Będą mieli prawo do bezpłatnej edukacji dla swoich dzieci i bezpłatnej opieki medycznej. Dobrzy" obywatele otrzymają bezpieczeństwo i schronienie w zamian za swoją wolność, niezależność i wolną wolę.

Mówiąc niesławnymi słowami Klausa Schwaba i Światowego Forum Ekonomicznego, "dobrzy" obywatele nie będą posiadać niczego i będą szczęśliwi.

Plany Wielkiego Resetu są bardzo zaawansowane - a zasady kredytu społecznego dotykają każdego aspektu naszego życia. Na razie mówi się, że wszystko to jest oczywiście dobrowolne. Obiecują, że nie zostaniesz ukarany, jeśli nie zrobisz nic złego. Pierwszy problem polega na tym, że trudno zdefiniować pojęcie "nic złego".

Drugi problem polega na tym, że niektórzy ludzie nie uznają tych programów za całkowicie dobrowolne. To właśnie z powodu cyfryzacji zamykane są oddziały banków i gabinety lekarskie. Po co komu banki czy gabinety lekarskie, skoro wszystko można załatwić przez Internet, za pomocą stale monitorowanego komputera?

Podstawowy problem z kredytem społecznym polega na tym, że nie mamy już do czynienia ze zwykłą oceną tego, co jest dobre, a co złe. (Mówimy o tym, że o tym, co "dobre" i "złe", decydują arbitralnie biurokraci, którzy na przykład twierdzą, że ludzie, którzy w zadowalający sposób segregują śmieci, są "dobrzy", podczas gdy ludzie, których umiejętności w zakresie recyklingu nie są uznawane za odpowiednie, są "źli".

Świat kredytu społecznego jest absolutnie wszędzie; jest bardziej inwazyjny i trudniejszy do usunięcia niż chwast.

Jeśli mieszkasz w domu, który jest większy niż potrzebujesz, zostaniesz oceniony niżej, a Twoje podatki wzrosną. Jeśli masz wolne pokoje, zostaniesz ukarany. Jeśli wykonujesz pożyteczną pracę i przekazujesz pieniądze na cele charytatywne, otrzymasz dodatkowe punkty. Jeśli będziesz krytykował rząd, stracisz punkty.

Kiedy przebywasz poza domem, władze oczywiście cały czas będą wiedziały, gdzie jesteś.

Jeśli będziesz się źle zachowywał, nie będzie Ci wolno oddalać się od domu. Jeśli nie przestrzegasz wszystkich przepisów zdrowotnych, nie będziesz mógł podróżować środkami transportu publicznego, latać samolotem ani wyjeżdżać za granicę.

Jeśli obniży się Twoja społeczna ocena kredytowa, nie będziesz mógł zaciągnąć pożyczki, kupić domu ani zarezerwować przyzwoitego pokoju w hotelu.

Jeśli Twoja ocena spadnie za bardzo, nie będziesz mógł pójść do szpitala, a jeśli trafisz tam przez przypadek, zawieszą Ci na szyi informację o zakazie reanimacji, zanim zdążysz powiedzieć "po co to?".

Otrzymasz dodatkowe punkty, jeśli będziesz mieszkać w malutkim, nowoczesnym, źle zbudowanym mieszkaniu z cienkimi ścianami i całkowitym brakiem prywatności, ale stracisz te punkty, jeśli będziesz mieć zwierzę domowe lub będziesz narzekać na cokolwiek.

Jeśli wydajesz za dużo na ubrania lub buty, Twoja ocena spadnie, a oszczędzanie pieniędzy wskaże Cię jako winnego czegoś lub czegoś innego i nie będziesz mógł wynająć samochodu, dostać awansu w pracy, skorzystać z siłowni lub zapisać swoich dzieci do porządnej szkoły.

Jeśli sprawiasz dużo kłopotów i jesteś nieuprzejmy w stosunku do władz, przekonasz się, że prędkość Twojego Internetu spada do zera, a jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i obgadujesz urzędników miejskich, nie uzyskasz pomocy w rozwiązywaniu problemów z planowaniem ani nie będziesz w stanie uzyskać żadnych oficjalnych kontraktów rządowych.

Jeśli nie ubierzesz się stosownie do sytuacji w miejscu publicznym lub zauważysz, że przechodzisz przez ulicę, kiedy światła są przeciwne, zostaniesz sfotografowany, a Twoje zdjęcie pojawi się w Internecie. Jeśli pokłócisz się z sąsiadem, Twoje zdjęcia zostaną umieszczone na billboardzie w pobliżu Twojego domu, a Ty będziesz okryty hańbą. Jeśli spóźnisz się z zapłatą podatków, zostaniesz wytypowany do regularnych kontroli, raz w tygodniu Twoja firma będzie kontrolowana, a Twoje zdjęcie pojawi się na tablicy hańby w Internecie. Nie ma też możliwości uzyskania licencji, zezwoleń i kredytów, których możesz potrzebować.

W ostatnich latach prawie każdy musi posiadać licencję, zanim zostanie dopuszczony do pracy. Licencji potrzebują taksówkarze i higienistki stomatologiczne. W niektórych krajach nawet fryzjerzy, psi groomerzy i kosmetyczki muszą wykupić licencję. Jedynymi osobami, od których nie wymaga się posiadania licencji (lub jakiegokolwiek wykształcenia), są politycy. I są to jedyni ludzie, którzy naprawdę ich potrzebują. Żądanie od pracowników posiadania licencji czyni ich bezbronnymi. Państwo, które wydaje licencję, może ją łatwo odebrać, jeśli jej posiadacz ma niską ocenę wiarygodności społecznej. W restauracjach kamery będą badać Twoje maniery, nawyki żywieniowe i ilość jedzenia, które zostawiasz na talerzu - wszystko to może zaszkodzić Twojej ocenie wiarygodności społecznej.

Kapusie, donosiciele, policjanci i nadmiernie wymagający pracownicy rządowi będą cię piętnować za każdy grzech popełniony lub zaniechany.

Pewnie już myślisz, że to zmyślam, i chciałbym, żeby tak było, ale nie jest. Nie mówimy tu o dalekiej przyszłości. Mówimy o rzeczach, które dzieją się teraz lub wydarzą się w najbliższej przyszłości.

Nieposiadanie odpowiedniej liczby dzieci, nadwaga i posiadanie ziemi spowodują utratę punktów kredytu socjalnego (chyba że jest się właścicielem bardzo dużej ilości ziemi). W Wielkiej Brytanii Urząd Statystyk Narodowych już stwierdził, że bezdzietne kobiety będą ciężarem dla państwa, ponieważ nie będzie miał kto się nimi opiekować. A więc one też będą karane.

Przewlekła choroba, choroba psychiczna, podeszły wiek i niepełnosprawność stracą punkty, podobnie jak aresztowanie (nie ma znaczenia, czy zostaniesz uznany za winnego, czy nie). Zbyt duży ślad węglowy, przynależność do klasy średniej lub zadawanie zbyt wielu pytań również spowodują utratę punktów, podobnie jak zbytnia opiekuńczość wobec rodziny.

Stracisz punkty kredytu społecznego, jeśli wyrządzisz komuś "szkodę tożsamości", powiesz coś, co sprawi, że ktoś poczuje się niekomfortowo z powodu tego, kim jest, skąd pochodzi lub jak wygląda - lub nie powiesz czegoś, co sprawi, że poczuje się dobrze.

Jeśli będziesz przejawiał mikroagresję, okazywał biały przywilej lub podsycał nienawiść, zostaniesz ukarany. Jeśli zachowujesz się w sposób grożący, obraźliwy lub znieważający, będziesz mieć kłopoty, podobnie jak wtedy, gdy przekazujesz innej osobie materiały zawierające groźby, obelgi lub zniewagi, lub jeśli inna osoba obawia się, że możesz jej grozić lub jej nie lubić. W Wielkiej Brytanii wyprowadzanie psa na spacer bez smyczy jest już przestępstwem, jeśli ktoś, kto Cię zobaczy, powie, że czuł się niekomfortowo w obecności Twojego psa lub był zaniepokojony jego obecnością. (Szczegóły w innym miejscu na tej stronie).

Twoje intencje nie będą miały znaczenia. Osoba składająca skargę musi tylko powiedzieć, że została zraniona, zaalarmowana lub przestraszona. Pisarze, aktorzy, reżyserzy filmowi i teatralni będą narażeni na niebezpieczeństwo, jeśli ktoś uzna ich materiał za obraźliwy.

Pewnie myślicie, że teraz naprawdę żartuję. Jednak obecnie policja w niektórych rejonach definiuje przestępstwo lub incydent jako "nienawistny" na podstawie postrzegania go przez ofiarę (a nie na podstawie intencji sprawcy). Oczywiście policja i politycy zachęcają obywateli do donoszenia na osoby łamiące prawo.

Za puszczanie głośnej muzyki lub posiadanie drzew w ogrodzie można mieć poważne kłopoty. Drzewa są uważane za "szkodliwe", ponieważ mogą zakłócać komunikację i nie mają żadnego praktycznego zastosowania (choć jeszcze rok czy dwa lata temu mówiono nam, że są niezbędne dla ratowania niedźwiedzi polarnych). Za dokarmianie ptaków we własnym ogrodzie można mieć poważne kłopoty, jeśli ktoś się temu sprzeciwi.

Jedzenie w środkach transportu publicznego, spóźnienie się na wizytę u lekarza, parkowanie w niewłaściwym miejscu, spóźnienie się na rozmowę kwalifikacyjną i przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym - wszystkie te zachowania stracą punkty i utrudnią życie.

Jeśli myślicie, że zwariowałem, powinniście wiedzieć, że eksperci ds. bezpieczeństwa cybernetycznego odkryli, że 32% dorosłych w wieku od 25 do 34 lat w 21 krajach (w sumie 10 000 osób) miało już problemy z uzyskaniem kredytu hipotecznego lub pożyczki z powodu swojej aktywności w mediach społecznościowych.

Dość przerażające badanie wykazało, że dwie trzecie osób jest skłonnych udostępnić informacje o sobie lub innych osobach, aby uzyskać zniżkę na zakupy, a połowa jest skłonna to zrobić, jeśli pomoże im to ominąć kolejki na lotniskach. Jedna na dwie osoby twierdzi, że jest zadowolona z monitorowania przez rząd zachowań wszystkich osób w mediach społecznościowych, jeśli ma to zapewnić bezpieczeństwo publiczne.

Oczywiście, nie będzie można dowiedzieć się, jaka jest punktacja w mediach społecznościowych, jak dokładnie jest ona tworzona ani poprawić żadnego błędu. A punktacja będzie zmieniana w czasie rzeczywistym. Można więc stanąć w kolejce, myśląc, że ma się prawo wypożyczyć samochód lub wsiąść do pociągu, a gdy znajdzie się na jej czele, okaże się, że ocena punktowa uległa zmianie i nie można zrobić żadnej z tych rzeczy.

Rządy, duże firmy i władze lokalne już teraz gromadzą informacje na Twój temat, korzystając z kamer do rozpoznawania twarzy, testów DNA pobranych metodą PCR, badań biometrycznych na lotniskach, dronów, samolotów obserwacyjnych i mediów społecznościowych. To jest państwo technokratyczne w pełnym rozkwicie. Używanie głupiego imienia lub awatara w mediach społecznościowych nie zapewni Ci żadnej ochrony. Wiedzą dokładnie, kim naprawdę jest Smrodek z Weymouth, znają nazwisko, adres i wymiary wewnętrznej strony nogi Bumfluffa z Kolorado.

Możecie zapomnieć o prywatności, wolności czy prawach. Jeśli jedna osoba w rodzinie złamie prawo, cała rodzina zostanie ukarana. Za aktywny udział w ceremonii religijnej grozi kara. Możesz na przykład zostać wysłany do ośrodka edukacyjno-szkoleniowego, w którym więźniowie uczą się propagandy politycznej.

Za każdym razem, gdy udzielasz informacji w Internecie, gromadzone są informacje o Tobie, Twoich poglądach, osobowości itd. Jak dotąd około 4,5 miliarda ludzi na całym świecie korzysta z Internetu, a większość z nich ma konta w mediach społecznościowych.

Istnieje tak naprawdę bardzo wiele sposobów, na które można wpłynąć na ocenę Twojej wiarygodności społecznej.

Wszystko to znane jest jako socjotechnika. Jest to coś, co politycy próbują robić od wielu lat, ponieważ gdy to działa, a działa, daje im to pełną kontrolę nad społeczeństwem. Nie trzeba się już martwić o sprzeciw czy krytykę.

W Chinach obywatele, którzy robią "dobre" rzeczy dla państwa i swojej społeczności, są nagradzani poprzez umieszczenie ich zdjęć i nazwisk na lokalnej ścianie. Pamiętam, że dokładnie to samo widziałem w Niemczech Wschodnich w latach 70. W tamtych czasach ludzie rywalizowali między sobą, aby przypodobać się państwu i zdobyć miejsce na murze.

Jeśli chcecie wiedzieć, w jakim społeczeństwie będziecie żyć wy i wasze dzieci, spójrzcie na Chiny - tam to, co ludzie robią, mówią i myślą, jest nieustannie monitorowane.

Szybko zmierzamy w kierunku dystopijnej, cyfrowej dyktatury. "Dobre zachowania" będą nagradzane, a "złe" karane. Ale kto określa, co jest dobre, a co złe?

Geotracking to teraz nowa norma. Twoje dane finansowe są łączone z danymi o karalności, wykształceniu, stanie zdrowia i zwyczajach zakupowych. Mają oko na to, jakich masz przyjaciół, jakie filmy oglądasz, z jakimi ludźmi się umawiasz, z jakimi się żenisz lub spotykasz.

To jest Wielki Brat na wysokich obrotach W nowym wspaniałym świecie osoby z niską oceną kredytową nie będą mogły się ruszyć z miejsca.

Ludzie, którzy mówią głośno o korupcji lub kwestionują propagandę, będą karani. Jeśli zostaną ukarani grzywną, to będzie ona wyższa, ponieważ będą postrzegani jako źli ludzie. I to wszystko już się dzieje. Gry komputerowe przygotowują nas do przyszłości.

Pamiętajcie, że w Chinach mam całkowity zakaz wstępu, ponieważ napisałem dla chińskiej gazety felieton, który zawierał prawdziwe informacje na temat szczepień. Kolumna została uznana za niedopuszczalną. Moje książki w języku chińskim zostały natychmiast wycofane ze sprzedaży.

Pozostawiam Was z następującym faktem.

W Chinach istnieją publiczne toalety, do których nie wpuszczą Cię bez uprzedniego sprawdzenia Twojej twarzy i zidentyfikowania Cię. Dopiero gdy zostaniesz zaakceptowany, maszyna wyda niewielką ilość papieru toaletowego, która jest dozwolona.

Dwa arkusze, jeśli jesteś dobrym człowiekiem. Jeden, jeśli nie. Być może teraz się uśmiechasz. Ale zobacz, czy za dwanaście miesięcy nadal będziesz się uśmiechać.

Toczymy największą wojnę w historii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co się dzieje, co dokładnie oznacza dla Ciebie kredyt społeczny, jak zmieni Twoje życie i co możesz zrobić, zajrzyj do mojej nowej książki "Kredyt społeczny: koszmar na Twojej ulicy". Jest w niej wszystko, a w tym filmie mogłem przedstawić tylko streszczenie. Link do książki znajduje się w ramce poniżej. Każdy z nas może zrobić wiele.

Musisz powiedzieć wszystkim, którzy wiedzą, co się dzieje. Udostępnij ten film. Bojkotuj wroga. Przygotuj się na większe niedobory. Nie pobieraj aplikacji. Zawsze płać gotówką. I udostępniaj ten film, dopóki przycisk wysyłania się nie zużyje.

Jest nadzieja: nigdy nie lekceważ potęgi małej grupy myślących, zaangażowanych obywateli, którzy mogą zmienić świat. W istocie jest to jedyna rzecz, która kiedykolwiek to zrobiła. Dziękuję za oglądanie starego człowieka na krześle. Proszę i rozpowszechniaj moje filmy na innych platformach...w ww.vernoncoleman.org i Vernon Coleman - international bestselling novelist and campaigning author. Znajdują się tam darmowe artykuły i codziennie dodawane są nowe. Pamiętaj też, że mam zakaz wstępu do wszystkich mediów społecznościowych za mówienie prawdy i ośmielanie się mieć rację. Wszystko, co zobaczysz z moim nazwiskiem na Facebooku, Telegramie, Linked-In, Twitterze czy gdziekolwiek indziej, jest fałszywe i powinno zostać zgłoszone.

Na koniec, choć czasami może się tak wydawać, pamiętajcie, że nie jesteście sami. Coraz więcej ludzi się budzi, a kiedy już się obudzą, nie chcą wracać do snu. Już teraz stanowimy o wiele większą siłę, niż spiskowcy chcieliby, abyście sądzili. Ponad jedna trzecia mieszkańców USA i Wielkiej Brytanii nie miała ani jednej szczepionki przeciwko covid.

Jeśli chcemy wygrać tę wojnę, musimy walczyć twardo, z determinacją, pasją i za prawdą. Nie ufajcie rządowi, unikajcie środków masowego przekazu i walczcie z kłamstwami.
I pamiętajcie, (módlcie się, by mieć, i nie zbłądzić) mamy Boga po naszej stronie.

Prawa autorskie Vernon Coleman czerwiec 2022
Vernon Coleman - Author, columnist & leading campaigning journalist
Edward7
Dr Carrie Madej prawie zginęła w katastrofie prywatnego samolotu
Jedna z najwybitniejszych na świecie lekarzy, walcząca o wolność i zachowanie ludzkości, omal nie straciła życia w katastrofalnym wypadku lotniczym

Dzisiaj otrzymałem wiadomość, że nasza droga przyjaciółka i fenomenalna wiodąca światowa bojowniczka o wolność lekarka Carrie Madej brała udział w katastrofie lotniczej, w której omal …More
Dr Carrie Madej prawie zginęła w katastrofie prywatnego samolotu

Jedna z najwybitniejszych na świecie lekarzy, walcząca o wolność i zachowanie ludzkości, omal nie straciła życia w katastrofalnym wypadku lotniczym

Dzisiaj otrzymałem wiadomość, że nasza droga przyjaciółka i fenomenalna wiodąca światowa bojowniczka o wolność lekarka Carrie Madej brała udział w katastrofie lotniczej, w której omal nie zginęła. Po zeznaniach w sądzie w imieniu innego bojownika o wolność medyczną, dr Paula Gosselina, wystartowała prywatnym samolotem. Krótko po starcie silnik zepsuł się i wylądowali awaryjnie na pobliskim polu.

Dr Madej ma kilka złamań, z powodu których dzisiaj przeszła operację, a Billy ma złamania czaszki i pleców. Chwała Bogu, że oboje żyją, ale proszę was wszystkich o modlitwę.
Jak wielu wie, dr Carrie Madej jest jednym z czołowych lekarzy, który ostrzega ludzkość przed nikczemnym programem transhumanistycznym stojącym za narzuconymi szczepionkami. Dr Madej uczestniczyła w konferencjach medycznych, na których usłyszała, jak przysłowiowi „szaleni, źli profesorowie” nakreślają swój plan zakończenia ludzkości i zastąpienia nas cyborgami: nową formą człowieka, która jest częściowo technologiczna, częściowo biologiczna. To bardzo ją zaniepokoiło i rozpoczęło 20-letnie śledztwo w celu odkrycia tych diabolicznych planów kryminalizowanych placówek medycznych.

Ujawniła, w jaki sposób zastrzyki rozpoczynają proces transhumanizmu, zmieniając ludzki genom i przygotowując ludzkość do przejścia na Człowieka 2.0. Celem jest stworzenie nowej rasy ludzi, którymi można łatwo sterować sztuczną inteligencją w chmurze oraz za pomocą różnych rodzajów sygnałów i częstotliwości. Agendę tę potwierdza demaskator Alex Thompson, były oficer brytyjskiej agencji Secret Service, w Grand Jury Evidence 1 .

Jako pierwsi na świecie przeprowadziliśmy wywiad z dr Carrie Madej i nakręciliśmy z nią światowej sławy dokument BITWA O LUDZKOŚĆ .
Dr Madej został przez cztery dni w naszym studiu filmowym, gdzie nakręciliśmy ten film, który stał się wirusowy jak szalony. Został przetłumaczony na dziesiątki języków, budząc setki milionów na całym świecie. Zrobiła kilka prognoz i dała straszne ostrzeżenia dotyczące zastrzyków, z których większość już się sprawdziła, dzięki czemu ten film jest bardzo dokładny i ważny. Filmu dokumentalnego BITWA O LUDZKOŚĆ . Podziel się jej najlepszą produkcją na cześć dr Carrie Madej.
stateofthenation.co

Dr Carrie Madej... "Cud, że żyjemy".
Dr. Carrie Madej and boyfriend recovering in ICU after life-threatening small plane crash that resulted in severe injuries... "A miracle we are alive"

Ostatnie wystąpienie -


Ekstremalne szkody spowodowane „zdrowiem publicznym” i działaniami rządu. Panel monitorujący - "Carnicom 2022" - dr Judy Mikovits, dr Carrie Madej, Reinette Senum i major Kenneth Green (Retd, USAF);

Nano grafen i krzem występują w fiolkach ze szczepionkami dla dzieci Pfizer COVID, a także w fiolkach ze szczepionkami dla dorosłych Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson; Przypomnienie, znaleziono również pasożyty


Wśród bombowych ujawnień na tym wystąpieniu było ujawnienie, że grafen jest również umieszczany w fiolkach ze szczepionkami dla dzieci, co ujawniło badanie mikroskopowe fiolek ze szczepionkami dla dzieci firmy Pfizer. Dr Carrie Madej donosi, że była świadkiem płytek krzemowych i arkuszy grafenowych w próbkach zawierających krople szczepionki z fiolek szczepionek Pfizer przeznaczonych dla dzieci.... Teraz młodzi ludzie regularnie umierają we śnie