Clicks3.4K
Edward7
1

Grafenowe zabójcze zastrzyki covid: Niech dowody mówią same za siebie

Dr Ariyana Love

Zebrałam wszystkie dowody, które przedstawiam w tym artykule, które dowodzą, że tlenek grafenu, wodorotlenek grafenu i inne warianty grafenu są w rzeczywistości wstrzykiwane ludziom przez rządy i wielką farmę z zamiarem zabicia. Dowody te zostały już wielokrotnie odkryte i udowodnione przez niezależne zespoły badawcze, naukowców, informatorów Biotech i nielicznych pozostałych dziennikarzy etycznych. Istnieje wspólny wysiłek finansowanych przez kartel farmaceutyczny „weryfikatorów faktów”, platform Big Tech i mediów głównego nurtu, aby ukryć dowody i oczernić ludzi, którzy to ujawniają.

Po zapoznaniu się z przedstawionymi tutaj dowodami musisz podjąć działania dla bezpieczeństwa swojego i swoich rodzin. Mów wszystkim przestępcom wojennym uczestniczącym w tym programie śmiertelnego ciosu COVID ; o odpowiedzialności za popełnione przez nich morderstwa. To jest ostateczne działanie, które może podjąć każda osoba na całym świecie. Zawiadomienia są już opracowywane przez zespoły prawne, przestępcom przypomni się procesy norymberskie i poinformuje, że zostaną postawieni przed sądem. Muszą przestać i zaniechać świadomego działania polegającego na nakazaniu „szczepionkowych” śmiertelnych ciosów i egzekwowaniu ich. Dowody na ich niebezpieczeństwo są jasne i udowodniono zgony. Każdy, kto podaje lub nakazuje te „szczepionkowe” strzały śmiertelne, robi to bez świadomej zgody.

KOMPILACJA DOWODÓW
2 listopada wybitny profesor na Uniwersytecie w Almerii, dr Pablo Campra, ujawnił swoje wykrycie grafenu w wielu fiolkach „szczepionki” Covid-19 przy użyciu spektroskopii Mikro-Ramana. Raport Uniwersytetu Dr Campra w Almerii wykazał wykrycie grafenu i tlenku grafenu w 8 próbkach od różnych producentów „szczepionek”. W odpowiedzi dr Andreas Noack opublikował film komentujący raport dr Campry. Dr Noack jest chemikiem i wiodącym światowym ekspertem w dziedzinie inżynierii węgla aktywnego i GRAFENU. Dr Noack zrobił swoją pracę doktorską na temat przekształcenia tlenku grafenu w wodorotlenek grafenu.

Film ma kluczowe znaczenie. Dr Noack powiedział, że dwa z pasm częstotliwości, które wykrył dr Campra, to wodorotlenek grafenu . Wodorotlenek grafenu (GHO) to jednowarstwowy węgiel aktywny o długości 50 nm i grubości 0,1 nm (grubość warstwy atomu). Dzięki temu w zastrzykach znajdują się nanoostrza o wyjątkowej stabilności, które nie ulegają biodegradacji (o czym wie każdy chemik). W efekcie te nanoostrza przecinają i niszczą serce, mózg i układ sercowo-naczyniowy. Komórki nabłonka stają się szorstkie, więc rzeczy się do nich przyklejają. Mówi, że toksykolodzy nie mogą znaleźć ich na szalce Petriego normalnymi metodami, ponieważ nie poruszają się i nie spodziewają się odkryć żyletek w rozmiarze nano. Co więcej, każdy lekarz, który wstrzykuje a ma wiedzę na ten temat, jest mordercą.

Wodorotlenek grafenu to nowy materiał, o którym toksykolodzy jeszcze nie wiedzą. To dlatego ludzie padają martwi od tych śmiertelnych zastrzyków, zwłaszcza sportowcy, wyjaśnia dr Noack. To „wysoce inteligentna trucizna”. Jeszcze bardziej przerażające jest to, że jeśli wykonasz autopsję, nic nie znajdziesz. Ta niewidzialna broń jest nawet niewykrywalna po śmierci. Nanoostrza z wodorotlenkiem grafenu powodują, że ludzie wewnętrznie wykrwawiają się na śmierć.

„Nawet jeśli ludzie nie padają martwi od razu, stopniowo przecinają naczynia krwionośne… Jako chemik mogę powiedzieć, że jesteśmy absolutnie pewni, że wodorotlenek grafenu tam jest… jako chemik, jeśli wstrzykniesz to do krwi, wiesz, że jesteś mordercą. (Film na stronie)

Dr Noack zmarł następnego dnia po tym, jak mówił o wodorotleneku grafenu w zabójczych strzałach COVID. Jego żona ogłosiła, że był to „brutalny atak z zaskoczenia”. Błagała nas, abyśmy mieli odwagę UWIERZYĆ w przesłanie dr Noack o żyletkach w nanoskali i DZIAŁAĆ TERAZ! Powiedziała, że jej mąż to dobra dusza i zrobił to dla nas, umarł za nas wszystkich.
To doprowadziło ludzi do przekonania, że dr Noack został zamordowany. Wdowa po nim wierzy, że mógł zostać zaatakowany przez wiązkę promieniowania, ponieważ powiedział w przeszłości, że istnieje broń radiacyjna i ta technologia może być wykorzystywana przez „ich” do likwidowania ludzi. Wspomina o promieniowaniu w swoim pełnym wywiadzie w języku niemieckim.

Media głównego nurtu ciągle milczą o śmierci dr Noacka i jego poważnym ostrzeżeniu, że wodorotlenek grafenu jest na zdjęciach z badań osób zaszczepionych na covid. Na temat jego przedwczesnej śmierci ukazało się kilka niezależnych mediów, są też inne, które wyrażały przekonanie, że został zamordowany, prawdopodobnie przez promienie z daleka.
Oto najnowsza aktualizacja wdowy po doktorze Noacku w angielskich napisach. Niektórzy mówią, że zmarł na udar. Możemy nigdy się nie dowiedzieć. Ale wiemy, że tlenek grafenu, wodorotlenek grafenu w nanoskalowych żyletkach i inne warianty grafenu rzeczywiście znajdują się w tych zastrzykach, a kartel farmaceutyczny i światowe rządy chcą wstrzykiwać je każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku!

Wyślij teraz ten film i mój artykuł do wszystkich lekarzy, ekspertów i światowych liderów. Rządy już wstrzykują 5-latkom śmiertelne zastrzyki firmy Pharma - zawierające "maszynki do golenia" z wodorotlenkiem grafenu. Ta technologia rozetnie ich wnętrzności i przyniesie makabryczną, bolesną śmierć naszym dzieciom!

W zeszłym roku austriacka policja włamała się do drzwi doktora Noacka i aresztowała go, próbując powstrzymać go przed wypowiadaniem się. Incydent został nagrany na kamerę. Był wyraźnie celem.

Dr Pablo Campra jako pierwszy wydedukował, że surowica Pfizera zawiera płatki tlenku grafenu za pomocą transmisyjnej mikroskopii elektronowej w lipcu 2021 r. Jego techniki wykrywania obejmowały również spektroskopię w podczerwieni połączoną z mikroskopią optyczną. Przed odkryciem dr Campry, inny hiszpański zespół badawczy, La Quinta Columna, opublikował w czerwcu swoje odkrycie, że serum COVID we wszystkich ich wariantach, AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson itp., zawiera znaczna dawka nanocząstek tlenku grafenu, to zgłoszono przez Global Research .

Dr Ricardo Delgado, biostatystyk i założyciel La Quinta Columna, odkrył, że 99% zawartości Pfizera to tlenek grafenu. Jego zespół został obsmarowany przez weryfikatorów faktów, którzy nie dostarczyli żadnych dowodów na swoje oszczercze twierdzenia. W moim artykule zatytułowanym „ Graphene Oxide The Vector For Covid-19 Democide ” wyjaśniam proces chemiczny związany z redukcją tlenku grafenu do przejrzystego płynnego serum poprzez zmniejszenie jego zawartości tlenu. W ten sposób zredukowany tlenek grafenu (RGO) jest bardziej zabójczy . Więc tak, jest naukowo możliwe, że serum COVID może zawierać 99% tlenku grafenu.

Zespół dr Delgado opublikował raport naukowy z analizy mikroskopii optycznej i elektronowej, pokazujący, że tlenek grafenu został znaleziony w czterech „szczepionkach Covid-19”. Orwell City przekazał wiadomość po angielsku. Następnie La Quinta Columna poprosiła o Raport Okresowy z Uniwersytetu w Almerii zatytułowany „ WYKRYWANIE GRAFENU W PRÓBCE ZAWIESIN WODNYCH ”.

Raport La Quinta Columna został pierwotnie opublikowany w języku hiszpańskim 28 czerwca 2021 r.

Problem polega na tym, że to nie jest szczepionka, to dawka grafenu dla osoby ”. – Dr Ricardo Delgado

Whitney Webb próbowała oczernić odkrycie La Quinta Columna i Uniwersytetu Almerii, gdzie bezpośrednio zaatakowała wiarygodność dr Ricardo Delgado bez niczego istotnego. Dziennikarz śledczy Ramola D. i ja obaliliśmy internetowe kłamstw Whitneya .

19 sierpnia inny zespół badawczy o nazwie „The Scientist Club” znalazł grafen w 7 wybitnych serum Biotech przy użyciu mikroskopu optycznego, mikroskopu ciemnego pola, spektroskopu absorbancji i fluorescencji UV, skaningowego mikroskopu elektronowego, transmisyjnego mikroskopu elektronowego, spektroskopu dyspersyjnego energii. Dyfraktometr rentgenowski i instrumenty magnetycznego rezonansu jądrowego do weryfikacji morfologii i zawartości surowicy. Dla zaawansowanych pomiarów i dbałości o badania, wszystkie kontrole zostały aktywowane i przyjęto pomiary referencyjne w celu uzyskania walidowanych wyników.

Z oczywistych powodów "The Scientist Club" utrzymywał swoją tożsamość w tajemnicy. Przeanalizowali Pfizer, Moderna, Janssen i AstraZeneca i znaleźli podłoże na bazie węgla z osadzonymi nanocząsteczkami, arkuszami grafenu i tlenkiem grafenu.

Naukowcy z Japonii odkryli niezadeklarowane składniki zawierające metal , co spowodowało, że rząd japoński wstrzymał stosowanie serum Moderny. Japońskie Ministerstwo poinformowało, że znalezione cząstki reagowały na magnesy i dlatego podejrzewano, że są zanieczyszczeniami metalowymi. Grafen, tlenek grafenu (GO) i zredukowany tlenek grafenu (RDO) mają właściwości paramagnetyczne.

We wrześniu niemiecki zespół ujawnił obciążające dowody na „szczepionkowe” zanieczyszczenia i autopsje łączące „szczepionki” ze śmiercią. W tym pilnym ogłoszeniu dr T. zaapelowała do wszystkich lekarzy, prosząc lekarzy o zgłoszenie zjawiska magnetycznego, ponieważ uważa, że płatki tlenku grafenu są odpowiedzialne za magnetyzm wywołany przez „szczepionkę”, którego byliśmy świadkami na całym świecie. Dr Andrew Goldsworthy (emerytowany) z Imperial College London wyjaśnił tutaj możliwy mechanizm .

Karen Kingston, informatorka firmy Pfizer, ujawniła w sierpniu , w jaki sposób tlenek grafenu został ukryty pod tajemnicą handlową i dlatego nie został wymieniony w patentach. Jak wyjaśnia Kingston, w rzeczywistości jest to kluczowy składnik serum Covid-19.

Inny główny naukowiec firmy Pfizer alarmował w listopadzie,
ujawniając wewnętrzne e-maile wt programie Stew Peter's Show - dane od czołowych menedżerów i naukowców Pfizera, dyskutujących o tym, w jaki sposób zamierzają ukryć przed opinią publiczną, że tlenek grafenu jest w ich serum.

W kwietniu 2021 r. Health Canada wycofało półtora miliona masek na twarz KN95 zawierających grafen. Dzieci były zmuszane do noszenia tych masek w kanadyjskich szkołach. Health Canada porównało noszenie ich do wdychania azbestu przez cały dzień. Te trujące maski pochodziły z chińskiej firmy Shandong Shengquan New Materials Co. Ltd.

Dr Robert Young użył skaningowej i transmisyjnej mikroskopii elektronowej, która ujawniła tlenek grafenu w czterech znakowanych serum Covid-19, 11 września 2021 r.

Dr Franc Zalewski znalazł również tlenek grafenu w serum Pfizera.

Dr Antonietta Gatti przeprowadziła
niedawny wywiad wideo na temat toksyczności cząstek nanometalicznych tlenku grafenu dla komórek. Znalazła je w „szczepionkach”, zestawach do PCR i maskach na twarz.

W swoim przełomowym raporcie z 2017 roku z dr Stefano Montanari, dr Antoinetta Gatti wyjaśnia, że nanocząsteczki wewnątrz komórek niszczą wrodzony mechanizm obronny komórek i powodują skrzepy krwi, śmiertelne zapalenie, zakrzepy i niewydolność wielonarządową powodowaną przez cząstki nanometaliczne, które nie są biodegradowalny i rzeczywiście biotrwałe . Mogą zarówno wnikać do komórek, uszkadzać DNA, jak i być przenoszone przez krew, aby wiązać się z materią organiczną i koagulować w narządach.

Słowacki zespół przeanalizował wymazy z nosa z zestawu PCR przy użyciu SD Biosensor, Abbott i Nadal w szpitalnym laboratorium w Bratysławie. Zespół odkrył, że gdy hydrożele tlenku grafenu DARPA wejdą w kontakt z płynem organicznym (np. śliną) w ciągu kilku minut, zaczynają tworzyć prostokątne struktury krystaliczne. Te stopniowo rosną w sposób fraktalny. Niemiecki zespół badawczy nakręcony również krystalicznej wzrost GO hydrożeli.

DOKUMENTY NAUKOWE I PATENTY
Kilka prac naukowych pokazuje, że tlenek grafenu jest wykorzystywany w terapii genowej jako rusztowanie lub platforma do dostarczania mRNA do komórek dzięki jego wysokiej przewodności elektrycznej i zdolności do przenikania przez błony komórkowe. Sieci krystaliczne tworzą się w płynach ustrojowych i replikują po wstrzyknięciu oraz w samym serum, jak pokazano na tym filmie przedstawiającym serum firmy Pfizer. Z pewnością wygląda jak anteny o wysokiej częstotliwości nano.

Arkusze z tlenku grafenu

Naukowcy opracowali nowy sposób wytwarzania nanorurek węglowych w Centrum Nanonaukowym Uniwersytetu Jyväskylä w Finlandii oraz na Uniwersytecie Harvarda w USA.
Grafen był częścią pierwszego projektu ludzkiego genomu zainicjowanego w 2001 roku. Terapia genowa mRNA Nanotech wykorzystująca tlenek grafenu jako wektor, działa w oparciu o technologię CRISPR i została opracowana przez firmy Pfizer, Moderna i BioNTech jako leczenie chorych na raka . Ze względu na cytotoksyczność (śmierć komórki) w zdrowych komórkach oraz fakt, że wszystkie zwierzęta padły w próbach na zwierzętach, nanotechnologia tlenku grafenu nigdy nie została zatwierdzona do stosowania u ludzi! Dlaczego ta technologia jest obecnie stosowana u zdrowych ludzi i dzieci , które nie są zagrożone COVID?

Dla wszystkich powinno być już jasne, że kartel farmaceutyczny używa tej technologii na całym świecie , w nielegalnych badaniach na ludziach i próbuje bezkarnie narzucać wszystkim swoje trujące „szczepionki”.

Nanografi produkuje nanorurki ztlenkiem grafenui szczepionki donosowe do dostarczania leków na Covid-19 .

Naukowcy zbadali już translokację z nosa do mózgu i biodegradację mózgu za pomocą sprayu donosowego, używając cienkich nanoarkuszów z tlenku grafenu. Nie popełnij tego błędu, „szczepionki” w sprayu do nosa zawierają nanocząsteczki tlenku grafenu.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, oto artykuł w głównym nurcie mediów, próbujący przedstawić spray do nosa „szczepionkę przeciw grypie” z tlenkiem grafenu jako pewnego rodzaju interwencję ochronną. Dr Chunhong Dong jest głównym autorem badania Instytutu Nauk Biomedycznych w Chinach, gdzie chwali się:

„Badanie to daje nowy wgląd w opracowywanie wysokowydajnych systemów szczepionek donosowych z dwuwymiarowymi nanocząsteczkami podobnymi do arkusza”.

Tlenek grafenu został starannie opracowany jako „adiuwant szczepionkowy do immunoterapii”, a glikol polietylenowy (PEG), kolejna wysoce toksyczna trucizna, jest stosowany jako polimery powlekające. PEG są szeroko stosowane jako dodatki w farmaceutykach, kosmetykach i żywności. Ale PEG wiążą się z potencjalnymi zagrażającymi życiu reakcjami nadwrażliwości, w tym anafilaksją.

Nie jest to marka o dużej nazwie, ale w swoim wynalazku patentowym Sars-Cov2 wspominają o „nanocząsteczkach i mikrocząsteczkach obciążonych grafenem węglowym” .
Oto lista recenzowanych badań medycznych dotyczących toksyczności tlenku grafenu i jego koagulacji krwi . Ile więcej dowodów potrzebujesz, aby UWIERZYĆ?
Dr Armin Koroknay, dyrektor ds. badań prywatnych konsultantów i Instytutu Badawczego w Zurychu, przeanalizował wpływ „Szczepienia” COVID na krew.
globalresearch.ca/…tself/5763418/screen-shot-2021-12-03-at-3-24-02-pm
Dr Bärbel Ghitalla i jej zespół zbadali różne marki pod mikroskopem i znaleźli rzeczy, których nie potrafili wyjaśnić, ale są wyjaśnione w patentach na „szczepionkę Covid-19”.

Ariyana Love Copyright © Dr. Ariyana Love, Ariyana Love, 2021
globalresearch.ca/…covid-kill-shots-let-evidence-speak-itself/5763418