pl.news
32.9K

Franciszek: Nie będzie łez dla Argentyny

Stosunki Franciszka z Argentyną, a w "szczególności" z proaborcyjnym rządem Alberto Fernándeza są "bardzo dobre,", podkreślają dwaj wysoko postawieni działacze rządowi na łamach portalu Cronista.com …More
Stosunki Franciszka z Argentyną, a w "szczególności" z proaborcyjnym rządem Alberto Fernándeza są "bardzo dobre,", podkreślają dwaj wysoko postawieni działacze rządowi na łamach portalu Cronista.com (4 kwietnia).
Co nie zmienia faktu, że Franciszek nie pojawi się w Argentynie przez conajmniej dwa kolejne lata, aż do wyborów prezydenckich w 2023. Jak zwykle korzysta z tej samej wymówki - "moja wizyta mogłaby jeszcze bardziej pogłębić podziały między Argentyńczykami".
Pomimo iż Bergoglio ogranicza oficjalny kontakt z Fernándezem do życzeń na Święta i urodziny, to korzystając z poczty e-mail i WhatsApp stale kontaktuje się z Guillermo Oliveri (Sekretarz ds. Religii), Eduardo Valdés (Delegat Krajowy), Gustavo Béliz (Sekretarz Spraw Strategicznych Prezydentury). Kontakty te są utrzymywane w "ścisłej poufności", jak donosi Cronista.com.
Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsSnesdahdrk
Masoni Z USA Satanisci
Jazydki CHRZESCIJANKI GWAŁCONE I MORDOWANE w Iraku, opanowanej w 2014 roku przez bojowników Państwa Islamskiego.
ZYDO USA i NATO napadło IRAK w tzw . PUTYNNEJ BURZY i ZAINSTALOWANO PANSTWO ISLAMSKIE .
Państwo islamskie w SYRII i IRAKU mordowało i GWAŁCIŁO JAZYDKI.
Jazydki, które uciekły z niewoli Państwa Islamskiego, dostały ważną nagrodę humanitarną - RMF 24
Masoni Z USA Satanisci
KACZYNSKI chce BRONI ATOMOWEJ USA w Polsce to będzie na BIAŁORUSI BRON ATOMOWA ROSJI.
Moskwa odpowie symetrycznie na rozmieszczenie amerykańskiej broni jądrowej w Polsce. Do takiego wniosku doszli liczni rosyjscy eksperci.
Szef Komisji Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony, polski wicepremier Jarosław Kaczyński powiedział, że Warszawa jest gotowa na przyjęcie amerykańskiej broni jądrowej na swoim …More
KACZYNSKI chce BRONI ATOMOWEJ USA w Polsce to będzie na BIAŁORUSI BRON ATOMOWA ROSJI.
Moskwa odpowie symetrycznie na rozmieszczenie amerykańskiej broni jądrowej w Polsce. Do takiego wniosku doszli liczni rosyjscy eksperci.
Szef Komisji Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony, polski wicepremier Jarosław Kaczyński powiedział, że Warszawa jest gotowa na przyjęcie amerykańskiej broni jądrowej na swoim terytorium. Jego zdaniem, taki krok ze strony Stanów Zjednoczonych pozwoli na skuteczniejsze powstrzymanie rosyjskiej „agresji militarnej”. Do tej pory Waszyngton nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi na wezwania Kaczyńskiego.
Pułkownik rezerwy Strategicznych Wojsk Rakietowych Mirosław Morozow w wywiadzie dla RT wyraził opinię, że po wystąpieniu polskiego wicepremiera Rosja otrzymała carte blanche na przeniesienie swojego arsenału jądrowego na terytorium Białorusi. Przede wszystkim jednak konieczne jest stworzenie w państwie związkowym całej niezbędnej infrastruktury, w tym bazy Sił Powietrznych Federacji Rosyjskiej i stałego rozmieszczenia rosyjskich wojsk lądowych.
Podobnego zdania jest czołowy ekspert Rosyjskiego Instytutu Studiów Strategicznych Oleg Niemeński. Ekspert nie ma najmniejszych wątpliwości co do symetrycznej odpowiedzi Moskwy na potencjalną militaryzację Polski. Jest bardzo prawdopodobne, że Rosja zwiększy liczbę systemów rakietowych Iskander w obwodzie kaliningradzkim, a także dostarczy broń jądrową sąsiedniej Białorusi.
„Ale takie kroki będą oczywiście decyzją wymuszoną. Odnoszę wrażenie, że polscy politycy nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich słów i działań i uważają za dopuszczalne odgrywanie prowokacji” – podkreślił Niemeński.
РФ уже получила карт-бланш: Польша напрасно мечтает об американской атомной бомбе - 4 Апреля 2022 - Новости Нашей Планеты - Наша Планета
darek104
Elkam może ci poprawic obrzezanie ?