Clicks8.2K
Edward7
2

Minister zdrowia a Zakon Maltański - masoneria

Kto nas tak urządził -gloria.tv , jbzd.com.pl/…/jak-to-sie-stal…
Zakon Maltański - wywodzi swój rodowód bezpośrednio ze średniowiecznych bractw i zakonów rycerskich, obecnie uznawany jest przez szereg państw za suwerenny podmiot prawa międzynarodowego, bierze udział w życiu dyplomatycznym, konferencjach międzynarodowych, działa jako obserwator w różnych organizacjach (ONZ, UNESCO, UNICEF, Jego nieruchomości: dwie w Rzymie i jedna na Malcie. Zakon wydaje własne znaczki pocztowe, własne tablice rejestracyjne dla samochodów służbowych (o kodzie SMOM); ma też swoją walutę, którą jest scudo pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Maltański

Masoneria na Malcie ma długą historię, sięgającą XVIII wieku. Główne wpływy masońskie (i nadzór zewnętrzny) pochodzą z Wielkiej Wielkiej Loży Anglii, Wielkiej Loży Szkocji i Wielkiej Loży Irlandii. Obecnie Regularna masoneria podlega jurysdykcji Sovereign Grand Lodge of Malta, utworzonej w 2004 roku. Wielu rycerzy Zakonu Świętego Jana i część szlachty maltańskiej byli masonami. [3] Wielki mistrz Manuel Pinto da Fonseca był masonem, [4] i inni (w tym wielki mistrz De Rohan) są również zgłaszane jako masoni i mający wpływ na rozprzestrzenianie się masonerii na Malcie. Pierwsze loże masońskie działały na Malcie na podstawie francuskich nakazów generalnie uzyskanych z Marsylii, ale pod kierunkiem hrabiego von Kollowrat szkocka loża św. Jana z Marsylii zwróciła się do Wielkiej Loży Nowoczesnych w Anglii o uzyskanie angielskiego nakazu 30 czerwca 1788. Loża ta zauważyła w petycji, że najważniejsi członkowie Zakonu Świętego Jana należą do jej członków. Loża uzyskała angielską nazwę jako Loży Św. Jana Tajemnicy i Harmonii. en.wikipedia.org/wiki/Freemasonry_in_Malta

„Zakon ten, który w różnych okresach swojej historii otrzymał nazwy Rycerzy Szpitalnych, Rycerzy Św. Jana z Jerozolimy, Rycerzy Rodos, a wreszcie Rycerzy Malty, był jednym z najważniejszych zakonników i zakonników zakony rycerskie powstałe podczas krucjat, które zostały powołane w celu odzyskania Ziemi Świętej, a swoje początki zawdzięczają szpitalnikom w Jerozolimie, zakonowi całkowicie religijnemu i charytatywnemu, który został ustanowiony w Jerozolimie w 1048 r. przez pobożnych kupców Amalfi za pomoc biednym i przygnębionym pielgrzymom łacińskim ....

„Organizacja Zakonu w czasach dobrobytu była bardzo skomplikowana, obejmując zarówno charakter monarchialny, jak i republikański. Nad wszystkim przewodniczył Wielki Mistrz, który, mimo że posiadał rozległe uprawnienia, był nadal kontrolowany przez działania legislacyjne Generała Rozdział ...."... Są teraz dwa ciała - jeden katolicki, a drugi protestancki, ale każde odrzuca drugie ... „Stopień Rycerza Malty nadawany jest w Stanach Zjednoczonych jako„ Zakon Przyłączony ”w Dowództwie Templariuszy. Do tego stopnia przypisany jest rytuał, ale bardzo niewielu jest w jego posiadaniu i jest on ogólnie przekazywany że, kandydat został templariuszem ... ”[koniec cytatu] Rycerze Malty przysięgają posłuszeństwo papieżowi ,a nie mają nic wspólnego z religią rzymskokatolicką, a wszystko, co robią to uczestniczą w jednej z czterech głównych „organizacji-graczy” do spraw dominacji nad światem i zniewolenia.

Zakon Maltański na początku zakon rycerski, później przejęty przez masonerie - obecnie używany go do niszczenia Kościoła przez wpływ na najwyższe stanowiska. Członkowie uczestniczą w tajnych ceremoniach i feudalnym stroju rytualnym oraz przyjmują silną mentalność klasową / kastową w ramach inicjacji w dogmat różokrzyżowców . Wyższe stopnie są żarliwie arystokratyczne i muszą być w stanie przedstawić herb rodziny od co najmniej 300 lat nieprzerwanie od ojca do syna.

Sovereign Wielki Mistrz zakonu jest rozpoznawany jako głowy państwa, a jego władza jest zapewniona przez jego świecki rankingu jako księcia. . Zgodnie z prawem międzynarodowym organizacja ta ma niezależny suwerenny status, który zapewnia nacjonalistyczną lojalność jej członków, ponad i poza lojalnością wobec własnego kraju - mają również status stałego obserwatora w ONZ .

Obecny Wielki Mistrz , Andrew Willoughby Bertie , wywodzi się z Mary Stuart ( Mary Queen of Scots ), co stawia go mocno w scenariuszu historycznym Sion / Graal .

Udowodniono, że zakon i jego członkowie są powiązani z „ Rat Run ”, ucieczką powojenną używaną przez wysokiej rangi nazistów i naukowców z obozów śmierci od pokonanych Niemiec do Ameryki. Paszporty suwerennego rycerza Malty zostały wydane z fałszywymi tożsamościami, które umożliwiły ucieczkę przed oskarżeniem o zbrodnie wojenne.

Odwrotnie, po wojnie najwyższy odznaczenie zakonu, „ Wielki Krzyż Zasługi ”, został przyznany generałowi nazistowi Reinhardowi Gehlenowi, szefowi wywiadu Frontu Wschodniego Hitlera, który był bardzo współwinny okrucieństw dokonanych przez nazistów w Rosji i Europie Wschodniej - głównie bezprecedensowa rzeź Żydów i cywilów Słowian.

Ojcowie założyciele CIA William „Wild Bill” Donovan i Allen Dulles byli rycerzami, podobnie jak wielu innych hierarchii CIA, w tym dyrektor Ronalda Reagana William Casey i dyrektor JFK John McCone. Dla Kawalerów Maltańskich kluczową sferą kontroli była Afryka i Ameryka Łacińska , i obejmowała wiele dyktatorów takich jak masowym mordercą generała Pinocheta .Członkostwo w Ameryce Łacińskiej obejmuje faszystów masońskich „ P2 ” i wielu ocalałych nazistowskich graczy, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za tworzenie nowoczesnego ruchu neonazistowskiego.

Jak pisze autorka rzymskokatolicka Penny Lernoux w swoim „Ludu Bożym”:„Po wojnie masoneria w Watykanie , SS i różne oddziały Suwerennego Wojskowego Zakonu Malty przyłączyły się do bitwy przeciwko wspólnemu sowieckiemu wrogowi - i aby pomóc nazistowskim zbrodniarzom wojennym uciec ... Osobiście pośredniczyli w partnerstwie między Standard Oil a korporacją chemiczną IG Farben . IGFarben nie tylko produkował benzynę dla nazistowskiej machiny wojennej, ale także produkował „ Cyklon B ”, przed wojną iw czasie wojny korzystał z pracy niewolniczej (w tym ich ogromnej fabryki petrochemicznej przylegającej do obozu zagłady Auschwitz), był także właścicielem firmy Bayer Pharmaceuticals, która zgodnie z bieżącym procesem był bezpośrednio zaangażowany w przerażające eksperymenty doktora Josefa Mengele w Oświęcimiu i został oszczędzony przed bombardowaniami alianckimi ze względu na interesy Rockefellera.

Wiodący dziennikarz wojenny George Seldes próbował ujawnić ten „ bezbożny sojusz ” poprzez artykuły w gazetach, ale w tym czasie rzadko był publikowany i starano się go zabić.

W miarę nasilania się zimnej wojny były agent i rycerz Joseph H. Retinger , działając w , skutecznie zacieśnił więzi z Europejską Radą Książąt (szanowana nazwa Dragon Sovereignty ), CIA i brytyjskiego MI6 w celu utworzenia think tanku New World Order „ The Bilderberg Group ”, którego Henry Kissinger jest stałym członkiem. Pierwszym przewodniczącym był książę Bernhard z Holandii, który pełnił tę funkcję przez następne 22 lata, dopóki skandal finansowy nie zmusił go do rezygnacji. Jego córka, współwłaścicielka Shell Oil, Queen Beatrix, regularnie uczęszcza na spotkania, podobnie jak wielu innych europejskich arystokratów. Niedemokratyczna „grupa Bilderberg” nadal odgrywa znaczącą rolę w sprawach międzynarodowych i pozostaje zamknięta dla publicznej kontroli i uczestnictwa.

Zakon Maltański (SMOM) jest bezpośrednio sprzymierzony z międzynarodowej masonerii, skąd rekrutują swoich nowych braci elity. Stąd Rycerze Malty i Templariusze są różokrzyżowymi wyższymi stopniami masonerii. Według „Knights of Darkness” autor Francois Hervet :

„Masoneria ogólnie uważa się za wrogo nastawioną do katolicyzmu ... jednak w grudniu 1969 r. W rzymskim biurze hrabiego Umberto Ortolaniego, ambasadora Rycerzy Malty w Urugwaju, którego nazwano„ mózgiem ”, odbyło się ekskluzywne spotkanie loża masońska „P2”. Oprócz Ortolani spotkanie obejmowało tylko Licio Gelli, Roberto Calvi i Michele Sindona ”,
... wszyscy byli zamieszani w śmierć papieża Jana Pawła I i masowe oszustwa bankowe. Jak na ironię, w ostatnich latach wiara katolicka nie była niezbędnym warunkiem wstępnym dla potencjalnych członków, którzy mają właściwe powiązania.

Partie niearystokratyczne mogą być teraz inicjowane przez „Magistral Grace” Wielkiego Mistrza, chociaż nie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych krajach europejskich o silnej tradycji szlacheckiej. Pozwoliło to jednak dołączyć wielu Amerykanom, a „Zakon Zasługi” jest przyznawany tym, którzy wybitnie służyli Rycerzom i ich dziełom. Byli Prezydenci Ronald Reagan i George Bush są takimi honorowymi wtajemniczonymi, a Reagan był toastem ekstrawaganckiej kolacji zorganizowanej przez Zakon w 1989 roku.

Z ponad 11 000 rycerzy na całym świecie, Wielki Mistrz i Suwerenna Rada pozostają w Rzymie. Ich cel politycznego feudalizmu jest wyraźnie widoczny w działaniach księcia Hansa Adama II, wspieranego przez Habsburgów rządzącego monarchy Liechtensteinu oraz wybitnego rycerza Malty i członka Watykańskiego Opus Dei, który w październiku 1999 r. Został upomniany przez Trybunał Europejski praw człowieka za twierdzenie, że ma ostateczną władzę konstytucyjną nad Sądem Najwyższym w swoim kraju.

Protestancki odpowiednik „katolickich” rycerzy Malty, znany również jako Zakon Świętego Jana z Jerozolimy, zyskał większą wiarygodność, gdy głowa Imperium Brytyjskiego HM Królowa Wiktoria została ich Suwerenną Głową w 1888 roku. Ten Zakon Świętego Jana, którego obecna Suwerenna Głowa to HM Królowa Elżbieta II, podobnie używa insygnia Krzyża Maltańskiego jako swojego godła.

Niepokojące jest również to, że Zakon protestancki św. Jana otrzymał niedawno pozarządowe członkostwo w ONZ .

Podobnie jak jego katolicki odpowiednik, to stanowisko ONZ daje Protestantom większy dostęp do organów decyzyjnych ONZ i podatnych na zagrożenia krajów rozwijających się. Niewątpliwie interesy Masonerii Watykanu , Korony Brytyjskiej i jej bractwa różokrzyżowców będą miały pierwszeństwo przed wszelką prawdziwą pomocą dla najbiedniejszych i potrzebujących na świecie.

Niezwykle ukształtowany Krzyż Malty był oryginalnym emblematem kontrowersyjnych templariuszy i został przyjęty jako oficjalna insygnia Rycerzy Malty . Krzyżowcy odkryją, że podobnie jak odwrócony pentagram lub pięcioramienna gwiazda, Krzyż Malty jest podobnie kryptogramem dla Kozła Mendesa , androgenicznego bożka templariuszy Baphomet , przedstawiającego brodę i rogi kozy.
Jest to symbol rządzącej materii i ducha przez Wolę oraz kontrolowany magiczny kierunek energii seksualnych.

Byli wielcy mistrzowie rycerzy Malty , w tym Manuel de Fonseca , są znani jako inicjatorzy tradycji templariuszy i zgodnie z obecnym zakonem smoków Suwerenny Wielki Mistrz Książę Mikołaj Vere von Drakenberg , który jest bezpośrednim potomkiem pomysłodawcy Rycerzy Templariuszy Godfroi de Vere de Bouillon, templariusze byli „satanistyczny porządek, którego rytuały obejmowały dzieciobójstwo, sodomię i czary”.

W USA osiągnąć najwyższe stanowiska w urzędach cz np. w Pentagonie, ludzie muszą być „oświeconymi” masonami i / lub rycerzami zakonu, ważni członkowie tego zakonu-loży to:
David Rockefeller, Edward Egan (arcybiskup NY)
Francis L. Kellogg, Frank C Carlucci
Franz von Papen (Hitler enabler)
Fritz Thyssen (finansista Hitlera)
George HW Bush, Giscard d'Estaing
Heinrich Himmler (nazistowski zbrodniarz wojenny)
Henry Luce, J. Edgar Hoover
Joseph Kennedy, Juan Carlos (król Hiszpanii i Jerozolimy)
Kurt Waldheim (nazistowski zbrodniarz wojenny)

Rycerze zajmuj się; rozniecaniem wojen, promocją komunizmu, faszyzmu, syjonizmu, globalizacji dążą do całkowitego nadzoru informacyjnego, załamania gospodarczego, i do demoralizacji społecznej, dążą do całkowitego zniewolenia lodżii w globalnym reżimie totalitarnymn„Big Brother”.
Cele;
Koniec suwerenności w Stanach Zjednoczonych i innych krajach
Koniec bezwzględnych praw własności
Nowy międzynarodowy porządek gospodarczy (rząd światowy)
Redystrybucja bogactwa i miejsc pracy
Wzywa narody do zaufania ONZ
Całkowite rozbrojenie
Promujcie ONZ jako nadzieję na pokój
Promuj UNESCO, śmiercionośne ramię edukacyjne i kulturalne Organizacji Narodów Zjednoczonych
Promują współzależność
Popierają przekonanie, że ekonomiczna zasada tradycyjnej chrześcijańskiej lub katolickiej doktryny społecznej jest ekonomiczną zasadą komunizmu.

...

Dr Robert Moynihan , redaktor magazynu Inside the Vatican , nie jest teoretykiem spiskowym. Jest quasi-oficjalnym dziennikarzem i komentatorem w Watykanie. Kiedy więc Moynihan rzucił „zupę sceptycyzmu” na temat historii „rezzygnacja ze względu na starość”, moje uszy podniosły się, a włosy stanęły mi na głowie.

Moynihan podkreśla w swojej najnowszej powieści dziennikarskiej, że papież z pewnością nie wyglądał tak, jakby musiał zrezygnować ze względów zdrowotnych: „Widziałem papieża dwa razy w tym tygodniu, raz na koncercie (w poniedziałek wieczorem, gdzie siedziałem około 20 jardów od niego) i na jego audiencji generalnej w środę. Jak na mężczyznę w wieku 85 lat wyglądał dobrze, choć wydawał się zmęczony. ” Dlaczego, módl się, powiedz, czy „wydawał się zmęczony”? Co dokładnie ciążyło na jego nieomylnym umyśle?

Moynihan zgaduje: W sobotę zamierzał być na Mszy pogrzebowej w Bazylice Świętego Piotra kardynała, który zmarł w zeszłym tygodniu (kardynał Giovanni Cheli). Papież Benedykt miał wziąć udział w spotkaniu, ale w ostatniej chwili odwołał swoją obecność. To było dla mnie wskazaniem już w sobotni wieczór, że był niezwykle zmęczony (spędził kilka godzin na tym (sic) z Zakonem Rycerzy Maltańskich). Zwykle byłby obecny na pogrzebie kardynała.
Literówka Monihana „monring” („mój pierścień”) jest sugestywna ...

Urząd papieża symbolizuje Pierścień Rybaka , który zostaje uroczyście przeniesiony, gdy papiestwo zmieni ręce.
Wikipedia (syjonistyczna wiedza dla wszystkim), wyjaśnia: Podczas uroczystości papieskiej koronacji lub inauguracji papieskiej dziekan College of Cardinals wsuwa pierścień na trzeci palec prawej dłoni nowego papieża. Po śmierci papieża pierścień został uroczyście zerwany w obecności innych kardynałów przez Kamerlengo, aby zapobiec zapieczętowaniu , sfałszowanych dokumentów w okresie międzykrólowym lub sede vacante . Cóż za cholerna gromada tych papieskich oprawców!

Freudowski poślizg Moynihana pojawia się w środku zdania: To było dla mnie wskazaniem już w sobotni wieczór, że był niezwykle zmęczony (spędził kilka godzin na tym (sic) z Zakonem Rycerzy Maltańskich). A więc to właśnie tak bardzo ważyło papieża Benedykta: spędziłem kilka godzin tego ranka z Rycerzami Malty . Spotkanie go wyczerpało. Więc zrezygnował. Jakoś nie sądzę, że to było tylko wyczerpanie.

Co Rycerze Malty powiedzieli Papieżowi, że jego Świątobliwość podjął „bezprecedensowy” krok ustąpienia?
Rycerze Malty są jednym z najbardziej przerażających i szeptanych o tajnych stowarzyszeniach na świecie.


Czy zmusili papieża Benedykta do odejścia… czy przynajmniej spowodowali tyle jego zmartwień , że Benedykt czuł, że musi uciekać z Watykanu (zastraszyli). A może ten krok papieża była spowodowana innymi intrygami Rycerzy Malty? W tym momencie po prostu nie wiemy ...Wybór następnego papieża może ujawnić ukryty plan.
Oto gorąca plotka o Włoszech, przekazana mi przez dziennikarza Roberto Quaglię : Papież Benedykt został wyrzucony, aby utorować drogę nowemu "papieżowi", który będzie sankcjonował małżeństwa homoseksualne, kapłanów niebędących celibatami i inne projekty mające na celu seksualizowanie i de-sakralizację Kościoła.
Według tej analizy tajne stowarzyszenia judeo-masońskie odpowiedzialne za Vaticanum II naciskały na Benedykta, aby zezwolił na małżeństwa homoseksualne i kapłaństwo kochające seks - ale reakcja Benedykta była to „nie zależy ode mnie!”

źródło; kilka artykułów z www.bibliotecapleyades.net
Viktoria12 shares this
8.2K
Babci teresa
woj_tek shares this
8.2K