„Rodzina 500 plus”, „Dobry Start” czy „Maluch Plus” – to programy społeczne, które mimo trudnej sytuacji epidemicznej i kryzysu z nią związanego, zostały w naszym kraju utrzymane. Do tego dochodzi także realizowane na bieżąco wsparcie dla seniorów, w postaci m.in. waloryzacji rent i emerytur, a także zapowiadanego dodatkowego świadczenia – trzynastej i czternastej emerytury. Odzew społeczeństwa …More
„Rodzina 500 plus”, „Dobry Start” czy „Maluch Plus” – to programy społeczne, które mimo trudnej sytuacji epidemicznej i kryzysu z nią związanego, zostały w naszym kraju utrzymane. Do tego dochodzi także realizowane na bieżąco wsparcie dla seniorów, w postaci m.in. waloryzacji rent i emerytur, a także zapowiadanego dodatkowego świadczenia – trzynastej i czternastej emerytury. Odzew społeczeństwa na tę pomoc jest bardzo pozytywny.
coliber

Programy społeczne w Polsce – mimo pandemii – nadal są realizowane

„Rodzina 500 plus”, „Dobry Start” czy „Maluch Plus” – to programy społeczne, które mimo trudnej sytuacji epidemicznej i kryzysu z nią związanego, …
Bos016
Kaczyński stwierdził, że póki „my rządzimy” - kobieta jest kobietą a mężczyzna jest mężczyzną... Dodam panie Kaczyński, że również póki wy rządzicie - świnia jest świnią, a baran jest baranem
Bos016
Elkam
Brawo Prawo i Sprawiedliwość !
Bos016
Przed sejmem stoją dwie flagi – izraelska i polska.
Flaga izraelska jest po prawej stronie czyli po lewej dla patrzącego. Oznacza to w protokole dyplomatycznym, że jest to flaga gospodarza.

Wygląda to tak, jakbyśmy zostali przejęci – oficjalnie, bo ideologicznie, politycznie, gospodarczo dawno nie ma państwa polskiego.

Zawsze raczej olewałem takie tematy. Ale ta fałszywa pandemia pokazuje, że …More
Przed sejmem stoją dwie flagi – izraelska i polska.
Flaga izraelska jest po prawej stronie czyli po lewej dla patrzącego. Oznacza to w protokole dyplomatycznym, że jest to flaga gospodarza.

Wygląda to tak, jakbyśmy zostali przejęci – oficjalnie, bo ideologicznie, politycznie, gospodarczo dawno nie ma państwa polskiego.

Zawsze raczej olewałem takie tematy. Ale ta fałszywa pandemia pokazuje, że nie da się ignorować wielu tematów – tego i wielu innych.

P. S.
Do tego przypomnijmy sobie niedawny wielki świecznik izraelski przed Pałacem Kultury w Warszawie z okazji chanuki (facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/ShiMuuuuuuuuu), podczas, gdy elementów takich jak np. choinka brakowało.
starski
To samo było w Auschwitz - oprócz tego że teren był kontrolowany przez służby izraelskie (polska Policja stała przed bramą), flagi wskazywały Izrael jako gospodarza miejsca. Teraz karty odkrywają się bardziej. Lokalny rząd przez swoje media wskazuje zresztą ludowi Izrael jako wzór postępowania... Tylko że "lokalsi" zostaną w Polin "palestyńczykami"...
trio plus
W Krakowie były dwa razy obchodzone obrady Knessetu. Jaki kraj sobie na to pozwoli, tylko lennik. Czy obrady sejmu mogą odbyć się w Moskwie, Waszyngtonie...nie. Przy okazji, prezydent Krakowa wówczas chyba niejaki pan Duda. Ciekawy zbieg okoliczności.
tekla
Więcej dodrukować, więcej! A radio o. Rydzyka (bo to niegodne nazywać je imieniem Maryi), dostanie też duuużo plusów za swoją propagandę sukcesu.
V.R.S.
Król Maciuś I
Powiadasz pan że przyrost...
A w Izraelu rodzi sie więcej dzieci w rodzinach jednopłciowych.
I co pastor na to?
youtu.be/zdf7V1GxnWg