Clicks28
lt.news

Vyskupas Schneideris prašo Vokietijos vyskupų pakeisti savo „bažnyčios“ pavadinimą

Likę katalikai Vokietijoje turėtų panaikinti esamus nedidelius skirtumus ir susivienyti, atsižvelgiant į tebesitęsiantį didžiulį katalikų tikėjimo atsisakymą savo šalyje, sakė vyskupas Athanasius Schneideris LifeSiteNews.com (gegužės 10 d.).

Schneideris tai pasakė vokiečių homosekso „palaiminimų“ fone, kurį labai pakurstė oligarchų žiniasklaida, tačiau tai apsivertė dideliu šnipštu, nes kelios bažnyčios, kurios apie tai paskelbė triumfiškai, liko beveik tuščios.

Atsižvelgdamas į plačiai paplitusią apostaziją ir abejingumą, Schneideris mano, kad „žmogiškai nėra daug vilties“, kad Vokietijos Bažnyčią, kurią dirbtinai palaiko valstybės nustatytas bažnyčios mokestis, galima išgelbėti be „dieviškosios intervencijos“.

Siekdamas sąžiningumo, Schneideris siūlo išsižadėjusiems vyskupams nustoti save vadinti „Romos katalikais“. Kaip naują jų grupės pavadinimą, Schneideris siūlo „Vokietijos nacionalinę katalikų bažnyčią“, „Šiuolaikinę Vokietijos katalikų bažnyčią“, „Plačią Vokietijos katalikų bažnyčią“, „Žemosios Vokietijos katalikų bažnyčią“ arba „Įtraukiančią Vokietijos katalikų bažnyčią“ [kuri neįtraukia tik katalikų. ].

#newsNfmpbmgcwa