m.rekinek
22.6K

Australia zaciska pętlę, policja ma uprawnienia do zamykania kont internetowych

Zaledwie kilka dni po tym, jak Australia uchwaliła nowe prawo dające policji szerokie uprawnienia do nadzoru i szpiegostwa, premier stanu Wiktoria ogłosił, że ogólnokrajowa blokada będzie obowiązywać, dopóki większość mieszkańców nie zostanie zaszczepiona.

Drakońskie środki, które mają wpływ na cały stan południowo-wschodniej Australii, nie zostaną złagodzone, dopóki 70% populacji nie otrzyma co najmniej jednej dawki szczepionki przeciw Covid, nakazał w środę premier Dan Andrews. Rząd ma nadzieję osiągnąć ten cel około 23 września.

W pisemnym oświadczeniu Andrews twierdził, że zniesienie ograniczeń „przytłoczy” stanowy system opieki zdrowotnej. Z populacją około 6,6 miliona, Victoria ma obecnie mniej niż 60 hospitalizacji w Covid.

Cały stan jest pod ścisłą blokadą od prawie miesiąca. Po zamknięciu mniej istotnych działań w Melbourne, 5 sierpnia Andrews zdecydował się rozszerzyć ograniczenia na cały stan, powołując się na rzekome odkrycie Covid-19 w ściekach 236 km od miasta. Później musiał przyznać, że badane ścieki rzeczywiście miały negatywny wynik testu na obecność wirusa. Mimo to trwała ogólnokrajowa blokada, która miała trwać tylko siedem dni.

Obecnie mieszkańcom Wiktorii nie wolno chodzić dalej niż pięć kilometrów od swoich domów – i to tylko w przypadku „niezbędnych” czynności. Andrews obiecał zwiększyć promień do 10 km po spełnieniu wymagań stanowych szczepień.

Nowe warunki złagodzenia blokady pojawiły się tydzień po uchwaleniu kontrowersyjnego prawa zezwalającego policji na potajemne przejmowanie i modyfikowanie kont internetowych.

Ustawa o nazwie Surveillance Legislation Poprawka (Identify and Disrupt) pozwala australijskiej policji federalnej (AFP) przejąć i zmienić lub usunąć konta cyberprzestępców.


Chociaż władze twierdzą, że prawo pomoże rozprawić się z pedofilami, terrorystami i handlarzami narkotyków, wiele osób w mediach społecznościowych wyraziło zaniepokojenie, że szerokie uprawnienia są kolejnym dowodem na to, że Australia popada w autorytaryzm.

W australijskim stanie od marca 2020 r. odnotowano prawie 822 zgony związane z Covid. Dla porównania: w tym samym okresie ponad 950 osób zmarło w wyniku samobójstwa w Wiktorii.

Za zaostrzenie kryzysu zdrowia psychicznego, zwłaszcza wśród młodych ludzi, obwinia się stanowe drakońskie restrykcje. Podczas gdy tylko jeden Australijczyk zmarł na Covid-19 w wieku do 19 lat, osiem nastoletnich dziewcząt odebrało sobie życie w pierwszych siedmiu miesiącach roku w Wiktorii.

rt.com/…3645-victoria-lockdown-australia-police-data-hack/
Teresa J shares this
31.9K
Jan Zbigniew wojan
To w Australii nie wiedzą co to broń ? W Polsce gdyby broń była dostępna "pandemia" trwałaby najwyżej tydzień ! Wolności trzeba bronić wszelkimi sposobami - WSZELKIMI !
Jan Zbigniew wojan
Floryda zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 dolarów na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19. Kary mają zacząć obowiązywać od połowy września. Już pojawiły się głosy sprzeciwu. - To wbrew zdrowemu rozsądkowi - mówi komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried, jedyna demokratka w tym stanie. Jak ONA może mówić o demokracji zmuszając …More
Floryda zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 dolarów na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19. Kary mają zacząć obowiązywać od połowy września. Już pojawiły się głosy sprzeciwu. - To wbrew zdrowemu rozsądkowi - mówi komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried, jedyna demokratka w tym stanie. Jak ONA może mówić o demokracji zmuszając do szczepień, to jakaś schizofrenia !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Australia już w rękach lucyferian -masonów !!!
OTO SKUTEK BEZCZYNNOŚCI O BRAKU REAKCJI ZE STRONY OBYWATELI !
Ta NWO-wska metoda działania to idzie na wszystkie kraje świata ,aż do utworzenia nierządu światowego dla antychrysta!