m.rekinek
22.6K

Australia zaciska pętlę, policja ma uprawnienia do zamykania kont internetowych

Zaledwie kilka dni po tym, jak Australia uchwaliła nowe prawo dające policji szerokie uprawnienia do nadzoru i szpiegostwa, premier stanu Wiktoria ogłosił, że ogólnokrajowa blokada będzie obowiązywać …More
Zaledwie kilka dni po tym, jak Australia uchwaliła nowe prawo dające policji szerokie uprawnienia do nadzoru i szpiegostwa, premier stanu Wiktoria ogłosił, że ogólnokrajowa blokada będzie obowiązywać, dopóki większość mieszkańców nie zostanie zaszczepiona.
Drakońskie środki, które mają wpływ na cały stan południowo-wschodniej Australii, nie zostaną złagodzone, dopóki 70% populacji nie otrzyma co najmniej jednej dawki szczepionki przeciw Covid, nakazał w środę premier Dan Andrews. Rząd ma nadzieję osiągnąć ten cel około 23 września.
W pisemnym oświadczeniu Andrews twierdził, że zniesienie ograniczeń „przytłoczy” stanowy system opieki zdrowotnej. Z populacją około 6,6 miliona, Victoria ma obecnie mniej niż 60 hospitalizacji w Covid.
Cały stan jest pod ścisłą blokadą od prawie miesiąca. Po zamknięciu mniej istotnych działań w Melbourne, 5 sierpnia Andrews zdecydował się rozszerzyć ograniczenia na cały stan, powołując się na rzekome odkrycie Covid-19 w ściekach 236 km od miasta. Później …More
Teresa J shares this
31.9K
Jan Zbigniew wojan
To w Australii nie wiedzą co to broń ? W Polsce gdyby broń była dostępna "pandemia" trwałaby najwyżej tydzień ! Wolności trzeba bronić wszelkimi sposobami - WSZELKIMI !
Jan Zbigniew wojan
Floryda zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 dolarów na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19. Kary mają zacząć obowiązywać od połowy września. Już pojawiły się głosy sprzeciwu. - To wbrew zdrowemu rozsądkowi - mówi komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried, jedyna demokratka w tym stanie. Jak ONA może mówić o demokracji zmuszając …More
Floryda zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 dolarów na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19. Kary mają zacząć obowiązywać od połowy września. Już pojawiły się głosy sprzeciwu. - To wbrew zdrowemu rozsądkowi - mówi komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried, jedyna demokratka w tym stanie. Jak ONA może mówić o demokracji zmuszając do szczepień, to jakaś schizofrenia !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Australia już w rękach lucyferian -masonów !!!
OTO SKUTEK BEZCZYNNOŚCI O BRAKU REAKCJI ZE STRONY OBYWATELI !
Ta NWO-wska metoda działania to idzie na wszystkie kraje świata ,aż do utworzenia nierządu światowego dla antychrysta!