Srbskí Pravoslávni: Đoković Opustil Australian Open 2022 Pred Núteným Očkovaním

Svetový tenista číslo jeden Novak Đoković bol deportovaný z Austrálie, pretože vzdoroval nútenému očkovaniu proti Covidu. Teraz je VON z Australian Open.

Do rodného Srbska pricestoval 17. Januára. Je pravdepodobné, že bude vylúčený aj z ďalšieho Grandslamového turnaja, French Open. Francúzsko má prísny režim Covidu.

Đoković nedávno prešiel infekciou koronavírusom. Podľa bežných lekárskych štandardov by mal byť oslobodený od núteného očkovania. Ale Austrálsky režim Covidu presadzoval „verejný záujem“ a zrušil Đokovićove víza, čím vyvolal konšpiračnú teóriu, že Đokovićova prítomnosť by mohla vyvolať „antivakcinačné cítenie“. Vykopnúť ho bolo nevyhnutné, aby boli Austrálčania „v bezpečí“.

Đoković je Pravoslávny Kresťan. Podľa jeho [Katolíckej Chorvátskej] matky sa modlí aspoň dvakrát denne. V roku 2011 daroval 100 000 dolárov kláštoru Gracanica v Kosove. Jeden z jeho slávnych citátov znie: „Skôr ako som športovcom, som Pravoslávnym Kresťanom.

Obrázok nižšie ukazuje, ako sa modlí v Srbskom kostole so svojím synom.

#newsPhnnucpdue

David Michael Emeth
Že je pravoslavný křesťan je mi sympatické, ale jeho manželka Jelena obdivuje těžkou satanistku, zřejmě i kanibalku:
Jelena Djokovic on Twitter
Miluje satanského ducha? 😬❓
Na fotografii v příloze si M. Abramovič pochutnává s Lady Gaga na koláči v podobě lidské mrtvoly. ❗
David Michael Emeth
V příloze M. Abramovič s Jacobem Rotschildem před obrazem "Satan svolává své legie"... 😬❗
Vít Sehnal
Máte pravdu,.. je to zvláštní... manžel "klečí" před obrazem Matky Boží a žena veřejně adoruje satanistku.
Freddy Gargamel
Každý je zodpovedný v prvom rade sám za seba. Žiaľ, nie je to prvý ani posledný prípad, keď manželia idú každý svojim smerom. Aj keď "satanistku" by som z jeho manželky asi predsa len nerobil. Keď už, tak skôr naivnú, hlúpu a ješitnú ženskú, ktorá sa cíti byť "celebritou", tak vymetá rôzne bankety kde sa stretáva s ľuďmi, o ktorých povahe a zámeroch ani netuší. Mnoho je takých. Aj keď, ktovie.