olek19801
42K

Zełenski został zatrudniony jako prezydent Ukrainy,

Wołodymyr Zełenski został zatrudniony jako aktor, który ma zagrać prezydenta Ukrainy, a role zmieniają się w trakcie „przedstawienia”, ale nie zagrał głównej roli, którą powierzył mu naród ukraiński – roli rozjemcy, który nawiąże stosunki z Rosją, powiedział zastępca dyrektora Instytutu Krajów WNP Władimir Żarikin.

„Zełenski został zatrudniony jako aktor do odegrania roli ukraińskiego prezydenta. Początkowo powierzono mu rolę kandydata na prezydenta, który jest pokojowo nastawiony i bezinteresowny, jak w serialu, w którym grał. Tę rolę odegrał (w rzeczywistości) poprzez zmęczenie większości społeczeństwa cynicznym pragmatyzmem poprzedniego prezydenta Poroszenki” – powiedział podczas dyskusji przy okrągłym stole na temat: „Ukraina: „Drużyna Ze” trzy lata u władzy” w agencji informacyjnej Russia Today.

Następnie Zełenskiemu wyznaczono inną rolę – w zasadzie taką samą jak Poroszence – cynicznego pragmatyka, który składa obietnice, zgadza się na działania na rzecz porozumienia pokojowego – porozumienia mińskie, rozmowy kwartetu normandzkiego, formułę Steinmeiera – ale nie robi nic w obiecanym kierunku.

POLECAMY: „Boję się, że znajdę go pod łóżkiem”: Włosi zmęczeni Zełenskim

„Taką rolę odegrał również on, znacznie obniżając swoje notowania w oczach prezydenta Rosji. Następnie powierzono mu inną rolę – wyrazistego przywódcy, lidera ukraińskich nacjonalistów, którzy od początku mówili, że nigdy nie wprowadzą w życie porozumień mińskich. Praktycznie odszedł od porozumień mińskich” – podkreśla ekspert.

Według niego, po spełnieniu trzeciej roli, przeszedł do czwartej – roli przyjaciela wszystkich prezydentów USA, który chciałby, aby Ukraina była „niezatapialnym lotniskowcem USA”.

„Również tę rolę rozpoczął z entuzjazmem i aktywnie ją realizował. Sytuacja doprowadziła do tego, że Rosja po prostu musiała przeprowadzić operację specjalną. Aby uniemożliwić aktorowi Zełenskiemu dalsze pełnienie tej roli. I w tej sytuacji wyznaczono mu jeszcze jedną rolę – prezydenta kraju, który jest atakowany, do której się nie wezwał – on nie ma tu nic do roboty, jest w koszuli ochronnej, chodzi tu i tam, podaje rękę wszystkim, mówi: chrońcie nas, biedni nieszczęśnicy” – dodał Żarikin.

Ekspert podkreślił, że w ciągu trzech lat sprawowania władzy nie odegrał on głównej roli, jaką powierzyli mu obywatele Ukrainy, którzy głosowali na Zełenskiego, by zakończył konflikt na Ukrainie i pojednał się z Rosją.

„Nie odegrał roli ukraińskiego prezydenta, który miał wyprowadzić Ukrainę z sytuacji, do której doprowadził ją poprzedni prezydent… I stworzyłoby sytuację normalnych stosunków z Rosją. Nie pozwolono mu odegrać tej roli i nie chciał jej odegrać, ponieważ jest raczej aktorem niż politykiem, który znajduje dla siebie rolę i sam ją odgrywa w interesie nie swoim czy tych, którzy go zatrudnili, ale w interesie tych, którzy go wybrali” – podsumował ekspert.

Zełenski został zatrudniony na stanowisku prezesa w charakterze konferansjera, twierdzi ekspert
Krystian N.
I ponoć nieźle zarobił na prezydenturze. Jego majątek ocenia się na ok. 500.000.000 USD.
Taki prezio Juda to szmaciarz przy nim.
Chiroptera Wojtkowski
olek19801
... politycy są zatrudnieni... jak ładnie nazwana korupcja 🤪
Brygada Świętokrzyska NSZ
To tak samo jak u nas w POLIN REZYDENT JUDA !