Logo Watykanu zaprojektowane przez masażystę

Logo Watykanu na Święty Rok 2025 zostało zaprojektowane przez Giacomo Travisaniego, który to na prezentacji pokazał się z kolczykiem w uchu, donosi TraniLive.it.

Z niewiadomego powodu projekt Travisaniego został wybrany spośród 294 prac zgłoszonych z 48 krajów. Uczestnicy konkursu mieli od 6 do 83 lat.

Ojciec Zuhlsdorf ujawnił imię zwycięzcy, a także jego zdjęcie oraz profesję. Travisani specjalizuje się we wszelkiego rodzaju technikach masażu, włączając w to:

- Podstawowy Masaż Szwedzki;

- Ajurwedyjski Masaż Abyangam;

- Kalifornijski Masaż Emocjonalny;

- Hawajski Masaż Lomi Lomi Nui;

- Tajski Masaż z Olejkiem;

- Masaż Sportowy;

- Masaż Dekontraktacyjny;

- Tradycyjny Masaż Tajski;

- Masaż Antycellulitowy.

#newsNrbijljacd

Julia Pole
Nie popadajmy obłęd, geje jeszcze nie zawłaszczyli wszystkich kolorów. Ja to widzę inaczej - barwy na tym (brzydkim) logo są uszeregowane pod względem ciepłoty - od najzimniejszej - do najcieplejszej (przy krzyżu). Jest to jakby dość logiczne uszeregowanie w tym zamyśle artystycznym. A już sam autor - to zupełnie inna kwestia. Szkoda, że nie rozpisali konkursu, żeby wiele osób mogło wziąć udział …More
Nie popadajmy obłęd, geje jeszcze nie zawłaszczyli wszystkich kolorów. Ja to widzę inaczej - barwy na tym (brzydkim) logo są uszeregowane pod względem ciepłoty - od najzimniejszej - do najcieplejszej (przy krzyżu). Jest to jakby dość logiczne uszeregowanie w tym zamyśle artystycznym. A już sam autor - to zupełnie inna kwestia. Szkoda, że nie rozpisali konkursu, żeby wiele osób mogło wziąć udział i podzielić swoimi wizjami.
Maczek5
Neo Kowalski
Cytuję: "Travisani specjalizuje się we wszelkiego rodzaju technikach masażu, włączając w to:
- Tajski Masaż z Olejkiem;"
.
Czy ten masaż kończy się tak zwanym 'happy endem'?😂🤪 Bo jak Watykan nie podał cennika to do końca nie wiadomo....🤪More
Cytuję: "Travisani specjalizuje się we wszelkiego rodzaju technikach masażu, włączając w to:
- Tajski Masaż z Olejkiem;"
.

Czy ten masaż kończy się tak zwanym 'happy endem'?😂🤪 Bo jak Watykan nie podał cennika to do końca nie wiadomo....🤪
Walczyć o prawdę
,,Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta,,. Pismo Święte formuje informacje ,,będzie wielu antychrystów... I te słowa są już bardzo aktualne. Atakujących i walczących z Bożym porządkiem świata jest tak dużo jak nigdy dotychczas.