przeciwherezjom
Po prostu demoralizacja dzieci!
Areckin
Nie sądzcie, a nie będziecie podlegać osądowi.
jac505
Biskup Długosz pajacuje. Nic dziwnego, że mędrcom w purpurze nie dał Pan Jezus łaski cudów, znaków, bo oni wolą mądrość, wiedzę, przypodobanie się władzy, światu. Dzięki tej mądrości chcą zdobywać dusze, ale szatan tą ich mądrość po wielokroć przechytrzył. Króluj nam Chryste !
pielgrzym55
Czy jest granica infantylizmu, której ten biskup nie przekroczył?
Już wolę słuchać jego herezji o reinkarnacyjnych wcieleniach świętych Ewangelistów Łukasza i Mateusza w pisowskich polityków niż słuchać i oglądać jego popisy wokalne i taneczne.
V.R.S.
"Czy jest granica infantylizmu, której ten biskup nie przekroczył?"
---
Nie ma: youtube.com/watch?v=CnDOhefg2pE
I ów infantylizm nie ma nic wspólnego z dziecięcą prostotą.

PS Tu z efektami specjalnemi youtube.com/watch?v=gUkwSsSnnr0
Sławomir Dariusz Hetmańczyk
Antoni Józef Długosz[1] (ur. 18 kwietnia 1941 w Częstochowie) – polski duchowny rzymskokatolicki, doktor habilitowany nauk teologicznych, biskup pomocniczy częstochowski w latach 1994–2016, od 2016 biskup pomocniczy senior archidiecezji częstochowskiej. To taka wiadomść dzięki uprzejmości portalu "Wikipedia" - jednak szczerze dorzuce tutaj swoje 2 grosze. I po co biskupowi ten tytuł …More
Antoni Józef Długosz[1] (ur. 18 kwietnia 1941 w Częstochowie) – polski duchowny rzymskokatolicki, doktor habilitowany nauk teologicznych, biskup pomocniczy częstochowski w latach 1994–2016, od 2016 biskup pomocniczy senior archidiecezji częstochowskiej. To taka wiadomść dzięki uprzejmości portalu "Wikipedia" - jednak szczerze dorzuce tutaj swoje 2 grosze. I po co biskupowi ten tytuł doktora habilitowanego nauk teologicznych skoro prosty człowiek jak ja posiada więcej wiary i szacunku do Pana Boga niż biskup. Wstyd i to właśnie dzięki takim zachowaniom ludzi na wyższych stanowiskach ludzie zatraceni odchodzą od wiary - nie mają konkretnych przykładów do naśladowania - a jeśli już jacyś są to bardzo nie wielu ich zostało - choć oni już również zaczynają nie pasować ludziom Episkopatu gdyż nie są modernistyczni... Jestem dumny że jestem Polakiem i jestem dumny swej wiary katolickiej ale to co biskup odpierdziela to przechodzi ludzkie pojęcie - lepiej aby biskup podał się do dymisji zamiast demoralizować reszte naszego młodego społeczeństwa. Każdy z nas odpowie za swoje czyny.