pl.news
135.3K

Flagowy transwestyta Bidena zwędził torebkę

Wpłynął pozew przeciwko Samowi Brintonowi, oficjałowi reżimu Bidena, który udaje kobietę. Brinton jest oskarżony o kradzież torebki z lotniska w Minneapolis we wrześniu.

Brinton jest zastępcą sekretarza Biura Energii Nuklearnej w Departamencie Energetyki USA. Został postawiony w stan oskarżenia po tym, jak zwędził torebkę Vera Bradley, rzekomo wartą 2 300 $, z taśmy bagażowej na lotnisku im Św. Pawła w Minneapolis (16 września).

Ten, który sam korzysta z zaimków "oni/im", został przyłapany na gorącym uczynku przez kamerę monitoringu, kiedy chwytał za bagaż, usiłując zerwać plakietkę z imieniem właściciela.

Brinton nie kryje, że uprawia "seks" ze zwierzętami, prowadził warsztaty z fetyszyzmu [= seksualne zabawy z udawaniem szczeniaka] i, co więcej, jest członkiem wołającego o pomstę do nieba stowarzyszenia drag queen.

#newsNdjezpyoyh

CÓRKA MARYI
nihil quicquam
Tylko Tworki go uratują.😵‍💫🥺🤢
Lilianna w ogrodzie
Nie Tworki , myślę , że egzorcysta.
Maciej Marczyński
W tworkach by ludzi przestraszył . Myślę że może do zoo do karmienia zwierząt i roznoszenia padliny, jabłuszek , bananów itp
Elkam -
Wszystkie maski KREMLA
poleca pCH-24More
Augustyn z Hippony
A ja myślałem, że wreszcie Elkam się "objawił" ze swoim obliczem. Bardzo podobny!
Lilianna w ogrodzie
Ohyda
Robert Suchowski
Muszę uważać, żeby takich newsów nie oglądać przy jedzeniu. Nie chcę stracić przyjemności z konsumowania smacznego obiadku .
Maciej Marczyński
myślę że ten kto zamieszcza takie zdjęcia , powinien w tym przypadku zamazać twarz jak u bandyty, po co się denerwować i obrzydzać. już chyba większość z nas zna tą paskudną m ..dę
Koza Nutria
Ja rozumiem że mógł zakosić torebkę, nie rozumiem jak jest możliwe ze zajmuje jakiekolwiek ważne stanowisko
Magdalena Maria Kubiak
🤮 "Niesamowity" człowiek... 🤮
Jan Kanty Lipski
I jakoś nikt się po katolicku nie oburza. Panie rozumieją, panowie też.
Jan Kanty Lipski
A ładna była, ta torebka? Vera Bradley | Quilted Backpacks, Duffels, Bags & More for Women taka sobie. A czy Panie są w stanie go zrozumieć? To jest choroba (handbag addict): 15 Signs You Are A Handbag Addict || Autumn Beckman