Clicks3.4K

Zabójstwo Kennedy'ego

nukula
3
Zabity, bo był katolikiem. Zabity, bo zwalczał masonerię i tajne stowarzyszenia. Zabity, bo był patriotą!More
Zabity, bo był katolikiem.
Zabity, bo zwalczał masonerię i tajne stowarzyszenia.
Zabity, bo był patriotą!
biniobill
@nukula
Czytałem, że nie był aniołkiem. Raczej niegrzeczny z niego był chłopczyk. I to bardzo.
Dwa niżej przedstawione fakty specyficznymi paradoksami życia, gdzie jeden prezydent za cenę życia wskazał źródło wszelkiego zła, które rozprzestrzenia się w świecie, natomiast drugi prezydent utrwalając w innym mniejszym kraju to zło podobnie zakończył ziemski pobyt.
www.obnie.pl/index.php:masoneria&id=1753:kaczynski-list-bnaibrith&option=com_content&view=article
nukula
Co roku 22 listopada w Dallas gromadzą się tysiące Amerykanów aby oddać hołd zmordowanemu prezydentowi. Matactwa w procesie wyjaśniającym ten zamach są identyczne jakie możemy obserwować w wyjaśnianiu "katastrofy" smoleńskiej. Chociaż zabójstwo Kennedy'ego miało miejsce w 1963 roku, są ludzie którzy pamiętają i chcą pamiętać. Także w USA propaganda wyśmiewa się z tych ludzi i wmawia im wiarę w …More
Co roku 22 listopada w Dallas gromadzą się tysiące Amerykanów aby oddać hołd zmordowanemu prezydentowi. Matactwa w procesie wyjaśniającym ten zamach są identyczne jakie możemy obserwować w wyjaśnianiu "katastrofy" smoleńskiej. Chociaż zabójstwo Kennedy'ego miało miejsce w 1963 roku, są ludzie którzy pamiętają i chcą pamiętać. Także w USA propaganda wyśmiewa się z tych ludzi i wmawia im wiarę w teorie spiskowe. Jak widać mechanizmy są te same wszędzie.