Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
04:47
Peter(skala)
651.5K
Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda. Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda www.youtube.com/watchMore
Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda.

Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda
www.youtube.com/watch
Irbis
Abu Muhammad al-Adnani, mluvčí Islámského státu v Iráku a Velké Sýrii oznamuje: Dobudeme váš Řím, vaše kříže roztřískáme na kusy a vaše ženy odvedeme do otroctví.
Stejný plán vyhlásil 27. února 2005 exponent Muslimského bratrstva Jusúf al-Karadáví: Islám bude vládnout a bude pánem světa. Znamením vítězství bude dobytí Říma. Evropa bude okupována, křestané budou pobiti a muslimové …More
Abu Muhammad al-Adnani, mluvčí Islámského státu v Iráku a Velké Sýrii oznamuje: Dobudeme váš Řím, vaše kříže roztřískáme na kusy a vaše ženy odvedeme do otroctví.

Stejný plán vyhlásil 27. února 2005 exponent Muslimského bratrstva Jusúf al-Karadáví: Islám bude vládnout a bude pánem světa. Znamením vítězství bude dobytí Říma. Evropa bude okupována, křestané budou pobiti a muslimové se rozmnoží a stanou se silou, která bude kontrolovat evropský kontinent.

Pro Muslimské bratrstvo není cílem Paříž nebo New York, ale město Řím, centrum jediného náboženství, které chce islám zničit. Pravým nepřítelem je katolická církev a katolická kultura.

www.lumendelumine.cz/index.php
Maria Dubovska
varovania pred čipizaciou su typický folklorny prvok falošných prorokov.
janka cpž
ano, sledovat JEN noviny, by bylo špatné. I ti mniši z Athosu se však nevyhýbají varování před čipizací a z jejich slov je znát, že jsou dobře informování o současném dění ve světě. Že se modlí, postí a žijí skromně v ústraní, jim pak pomáhá lépe naslouchat Bohu a prorokovat.
Nejsme připraveni a nejde jen o konzervy! Obruče pýchy nám brání se připravit. To bude hrůza pro mnohé až na …More
ano, sledovat JEN noviny, by bylo špatné. I ti mniši z Athosu se však nevyhýbají varování před čipizací a z jejich slov je znát, že jsou dobře informování o současném dění ve světě. Že se modlí, postí a žijí skromně v ústraní, jim pak pomáhá lépe naslouchat Bohu a prorokovat.
Nejsme připraveni a nejde jen o konzervy! Obruče pýchy nám brání se připravit. To bude hrůza pro mnohé až na nás dolehnou tresty a pohlédneme sami sobě do tváře. A to velmi brzy. Jedněm tresty pomohou se kát, druhé rozběsní. Bude rozdíl mezi spravedlivým a nespravedlivým, jak řekl Daniel, jehoť slova někteří nechtějí brát, protože je znepokojuje takový zásah.
aobubo
Nejsem si jist,že by nějaký pochod za život,za rodinu,tak jako obvyklá demonstrace něco změnila.
V zemi chybí procesí.Viditelné průvody věřících s Tělem a Krví Páně v modlitbě.
aobubo
Silván z Athosu
Mnozí lidé čtou rádi dobré knihy, a to je dobře, ale nejlepší ze všeho je modlit se. Kdo však čte špatné knihy nebo jen noviny, ten se sám potrestá: Jeho duše hladoví, protože nemá potravu a radost, která je v Bohu. V Bohu je její život, radost a štěstí. Bůh nás nevýslovně miluje, a jeho lásku lze poznat skrze Ducha svatého.More
Silván z Athosu

Mnozí lidé čtou rádi dobré knihy, a to je dobře, ale nejlepší ze všeho je modlit se. Kdo však čte špatné knihy nebo jen noviny, ten se sám potrestá: Jeho duše hladoví, protože nemá potravu a radost, která je v Bohu. V Bohu je její život, radost a štěstí. Bůh nás nevýslovně miluje, a jeho lásku lze poznat skrze Ducha svatého.
One more comment from aobubo
aobubo
Nemohu ztotožňovat pravdu z Písma o setnikovi s "pravdou" v uvozovkách z USA portálu,i když má punc Department of Defence.Na té nezávislé webové stránce jsou docela mišmaš zprávy,jako např.Bible ,kniha plná genocid a krutostí apd.Je fakt,že informace se dá pochytit z čehokoli,otázkou je,zda-li má vůbec cenu se tímto způsobem zabývat,jako pitvat internetové zpravodajství a pak si z toho …More
Nemohu ztotožňovat pravdu z Písma o setnikovi s "pravdou" v uvozovkách z USA portálu,i když má punc Department of Defence.Na té nezávislé webové stránce jsou docela mišmaš zprávy,jako např.Bible ,kniha plná genocid a krutostí apd.Je fakt,že informace se dá pochytit z čehokoli,otázkou je,zda-li má vůbec cenu se tímto způsobem zabývat,jako pitvat internetové zpravodajství a pak si z toho skládat puzzle ke svému obrazu.Já takový postoj nesdílím.Naopak to považuji za škodlivé.Připomíná mi to věštění a šíření paniky.Taková hra na vědmu.Internet je plný hoaxu a málo kdo si dá práci s ověřováním pravdivosti informací.
Peter(skala)
Dobre, že pišete aj o tých kvótach pre migrantoiv, lebo je to novinka, ako už nemusíme ich prijať s nariadeným číslom (kvoty) tak by to malo byť správne.
Maria Dubovska
Myslíš že ked do toho zamontuješ athos, hned je z toho jako svatý čin? 😀 😀 😀
Maria Dubovska
Bývalý riaditel colnej správy napísal na blogu, že ked štat neprijme utečencov (momochodom koty padli, takže tie reči o nanucovaní su jaksi neaktualne), tak on jednu rodinu ubytuje u seba, pretože pozná ich prišerné osudy. Vieš Janko neviem či je krestan alebo nie, ale každopádne asi skor pomáha bratovi tak jak si to predstavuje Boh, než to, že ty tu uvádzaš celé story a dobré dovody prečo to …More
Bývalý riaditel colnej správy napísal na blogu, že ked štat neprijme utečencov (momochodom koty padli, takže tie reči o nanucovaní su jaksi neaktualne), tak on jednu rodinu ubytuje u seba, pretože pozná ich prišerné osudy. Vieš Janko neviem či je krestan alebo nie, ale každopádne asi skor pomáha bratovi tak jak si to predstavuje Boh, než to, že ty tu uvádzaš celé story a dobré dovody prečo to možné neni. Myslíš že ti to na večnosti v niečom pomože? Alebo bude na tom lepšie ten exriaditel?
3 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
v syrii už majú ten tvoj chaos janko. len jaksi nikto sa tam nehrne nastolovat poriadok. divné že? pritom syrčani jeden tyžden poskakujú prede americkou ambasadou vraj nezasahujte , potom druhý týžden zasahujte.
Maria Dubovska
čo sa tyka proroctiev, prečo len Panna Maria a k tomu daš roven len Grekov? ze by oblubena destinacia? z ludi tu mame predsa v prvom rade ešte katolických svatých, nie? či aj pred nimi ma u teba prednost athos? to je teda hodnotový rebríček fakt.
Maria Dubovska
Je otázne, prečo by niekto pred "nastolením poriadku" nastoloval chaos. to z čoho akože vyplýva. ked chce niekto nastolit poriadok, tak ho proste asi nastolí, nie?
nerozumiem že niekto nevie pochopit, že niektoré veci sa vyvíjajú samospadom a nikto ich neplanuje. to je zaujimave že zapredane media, ktore tito dirigenti maju použivat informuju tak, ludia si robia aj tak opak. tak cez čo to potom …More
Je otázne, prečo by niekto pred "nastolením poriadku" nastoloval chaos. to z čoho akože vyplýva. ked chce niekto nastolit poriadok, tak ho proste asi nastolí, nie?

nerozumiem že niekto nevie pochopit, že niektoré veci sa vyvíjajú samospadom a nikto ich neplanuje. to je zaujimave že zapredane media, ktore tito dirigenti maju použivat informuju tak, ludia si robia aj tak opak. tak cez čo to potom všetko dirigujú a nastolujú, nechápem.
janka cpž
Vše se schyluje k nastolení totálního chaosu a následnému zavedení "pořádku", ale útěchu nám přináší pravá zjevení Panny Marie a řada proroctví zejména mnichů z Athosu. Každopádně Pán Bůh nás nenechá trpět nad to, co bychom nedokázali snést a poskytuje východiska.
Poučit se můžeme rovněž z dějin. V době uměle vyvolaných krizí lidstvo samo utíká do náruče diktátora.
janka cpž
Jednoduše. I mezi sebou mají rozdělení a jedni na druhé žalují veřejnosti. Tak dnes např. se můžeme přesvědčit, jaký dopad v praxi má Lisabonská smlouva, která nás nutí přijímat emigranty a jiná pro nás nevhodná opatření, ke kterým se v Bruselu rozhodnou. Dozvíme se co je TTIP a jaký bič sami na sebe pleteme a jaký tím dáváme prostor pro již nyní nenažrané nadnárodní korporace. A z úst …More
Jednoduše. I mezi sebou mají rozdělení a jedni na druhé žalují veřejnosti. Tak dnes např. se můžeme přesvědčit, jaký dopad v praxi má Lisabonská smlouva, která nás nutí přijímat emigranty a jiná pro nás nevhodná opatření, ke kterým se v Bruselu rozhodnou. Dozvíme se co je TTIP a jaký bič sami na sebe pleteme a jaký tím dáváme prostor pro již nyní nenažrané nadnárodní korporace. A z úst koho? Např. levicově orientované docentky Švihlíkové. To přeci neznamená, že ve svém oboru nemůže mít odborné znalosti. Nerozhodujeme, ano, ale volíme politiky a ti pak schvalují zákony... No a pak se ničemu nedivme, že nemáme zastoupení. KDU samozřejmě nepovažuji za křesťanskou stranu. Volit ji může pouze křesťan neinformovaný. To, že nechodím k volbám není z lhostejnosti, ale pečlivě zvažuji možnosti a vylučovací metodou docházím k takovému rozhodnutí. Jakmile se někdo postaví na odpor, zdiskreditují ho a odstaví. Ale přesto umět naslouchat všem stranám, neznamená vše přijímat, ale k úspěšnému vyhodnocení a správnému závěru je to potřeba. Nestvořil nám Pán Bůh hlavu, aby nám nepršelo do krku, ale abychom byli obezřetní a mysleli. Budeš lhostejný? Pak se nediv, že tvoje děti ve školkách učitelky nutí se svlékat a osahávat navzájem jako se po vzoru severnich zemí již vydává již i Itálie. A jiné ohavnosti. Buď k tomu budeš nečinně přihlížet, tak jako většina, nebo k tomu zaujmeš postoj jako křesťan s možnými následky. Často se tak dostáváme i na stranu těch, se kterými ideologicky nesouzníme v jiných názorech a musíme vyhodnocovat do jaké míry lze spolupracovat. Proto se na pochodech za rodinu ve Francii vedle sebe ocitli jak křesťané, tak muslimové. Je to vše o svědomí, zkušenostech a informovanosti.
aobubo
1.Podle čeho se pozná ověřitelný zdroj.
2.Odkdy odpůrce komunismu sahá po zdroji z komunistických zdrojů.
3.Odkdy se katolík kloní na stranu rudých namísto k papeži,i když na ně nadává.
4.Proč křesťan více lne na internetové zpravodajství,než k Duchu svatému.
tictac
ta webová stránka = odpad
aobubo
1806
Moudrost je ctnost, která dává praktickému rozumu schopnost, aby v každé situaci rozeznal, co je naše pravé dobro, a zvolil přiměřené prostředky k jeho konání. Člověk „rozvážný dává pozor na své kroky“ (Př 14,15). „Ovládejte se tedy a (na věci) se dívejte střízlivě, (abyste se mohli věnovat) modlitbě“ (1 Petr 4,7). Moudrost je „správné pravidlo jednání“, píše sv. Tomáš, dovolávaje …More
1806

Moudrost je ctnost, která dává praktickému rozumu schopnost, aby v každé situaci rozeznal, co je naše pravé dobro, a zvolil přiměřené prostředky k jeho konání. Člověk „rozvážný dává pozor na své kroky“ (Př 14,15). „Ovládejte se tedy a (na věci) se dívejte střízlivě, (abyste se mohli věnovat) modlitbě“ (1 Petr 4,7). Moudrost je „správné pravidlo jednání“, píše sv. Tomáš, dovolávaje se Aristotela. Moudrost se nesměšuje s bázlivostí nebo strachem, ani s dvojakostí nebo přetvářkou. Nazývá se „auriga virtutum“, vozatajem ctností, poněvadž řídí ostatní ctnosti a dává jim pravidla i míru. Právě moudrost bezprostředně řídí úsudek svědomí. Moudrý člověk rozhodne a uspořádá své chování podle toho úsudku. Díky ctnosti moudrosti uplatňuje mravní zásady v jednotlivých případech, aniž bychom se mýlili, a překonáváme pochybnosti, týkající se dobra, které máme vykonat, nebo zla, kterému se máme vyhnout.
Caesar
Některé státy, jako třeba Itálie, tlačí na přijetí kvót. Jiné ale říkají, že je to hašení požáru benzinem, další zase argumentují, že v případě kvót se do Evropy pohrnou miliony… Co říkáte na kvóty? Jde o nejlepší řešení v rámci současné tíživé situace?
Pokud chceme rozvrátit EU, tak přijmeme kvóty. Vzhledem k volnému pohybu osob jsou stejně chimérou, protože státy EU nemají vnitřní …More
Některé státy, jako třeba Itálie, tlačí na přijetí kvót. Jiné ale říkají, že je to hašení požáru benzinem, další zase argumentují, že v případě kvót se do Evropy pohrnou miliony… Co říkáte na kvóty? Jde o nejlepší řešení v rámci současné tíživé situace?
Pokud chceme rozvrátit EU, tak přijmeme kvóty. Vzhledem k volnému pohybu osob jsou stejně chimérou, protože státy EU nemají vnitřní hranice a jejich ostrahu. A co při překročení hranic? Budeme narušitele střílet? Je to nesmysl.
Jediným řešením je okupace severoafrického pobřeží násilím a vznik nových kolonií, které zabrání bárkám vyplout a pokusí se nalézt zvýšení životní úrovně a vládu na africkém území. Bohužel toto řešení až příliš připomíná nechvalně známé „konečné řešení“. Takže Evropa stojí bezradně a zmateně před problémem, který prorokoval už Kaddáfí, který ho (i když násilím) dokázal jako jediný řešit. A byl předvídatelný i v době arabského jara. Tehdy byli Evropané unešeni ideály „boje proti tyranovi“ Mubarakovi. Dnes jsou vyděšeni z následků. Přesto napomáhají rozesírat i Sýrii místo toho, aby podpořili Assada.
Caesar
Šéf Islámského státu nedávno řekl, že islám není náboženstvím míru a že vždy používal ke své expanzi násilí. Má podle vás pravdu?
Řekl úplnou pravdu. Alespoň je tedy upřímný. Svých nepřátel si můžeme vážit. Ale zbabělců v našich řadách, kteří chtějí představovat svou zbabělost jako ctnost, těch si vážit nemůžeme.
Česko-francouzsko-židovský intelektuál: Strach z islámu je opodstatněný …More
Šéf Islámského státu nedávno řekl, že islám není náboženstvím míru a že vždy používal ke své expanzi násilí. Má podle vás pravdu?
Řekl úplnou pravdu. Alespoň je tedy upřímný. Svých nepřátel si můžeme vážit. Ale zbabělců v našich řadách, kteří chtějí představovat svou zbabělost jako ctnost, těch si vážit nemůžeme.

Česko-francouzsko-židovský intelektuál: Strach z islámu je opodstatněný. Je reálné, že muslimové brzy ovládnou Evropu. A papež František a zbabělci v našich řadách...
euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13893-cesko-fra…
Autoři petice, včetně biskupa Václava Malého, starosty Prahy 7 Jana Čižinského z KDU-ČSL, vyzývající premiéra Sobotku, aby podpořil kvóty na imigranty a ČR přijala uprchlíky, argumentují tím, že „naše země se chce zapojit do struktur Evropské unie jako stát rovnocenný s ostatními vyspělými zeměmi. Proto se domníváme, že bychom měli přijmout svůj díl odpovědnosti za řešení obrovské humanitární katastrofy, kterou v současné době jsou nuceny řešit naše partnerské země. Je odpovědností naší vlády, jak se zachová: zda bude nadále podléhat iracionálním obavám části veřejnosti a přejímat xenofobní postoje, nebo učiní kroky potřebné pro to, aby naše společnost byla schopna přijmout lidi, kteří pomoc v tuto chvíli potřebují. Navíc s postupující globalizací není současná vlna migrace přechodným jevem, ale pravděpodobně dlouhodobým trendem. Je však velký rozdíl, zda bude probíhat živelně nebo řízeně v rámci spolupráce států Evropské unie.“ Co říkáte těmto argumentům?
Mezi autory petice citujete významného představitele katolické církve a jednoho zástupce křesťansko-demokratické strany. Žil jsem od roku 1964 na Západě. V roce 1983 jsem pobýval v Latinské Americe, se skupinou antikomunistických aktivistů, sdružených v mezinárodní organizaci Causa International. Pobývali jsme v Hondurasu, u hranic Nikaraguy, kde takzvaní Contras bojovali proti levicovému režimu. Pamatuji si, že nám tam bylo řečeno, že katolická církev je dnes velmi rozdělená. Na naší straně jsou především členové hnutí Opus Dei (které založil v roce 1928 Španěl José Maria Escrivá de Balaguer, v roce 2002 svatořečený Janem Pavlem druhým). Jezuité jsou naopak většinou proti nám. Mnoho z nich se hlásí k takzvané „teologii osvobození“. Víme, že současný papež František je jezuitou. Nyní se chystá navštívit Kubu. Možná i to, že biskup Václav Malý je dnes mezi autory zmíněné petice s tím souvisí.
Víme také, že v Evropě pozice církve slábnou, kdežto v zemích třetího světa se zesilují. Představitelé církve se tedy možná chtějí zalíbit především tamním národům. V každém případě je nekorektní kvalifikovat obavy naší veřejnosti jako „iracionální“.
Ukázka z knihy Martina Janečka, kterou v loňském roce publikoval server Idnes.cz
Proč nejsou iracionální?
Jde o obavy plně zdůvodněné chováním přistěhovalců ze zemí třetího světa, především přistěhovalců muslimských. Církev by neměla zapomínat na svou zodpovědnost vůči svým vlastním ovečkám a jejich potomkům. Staletí tvořila páteř Evropy. Byla hlavní silou, na které se rozbily zuby muslimských dobyvatelů.
Vezměme si jeden konkrétní případ. Naše země měla za krále Habsburky od roku 1526. Od bitvy u Moháče, ve které zahynul na útěku před vojsky muslimského chalífátu český a uherský král Ludvík Jagellonský. České a uherské stavy si pak vybraly za krále Ferdinanda I. Habsburka. Jako bratr španělského krále Karla V. se jim jevil jako ten, který nejlépe zajistí obranu křesťanského světa před muslimskou invazí. Habsburkové potom skutečně staletí tuto roli hráli. A dohráli poté, co se zcela v protikladu k jejich historickému poslání v roce 1914 spojili s Osmanským chalífátem ve válce proti Srbsku, Rusku, Itálii, Francii, Anglii a Americe. Osmanský chalífát tehdy zorganizoval první genocidu 20. století, genocidu Arménů. Shodou okolností, prvního národa, který jako celek přijal křesťanství. Snad je možno říci, že ten, kdo neplní poslání, které mu bylo svěřeno, ztrácí svou sílu a zaniká.
Podle autorů petice „velká část uprchlíků ale prchá v situaci, která je přímo ohrožuje na životě – prchají před válkou a represivními režimy, před nimiž chtějí uchránit sebe, své blízké a v prvé řadě své děti. Už dávno byli donuceni svůj domov opustit.“ Co si myslíte o tomto?
To, co říkají autoři petice odpovídá skutečnosti v některých případech. Mezi uprchlíky jsou skutečně lidé prchající ze zemí zmítaných válkou. Je mezi nimi ale též mnoho čistě ekonomických migrantů, kteří si chtějí prostě více vydělat v evropských zemích.
Co říkáte na argumenty, že máme povinnost přijímat uprchlíky z Afriky, protože za dob komunismu české emigranty přijímaly západní země?
Jde o dvě situace zcela odlišné. Já sám jsem odešel z Československa v roce 1964. Nikdy jsem nevstoupil na území žádného státu proti vůli jeho úřadů. Po několika měsících, strávených v Rakousku a v Belgii, jsem nakonec obdržel povolení k trvalému pobytu ve Francii. Vždycky jsem byl za to Francouzům vděčný. Nikdy jsem se ve Francii nechoval jako v dobyté zemi, jak se tam chová mnoho muslimských přistěhovalců. Je třeba nezapomínat, že jejich náboženství jim skutečně ukládá za povinnost se postupně stát pány světa.
One more comment from Caesar
Caesar
V roku 1919 mala sestra Lucia ešte zjavenie. Panna Mária jej povedala presný dátum, kedy zomrie. Okrem toho jej povedala ešte tieto slová: „Keby ľudia vedeli, čo je večnosť, urobili by všetko možné, aby zmenili svoj život. Prídu módy, ktoré budú urážať Pána Ježiša. Osoby, ktoré slúžia Bohu, nemôžu byť otrokmi módy. V Cirkvi nieto miesta pre módu. Pán Boh je vždy ten istý. Hriechy, ktoré …More
V roku 1919 mala sestra Lucia ešte zjavenie. Panna Mária jej povedala presný dátum, kedy zomrie. Okrem toho jej povedala ešte tieto slová: „Keby ľudia vedeli, čo je večnosť, urobili by všetko možné, aby zmenili svoj život. Prídu módy, ktoré budú urážať Pána Ježiša. Osoby, ktoré slúžia Bohu, nemôžu byť otrokmi módy. V Cirkvi nieto miesta pre módu. Pán Boh je vždy ten istý. Hriechy, ktoré privádzajú do pekla toľké duše, sú hriechy nečistoty. Lekári nemajú svetla, aby uzdravili chorých, lebo nemajú Božiu lásku. Kňazi musia byť čistí. Veľmi čistí. Neposlušnosť kňazov a rehoľníkov voči vlastným predstaveným a voči sv. Otcovi sa veľmi nepáči Pánu Ježišovi.“ Hyacinta zomrela v roku 1920.