Clicks671
Orędzia

16 stycznia 2021 r Trevignano Romano Jezus będzie twoim zaopatrzeniem, będzie ciepłem na mrozie, będzie światłem w ciemności, zawsze będzie twoim pokarmem i ugasi twoje pragnienie, ponieważ wszystko jest w Nim.

Maria: Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tu na modlitwie, ugnijcie kolana. Jestem tutaj, aby przyjąć cię do Mojego Serca i wziąć w twoje ręce.

Moje dzieci, nie bójcie się i nie ekscytujcie się tym, co ma się wydarzyć, ale zaufajcie Mnie, niczego wam nie zabraknie, kiedy wzywacie Jezusa. On będzie twoim zaopatrzeniem, będzie ciepłem na mrozie, będzie światłem w ciemności, zawsze będzie twoim pokarmem i ugasi twoje pragnienie, ponieważ wszystko jest w Nim.

Umiłowani, nie trać czasu, podejdźcie do wiary z otwartym sercem. Nie jestem tutaj, żeby cię przestraszyć, ale żeby cię ostrzec. Nadchodzące czasy będą ciemniejsze niż to, czego teraz doświadczasz, ale jeśli nie rozpalisz płomienia wiary, w swoich sercach poczujesz tylko rozpacz i udrękę.

Moje dzieci, wzywam was do odkupienia; im większe będzie twoje cierpienie, tym silniej powstaniesz; Chcę, żebyście wszyscy zostali zbawieni. Weź miecz miłości do ręki, a Bóg przyniesie sprawiedliwość.

Teraz zostawiam was z Moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.