lt.news
80

Mülleris: kardinolai išlaiko titulus, pinigus, bet neigia tikėjimą – homoseksualų propaganda „Visiškai idiotiška“

Dabar yra „suspaudimų“ ir „psichologinio teroro“ metas, kai katalikai persekiojami, NCRegister.com sakė 74 metų kardinolas Mülleris (vasario 11 d.). Jam tai nauja situacija, kad šalyse, kuriose senos krikščioniškos tradicijos, persekiojimas vyksta "iš vidaus."

Mülleris aiškina, kad priešininkai – [popiežiai,] „kardinolai, vyskupai, teologijos profesoriai“ yra „sekuliarizuoti žmonės“, kurie vadina save „katalikais“, lieka su savo titulais ir atima Bažnyčios pinigus, „tačiau nepriima Dievo žodžio mokymo“ ir „netiki tuo, ką sako Bažnyčia“.

Šie žmonės Müllerio nuomone yra „materialistai“, kurie tiki ne Apreiškimu, o pseudomokslais. Müllerio nuoroda į neįvardytus Marksą ir Hollerichą yra akivaizdi. Mülleris aiškina, kad jų parama homoseksualų propagandai yra „visiškai idiotiška“, nes homoseksualų mitologija prieštarauja žmogaus prigimčiai „ne tik biologine, bet ir filosofine prasme“. Atitinkamai, homoseksualų „palaiminimai“, kurių troško Vokietijos vyskupai, yra „šventvagystė“, nes jie neigia, kad žmogus buvo sukurtas kaip vyras ir moteris.

Jie nori sunaikinti kunigystę priešindamiesi celibatui ir neigdami ordinų sakramentą, taip paversdami kunigą kažkokiu socialiniu darbuotoju, neturinčiu tapatybės, priduria Mülleris.

Jo nuomone, kitaip mąstantys yra bailūs, nes nekritikuos dekadentiško pasaulio ir nevadins abortų vaikų žmogžudyste, nes bijo būti užpulti. Vietoj to, jie išnaudoja seksualinę prievartą siekdami patobulinti savo darbotvarkę, nenagrinėdami priežasčių ir neprimygtinai įšventindami kunigus, kurie gali gyventi susilaikydami.

Mülleris pastebi, kad oligarchų žiniasklaida dažnai mėgsta Miuncheno kardinolą Marksą, nes „jis yra geriausias jų tikslo – neutralizuoti Bažnyčią – propaguotojas“ ir neleisti jai pateikti „atsakymų į gilius egzistencinius klausimus“.

Paveiksliukas: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsYwkszpbddv