Orędzia
21.7K

WIELKI GŁÓD 1 maja 2021 – Wezwanie Boga Ojca do ludzkości. To jest czas, moje dzieci, kiedy już musicie zaopatrzyć się w niepsujące sie pożywienie, ponieważ zbliża się czas głodu, jakiego jeszcze nie widzieliście na ziemi. Ci, którzy mogą zaopatrzyć się w żywność, zróbcie to teraz; ale ci, którzy nie mogą, niech się nie lękają ; Ja, wasz Ojciec Niebieski, pomnożę to, co macie dużo lub mało, o ile będziecie się tym dzielić.

Zbliżają się dni głodu, zacznijcie odmawiać Różaniec Zaopatrzenia
„Ludu mój, pokój niech będzie z wami.
Moje dzieci, w waszym świecie zbliżają się dni głodu; głód, bezrobocie, głód, wirusy, szkodniki i zarazy to kolejne z wielu oczyszczeń, przez które ludzkość będzie musiała przejść. Pieniądze na nic się nie przydadzą, bo nie będziesz miał nic do jedzenia;
To jest czas, moje dzieci, kiedy już musicie zaopatrzyć się w niepsujące sie pożywienie, ponieważ zbliża się czas głodu, jakiego jeszcze nie widzieliście na ziemi. Ci, którzy mogą zaopatrzyć się w żywność, zróbcie to teraz; ale ci, którzy nie mogą, niech się nie lękają ; Ja, wasz Ojciec Niebieski, pomnożę to, co macie dużo lub mało, o ile będziecie się tym dzielić.
Różaniec zaopatrzenia, który wysłałem ci przez mojego sługę Henocha, musisz odmawiać go po różańcu miłosierdzia, aby w nadchodzących dniach niedostatku i głodu nie zabrakło ci chleba powszedniego.
Dzięki odmawianiu tego różańca pomnożę wasze pożywienie. Dlatego zacznijcie, moje dzieci, odmawiać ten różaniec, aby nie zabrakło wam codziennego zaopatrzenia w waszych domach. Niedługo zaczną się wielkie udręki, a ogromna liczba tej ludzkości jest nadal ospała z powodu grzechu.
Głupcy, nie chcecie schronić się w moim Miłosierdziu, prawda? Więc poznacie moją sprawiedliwość, która jest prawidłowa i nieubłagana i daje każdemu według jego uczynków!
Moi jeźdźcy spustoszenia już jeżdżą po ziemi i zaczęli nalewać kielichy; wystarczy, pozostaje tylko czas Ostrzeżenia i Cudu , aby moje Ramię rozładowało się całym ciężarem mojej Sprawiedliwości na ogromnej liczbie niewdzięcznej i grzesznej ludzkości. Och, bezbożna ludzkości, nadal śpisz duchowo, a kiedy się obudzisz, nie znajdziesz już Miłosierdzia, ale Sprawiedliwość! Mój Czas Miłosierdzia wkrótce zostanie skonsumowany w całości i chociaż wzywam was do zmiany, otrzymuję z powrotem więcej niegodziwości, buntu, niewdzięczności i grzechu.
Biedni z was, którzy nadal odwracają się ode mnie, od Mojej twarzy, bo kiedy moja Sprawiedliwość zostanie uwolniona, bez względu na to, jak bardzo lamentujecie i błagacie, nie zostaniecie wysłuchani!
Moi ludzie, zbliżającego się ucisku nigdy nikt nie doświadczył na tym świecie. Gdybyście wiedzieli, co nadchodzi grzeszna ludzkości, pobieglibyście, aby uporządkować swoje rachunki i całym sercem szukali Boga!
Jeśli w czasie wielkiego ucisku nie przylgniecie do Mnie, waszego Ojca Niebieskiego, możecie narazić się na wieczne zagubienie. Dzieci marnotrawne, jestem waszym Ojcem, który czeka na was z otwartymi ramionami; powróćcie na ścieżkę zbawienia i wróćcie do Mnie ze skruszonymi i pokornymi sercami;
Zapewniam was, że jeśli to zrobicie, wybaczę wam i nigdy nie będę pamiętał waszych grzechów, bez względu na to, jak wielkie mogą być. Biegnijcie więc, bo łódź Mojego Miłosierdzia jest już gotowa do odpłynięcia; nie zostawiajcie biletu swojego zbawienia na ostatnią chwilę; pospieszcie się, aby jutro nie żałować!
Trwajcie w moim pokoju, mój ludu, moje dziedzictwo.
Wasz Ojciec, Pan Narodów.
Moje dzieci, niech moje orędzia zbawienia będą znane całej ludzkości ”.
RÓŻANIEC ZAOPATRZENIA
(W czasach niedostatku gospodarczego należy odmawiać po Różańcu Miłosierdzia )
„Mój Różaniec Miłosierdzia, obok Różańca Zaopatrzenia, będzie wam bardzo pomocny w czasach niedostatku i głodu, które zbliżają się…” – obietnica Jezusa Miłosiernego
Modlitwa:
„O nieskończone Miłosierdzie Boże, które okazujesz ludziom dobrej woli, potrzebującym, wdowom i sierotom, zaspokajając ich potrzeby materialne i duchowe; Otwórz spiżarnie nieba i w Imię Ojca (błogosławieństwo) w Imię Syna (błogosławieństwo) i w imię Ducha Świętego (błogosławieństwo) wyślij mi zaopatrzenie, którego potrzebuję, aby spełnić moje potrzeby w tym zakresie dzień (zgłoś swoją prośbę).
Odmów Credo i Ojcze nasz.
W wielkich koralikach powiedz: Mogę mieć łaskę i miłosierdzie nawet w potrzebie. (List do Hebrajczyków 4, 16)
W małych koralikach powiedz: W imię Boga Jedynego i Trójjedynego, zaopatrz mnie w Boże Miłosierdzie . (10 razy)
Na końcu każdej dziesiątki odmawia się: 1 Ojcze nasz, i zaczynasz jak na początku: mogę mieć łaskę i miłosierdzie… i tak dalej, aż do końca pięć dziesiątek zostanie zakończonych.
Na zakończenie różańca odmów Psalm 136.
Każdemu kto odmawia ten Różaniec z wiarą i pobożnością, nie zabraknie chleba powszedniego. Jest to obietnica Jezusa Miłosiernego.

Wiadomość do Enoch.