Clicks2.5K
m.rekinek
13

KATASTROFA. LOCKDOWN UNIEMOŻLIWIŁ PRZEPROWADZENIE 740 000 PILNYCH TERAPII PRZECIWNOWOTWOROWYCH !

Ciekawe byłoby wiedzieć, jak to wygląda w innych krajach.

Lekarze ostrzegają przed „największą katastrofą wszechczasów”.

Ujawniono, że 740 000 pilnych skierowań na raka w Wielkiej Brytanii zostało powstrzymanych, ponieważ ludzie unikają szpitali lub otrzymują opiekę medyczną z powodu zamknięć.

Lekarze ostrzegają przed „największą katastrofą nowotworową, jaką NHS kiedykolwiek widział”, po tym, jak raport National Audit Office (NAO) wykazał, że od początku pandemii „miliony ludzi uniknęły opieki medycznej lub nie były w stanie jej uzyskać”.

„Do czerwca 2021 r. działalność służb nowotworowych NHS powróciła do poziomu sprzed pandemii. Jednak we wrześniu 2021 r. tylko 68% pacjentów, którzy musieli być leczeni przez swojego lekarza pierwszego kontaktu w ciągu 62 dni od pilnego skierowania, otrzymało to leczenie na czas” – podał NAO.

W sumie pominięto od 240 000 do 740 000 pilnych skierowań z podejrzeniem raka.

Raport ostrzegał również, że lista oczekujących może wzrosnąć do 12 milionów do marca 2025 roku, jeśli fala brakujących skierowań powróci i będzie nadal ciążyć systemowi.

Współzałożyciel Catchup With Cancer, profesor Pat Price, określił sytuację jako .„przerażającą"

„Istnieje śmiertelna mieszanka opóźnień, regionalna loteria nierówności w raku i rosnące zaległości w zakresie raka. I masz wrażenie, że rząd i osoby odpowiedzialne za NHS chowają głowy w piasek ”- powiedziała.

Podczas gdy ludzie, którzy wypowiadają się przeciwko maskom na twarz, środkom blokującym i innym środkom, są rutynowo oskarżani o pogarszanie zgonów z powodu COVID, ci, którzy sprzeciwiają się blokadzie, rzadko są skazywani za wspieranie działań, które dramatycznie zwiększyły liczbę zgonów.

Wspominaliśmy już Richarda Sullivana, profesora raka i globalnego zdrowia oraz dyrektora Instytutu Polityki Raka, który powiedział, że nieudane leczenie raka kosztowałoby więcej istnień ludzkich niż COVID w perspektywie średnio- i długoterminowej.

„Liczba zgonów z powodu przerw w leczeniu raka prawdopodobnie będzie wyższa niż liczba zgonów z powodu samego koronawirusa w ciągu najbliższych pięciu lat” – powiedział Sullivan.

„Zaprzestanie leczenia raka i opóźnienie go spowoduje znaczne cierpienie, któremu można by zapobiec”
– powiedział Sullivan. Oznacza to, że stracimy szansę wykrycia wielu rodzajów raka, takich jak rak szyjki macicy, okrężnicy i piersi, jeśli są one uleczalne.

summit.news/…ed-as-many-as-740000-urgent-cancer-care-referrals/
marekbogdan shares this
17
MORDUJĄ NAS
m.rekinek
Szczepienia przeciwko COVID ponad dwukrotnie zwiększają 5-letnie ryzyko wystąpienia problemów z sercem

Korzystając z testu serca PULS, naukowcy odkryli, że szczepienia mRNA COVID firmy Pfizer i Moderna prowadzą do dramatycznego wzrostu biomarkerów związanych z zakrzepicą, kardiomiopatią i innymi zdarzeniami naczyniowymi po szczepieniu
Porównano testy PULS 566 pacjentów przed i po wstrzyknięciu. …More
Szczepienia przeciwko COVID ponad dwukrotnie zwiększają 5-letnie ryzyko wystąpienia problemów z sercem

Korzystając z testu serca PULS, naukowcy odkryli, że szczepienia mRNA COVID firmy Pfizer i Moderna prowadzą do dramatycznego wzrostu biomarkerów związanych z zakrzepicą, kardiomiopatią i innymi zdarzeniami naczyniowymi po szczepieniu
Porównano testy PULS 566 pacjentów przed i po wstrzyknięciu. Średnio jej wartości PULSE wzrosły od 11% pięcioletniego ryzyka ostrego zespołu wieńcowego do ponad dwukrotnie wyższego pięcioletniego ryzyka wynoszącego 25%.

Ci, którzy otrzymali zastrzyk, ponieważ obawiali się, że COVID-19 może niekorzystnie wpłynąć na ich serca, teraz odkrywają, że wymienili potencjalne ryzyko na bezpieczniejsze

W innym artykule opisano, w jaki sposób strzykawka z mRNA może powodować trombocytopenię (niską liczbę płytek krwi) poprzez mechanizm, który obejmuje aktywację płytek krwi przez przeciwciała skierowane przeciwko białku wypustek (przeciwciała przeciw wypustkom).

Nierozwiązaną zagadką jest to, dlaczego tylko niektóre osoby z przeciwciałami przeciwko białku kolce (przeciwciała antykolcowe) rozwiną objawy aktywacji płytek krwi i małopłytkowości. Jedna z hipotez głosi, że tylko podzbiór przeciwciał antyskokowych powstałych po szczepieniu może aktywować płytki krwi i powodować trombocytopenię.

W tweecie z 21 listopada 2021 r. kardiolog dr. Aseem Malhotra:

Nadzwyczajne, niepokojące, zaskakujące. Mamy teraz wskazówki co do prawdopodobnego biologicznego mechanizmu, w jaki sposób szczepionka mRNA może przyczynić się do nasilenia incydentów sercowych. Streszczenie zostało opublikowane w najważniejszych czasopismach kardiologicznych, więc musimy potraktować te wyniki bardzo poważnie.

Streszczenie, o którym mówi, to „Szczepionki mRNA COVID dramatycznie zwiększają markery zapalenia śródbłonka i ryzyko ACS mierzone za pomocą testu kardiologicznego PULS: ostrzeżenie”, opublikowanego w wydaniu Circulation z 16 listopada 2021 r. (ACS oznacza ostry zespół wieńcowy) .

Ostrzeżenie o ryzyku sercowym

Test serca PULS (ang. Protein Unstable Lesion Signature) to proste badanie krwi, które można wykorzystać do ustalenia, czy niestabilne zmiany w sercu, jedna z najczęstszych przyczyn zawałów serca, zostały przerwane. Jak zauważają autorzy badania, jest to klinicznie potwierdzony pomiar wielu biomarkerów białkowych, w tym:
IL-16, cytokina prozapalna
Rozpuszczalny Fas, induktor apoptozy

Czynnik wzrostu hepatocytów (HGF), marker chemotaksji limfocytów T w nabłonku i tkance serca

Te i kilka innych białek wskazuje na odpowiedź układu odpornościowego na uszkodzenia tętnic, które mogą prowadzić do uszkodzeń serca. Zmiany te mogą stać się niestabilne, a jeśli pękną, mogą doprowadzić do zawału serca.

Wnioskujemy, że szczepionka mRNA dramatycznie zwiększa stan zapalny śródbłonka i naciek komórek T mięśnia sercowego i może być odpowiedzialna za obserwowany wzrost zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu. ~ Nakład 16 listopada 2021

Na podstawie wartości tych biomarkerów test daje wynik, który przewiduje 5-letnie ryzyko rozwoju ostrego zespołu wieńcowego (ACS) w procentach. Podwyższone wartości zwiększają Twój wynik PULSE, podczas gdy wartości poniżej normy go obniżają.

Pacjenci zaszczepieni przeciwko COVID są ponad dwukrotnie bardziej narażeni na ACS

Autorzy raportu Circulation piszą:

Wynik był mierzony co 3-6 miesięcy w naszej populacji pacjentów przez 8 lat. Ostatnio, wraz z wprowadzeniem szczepionek mRNA COVID-19 firmy Moderna i Pfizer (vac), większość pacjentów zaobserwowała dramatyczne zmiany w wynikach PULSE. Niniejszy raport podsumowuje te wyniki.

Łącznie 566 [pacjentów] w wieku od 28 do 97 lat, stosunek M:F 1:1, leczonych w ramach praktyki kardiologicznej zapobiegawczej, wykonano nowy test PULS 2 do 10 tygodni po drugim szczepieniu COVID i porównano z poprzednia wartość PULSE uzyskana 3 do 5 miesięcy przed szczepieniem.

Wartość wyjściowa dla IL-16 wzrosła z 35 = / - 20 powyżej normy do 82 = / - 75 powyżej normy po szczepieniu; sFas wzrósł z 22 +/- 15 powyżej normy do 46 =/-24 powyżej normy po szczepieniu; HGF wzrósł z 42 +/- 12 powyżej normy do 86 +/- 31 powyżej normy po szczepieniu.

Zmiany te zwiększyły wynik PULSE z 11% 5-letniego ryzyka ACS do 25% 5-letniego ryzyka ACS. W chwili pisania tego tekstu zmiany te utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca po podaniu drugiej dawki szczepionki.

Wnioskujemy, że szczepionka mRNA dramatycznie zwiększa stan zapalny śródbłonka i naciek komórek T mięśnia sercowego i może być odpowiedzialna za obserwowany wzrost zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu.

Jak zauważa Malhotra, jest to naprawdę bardzo niepokojące. U pacjentów, którzy otrzymali dwie dawki mRNA, pięcioletnie ryzyko OZW zwiększyło się ponad dwukrotnie, ze średnio 11% do 25%. Wyobraź sobie, jak będzie wyglądał nasz system medyczny i całe społeczeństwo, jeśli u jednego na czterech pacjentów, którzy otrzymali leczenie dwudawkowe, rozwinie się ostra niewydolność serca.

Oznaki i objawy, na które należy zwrócić uwagę

ACS to termin zbiorczy, który obejmuje nie tylko zawał serca, ale także szereg innych chorób związanych z nagłym zmniejszeniem przepływu krwi do serca. Oznaki i objawy ACS, które zwykle pojawiają się bardzo nagle, obejmują:
Ból w klatce piersiowej / dyskomfort, często opisywany jako ból, ucisk, ucisk lub pieczenie
Ból promieniujący od klatki piersiowej do ramion, ramion, górnej części brzucha, pleców, szyi i/lub szczęki
Nudności i/lub wymioty
Niestrawność
duszność
Nagłe obfite pocenie
Zawroty głowy, zawroty głowy i/lub omdlenia
Niezwykłe lub niewyjaśnione zmęczenie
Niepokój i/lub niepokój

Jeśli podejrzewasz ACS, nie jedź sam do szpitala. Zadzwoń po karetkę, ponieważ jest to prawdziwy nagły przypadek medyczny i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Czynnikami ryzyka ACS zawsze były podeszły wiek, nadciśnienie, palenie papierosów, siedzący tryb życia, niezdrowa dieta, otyłość i cukrzyca.

Niedawno do tej listy dodano zakażenie SARS-CoV-2, ale wydaje się, że musimy również dodać szczepienie przeciw COVID. Ci, którzy otrzymali zastrzyk z obawy przed uszkodzeniem serca przez COVID-19, muszą teraz odkryć, że zamienili potencjalne ryzyko na jeszcze bezpieczniejsze.

Małopłytkowość wywołana szczepieniem

Praca opublikowana w czasopiśmie Blood Advances dotyczy tematu „Zależna od iglicy aktywacja płytek SARS-CoV-2 w trombocytopenii wywołanej przez szczepionkę COVID-19” małopłytkowość). Małopłytkowość to termin medyczny określający niską liczbę płytek krwi.

Autorzy zwracają uwagę, że po wprowadzeniu szczepień przeciw COVID opartych na mRNA i DNA zgłoszono ponad 150 przypadków małopłytkowości. Odniesieniem do tej statystyki jest artykuł z 9 marca 2021 r. w American Journal of Hematology, a liczba urazów rośnie w szybkim tempie.

Na dzień 12 listopada 2021 r. do amerykańskiego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) zgłoszono 4387 przypadków małopłytkowości, więc jest to znacznie częstsze niż zgłaszają. (Ponadto istnieją 9332 doniesienia o atakach serca, które właśnie omówiliśmy, oraz 13 237 doniesień o zapaleniu mięśnia osierdziowego, które jest zapaleniem serca i/lub worka sercowego.)

Zdaniem autorów zidentyfikowanie mechanizmu, za pomocą którego strzykawki wywołują małopłytkowość, ułatwiłoby opracowanie testu diagnostycznego. W przeszłości małopłytkowość indukowaną heparyną diagnozowano za pomocą testu uwalniania serotoniny (SRA).

Z pomocą SRA podgrupa ciężko chorych pacjentów z COVID-19 uzyskała wynik pozytywny na obecność kompleksów immunologicznych aktywujących płytki krwi, które mogą powodować zakrzepicę. Inni badacze wykazali również, że przeciwciała IgG od ciężko chorych pacjentów z COVID-19 mogą aktywować płytki krwi, co może prowadzić do zdarzenia zakrzepowego.

Tutaj, przy użyciu zmodyfikowanego SRA, odkryli zależne od kolców kompleksy immunologiczne aktywujące płytki krwi u pacjenta z trombocytopenią wywołaną szczepionką, co sugeruje, że czynnikiem sprawczym jest białko kolca. Ty wyjaśnij:

Nasza pacjentka była 25-letnią kobietą, która zgłosiła się do szpitala 10 dni po podaniu szczepionki Moderna mRNA COVID-19 ze zmęczeniem, wybroczynami i mokrą plamicą. Początkowa liczba płytek krwi wynosiła 1000 na milimetr sześcienny, bez śladów schistocytów w rozmazie krwi.

Testy krzepnięcia były w normalnym zakresie ... To prawdopodobnie wyklucza również obecność antykoagulantu toczniowego, ponieważ do testu PTT użyto odczynnika wrażliwego na toczeń. Nie wykryto przeciwciał przeciwko czynnikowi płytkowemu 4 (PF4)/heparynie… a klasyczny test SRA, z heparyną lub bez heparyny lub egzogennym PF4, był ujemny.

Testy na małopłytkowość immunologiczną indukowaną lekami z przemytymi płytkami dawcy były również ujemne pod względem wiązania płytek ze szczepionką, PEG2000 lub białkiem kolczastym SARS-CoV-2… Pacjentkę leczono deksametazonem i dożylną immunoglobuliną z powodu podejrzenia immunologicznej plamicy małopłytkowej. Liczba płytek krwi znormalizowana do siódmego dnia leczenia.

Dodatkowe badania surowicy wykazały przeciwciała białka kolczastego SARS-CoV-2 typu IgG… IgA… i IgM…. Przeciwciała przeciwko białku nukleokapsydu SARS-CoV-2 nie były obecne, co potwierdza przeciwciała indukowane przez szczepionkę bez wcześniejszego zakażenia.

W celu dalszego zbadania mechanizmu małopłytkowości przebadaliśmy surowicę pacjenta za pomocą zmodyfikowanego SRA z dodatkiem rekombinowanego białka wypustkowego SARS-CoV-2 (Spike-SRA). Zaobserwowaliśmy zależną od dawki aktywację płytek krwi wraz ze wzrostem białka szczytowego SARS-CoV-2 ...

Reakcja była hamowana przez bloker FcγRIIa… i IVIg…, co potwierdza aktywację płytek krwi zależną od FcγRIIa. Aktywacja płytek krwi została również wykazana w mniejszym stopniu przy rosnących ilościach szczepionki Moderna… i zaróbki PEG2000…

Ponadto aktywacja płytek krwi nie została wykryta w próbce kontrolnej od pacjenta, który otrzymał szczepionkę Moderna i u którego nie wystąpiła małopłytkowość…

Krążące białko wypustek zostało wykryte w surowicy naszego pacjenta za pomocą enzymatycznego testu immunologicznego... Podsumowując, wyniki te sugerują, że małopłytkowość u tego pacjenta jest spowodowana aktywacją płytek krwi za pośrednictwem wypustek SARS-CoV-2, w których pośredniczy FcγRIIa.

Zidentyfikowano potencjalny mechanizm

Jeśli powyższa sekcja była dla Ciebie zbyt skomplikowana, oto wiadomość, którą należy zabrać ze sobą: Strzykawka mRNA może zubożać płytki krwi poprzez mechanizm, w którym przeciwciała przeciwko białku wypustek (przeciwciała przeciw wypustkom) poprzez ich aktywację powodują wyjątkowo niski poziom płytek krwi liczyć.

Płytki krwi to wyspecjalizowane komórki, które zatrzymują krwawienie i mają receptory ACE2, do których przyłącza się białko wypustek SARS-CoV-2. Kiedy białko kolca wiąże się z receptorem ACE2 na płytkach krwi, aktywuje je.

Ta aktywacja płytek krwi może prowadzić do rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego, czyli patologicznej nadmiernej stymulacji układu krzepnięcia, co może prowadzić do nieprawidłowego i zagrażającego życiu krzepnięcia krwi, a także małopłytkowości (mała liczba płytek) i krwawienia.

Lekarze z COVID Ethics opisali ten mechanizm w piśmie do Europejskiej Agencji Leków (EMA) z dnia 28 lutego 2021 r. W tym liście ostrzegli, że szczepionki przeciw COVID oparte na białkach kolców mogą prowadzić do zakrzepów krwi, zakrzepicy żył mózgowych i nagłej śmierci z powodu tego mechanizmu, co jest dokładnie tym, co obserwujemy od tego czasu.

Zasadniczo w układzie naczyniowym jest tak wiele skrzepów krwi, że system krzepnięcia jest wyczerpany, co skutkuje niską liczbą płytek krwi. Z kolei niska liczba płytek krwi umożliwia krwawienie (nieprawidłowe krwawienie).

Pozostają pytania

Nierozwiązaną zagadką jest to, dlaczego tylko niektóre osoby z przeciwciałami przeciwko białku kolce (przeciwciała antykolcowe) rozwiną objawy aktywacji płytek krwi i małopłytkowości. Dlaczego nie wszystkie? „Jedna z hipotez jest taka, że aktywacja płytek krwi zależy od unikalnych epitopów białek wypustek, które są rozpoznawane tylko przez mniejszość zidentyfikowanych przeciwciał” – mówią autorzy. Podsumowując, stwierdzają:

Nasz przypadek… podkreśla przydatność SRA do wykrywania zaburzeń aktywacji płytek krwi oprócz HIT [trombocytopenia indukowana heparyną]. Chociaż jest klasycznie wykonywany w obecności heparyny, można go zmodyfikować, aby zawierał różne antygeny, aby wywołać tworzenie kompleksów immunologicznych i wykryć aktywację płytek krwi

Ostatecznie rola białka szczytowego SARS-CoV-2 w odniesieniu do aktywacji płytek krwi wymaga dalszego wyjaśnienia, podobnie jak rola aktywacji płytek krwi zależnej od szczepionki i PEG. Podejrzewamy, że niewielki podzbiór przeciwciał przeciwko białku wypustek, który jest wytwarzany po szczepieniu, może aktywować płytki krwi i powodować trombocytopenię.


Częstość występowania tego zjawiska nie została jeszcze ustalona klinicznie. Niezależnie od tego, przedstawiony tutaj zmodyfikowany SRA może być użytecznym testem diagnostycznym, ponieważ wykrywanych jest więcej przypadków małopłytkowości wywołanej szczepionką.

Ryzyko związane ze szczepieniem COVID wyraźnie przewyższa wszelkie potencjalne korzyści

Na długo przed wprowadzeniem tych szczepionek na COVID naukowcy i lekarze biją na alarm, wskazując na niezliczone potencjalne mechanizmy, dzięki którym mogą powodować szkody. Teraz, prawie rok później, wiele naszych obaw okazuje się uzasadnionych. Powodują poważne uszkodzenia układu krążenia, choroby krwi i zaburzenia rozrodu.

Co najgorsze, nasze władze ds. zdrowia zrezygnowały z mandatu ochrony zdrowia publicznego i tuszują szkody w imieniu spekulantów. Co więcej, lekarze i pielęgniarki, którzy wypowiadają się na temat szkód ubocznych, które widzą, są uciszane i ścigane zarówno przez stowarzyszenia medyczne, jak i urzędników państwowych.

Teraz wstrzykujemy te śmiertelne strzykawki dzieciom, które mają zaledwie 5 lat. Nie widzę sposobu na wygodne zakończenie tego. Ponieważ liczba zgonów i obrażeń, zwłaszcza wśród dzieci, stale rośnie, czasy są dla nas jako społeczeństwa nieznośnie trudne.

Przypominamy, że osoby, które otrzymały dwie szczepienia mRNA, mają średnio ponad dwukrotność pięcioletniego ryzyka ostrych incydentów wieńcowych. Jeśli nie szczepiłeś się wcześniej, prawdopodobnie też nie. Jeśli jednak otrzymałeś już strzykawkę lub dwie, gorąco polecam przejrzeć mechanizmy stojące za uszkodzeniem i zastanowić się, czy warto zdobyć trzecią.

Niekorzystne zmiany wywołane przez strzykawki utrzymują się przez co najmniej 2,5 miesiąca. To jest dolna granica. Nadal nie wiemy, jak długi jest górny limit. To może trwać rok lub dłużej, a ryzyko z pewnością nie zmniejsza się wraz z kolejnymi dawkami. W raporcie OpenVAERS z 12 listopada 2021 r. dodano wykres przedstawiający wskaźniki szczepień i raporty VAERS według stanu federalnego.

Jak widać, istnieje wyraźna korelacja między wskaźnikiem „w pełni zaszczepionych” w danym stanie a liczbą zgłoszonych urazów COVID z tego stanu. (Indiana z jakiegoś powodu wyróżnia się jako samotny wyjątek, z nieproporcjonalną liczbą zgłoszeń w stosunku do liczby w pełni „zaszczepionych” osób).

Szare obszary to populacja; niebieskie słupki to liczba w pełni zaszczepionych; czerwone paski to liczba zgłoszonych obrażeń. (Wszystkie liczby zostały podzielone przez 1000). To kolejny dowód na to, że stoimy przed poważnym problemem.

Co możesz zrobić, jeśli żałujesz szczepienia?

Teraz, jeśli uważasz, że szczepienie COVID było błędem i chcesz zmniejszyć podwójne ryzyko powikłań sercowych, zalecam kilka podstawowych strategii.

Upewnij się, że sprawdzasz poziom witaminy D we krwi i przyjmujesz doustnie odpowiednią ilość witaminy D (około 8000 jednostek dziennie dla większości dorosłych), aby upewnić się, że poziom wynosi od 60 do 80 ng/ml (100 do 150 nmol/l).

Wyeliminuj wszystkie oleje roślinne (nasiona) ze swojej diety, co oznacza, że powinieneś unikać prawie całej przetworzonej żywności i większości posiłków restauracyjnych, chyba że przekonasz szefa kuchni, aby gotował tylko z masłem. Unikaj wszelkich sosów i dressingów do sałatek w restauracjach, ponieważ zawierają one oleje z nasion. Unikaj również kurczaka i wieprzowiny, ponieważ są one bardzo bogate w kwas linolowy, tłuszcz omega-6, który jest zbyt wysoki u prawie wszystkich i przyczynia się do stresu oksydacyjnego, który powoduje choroby serca.

Rozważ przyjmowanie około 500 mg NAC dziennie, ponieważ pomaga zapobiegać powstawaniu zakrzepów krwi i jest prekursorem produkcji przez organizm ważnego przeciwutleniacza glutationu.

Rozważ przyjmowanie enzymów fibrynolitycznych, które rozkładają fibrynę prowadzącą do zakrzepów krwi, udarów i zatorowości płucnej. Dawka jest zwykle przyjmowana dwa razy dziennie, ale należy ją przyjmować na pusty żołądek, godzinę przed posiłkiem lub dwie godziny po posiłku. W przeciwnym razie enzymy będą trawić pokarm, a nie fibrynę w zakrzepie krwi.

Źródła:
1 Twitter Aseem Malhotra 21 listopada 2021 r.
2, 4 obieg 16 listopada 2021 r.; 144 (Suppl_1)
3 Test kardiologiczny PULS
Klinika 5 Mayo ACS
6, 10, 12 Blood Advances 1 listopada 2021 DOI: 10.1182 / bloodadvances.2021005050
7 American Journal of Hematology 9 marca 2021: 10.1002 / ajh.26132
8, 9, 13 Raport OpenVAERS na dzień 12 listopada 2021 r.
11 List do EMA profesora Sucharita Bhakdiego i współpracowników 28 lutego 2021 r.

mercola.com/…1/11/30/covid-vaccine-acute-coronary-syndrome.aspx
m.rekinek
Po szczepieniu Covid wymieniono ponad 100 000 zgłoszeń zaburzeń psychicznych

VigiBase, globalna baza danych działań niepożądanych Światowej Organizacji Zdrowia, zawiera listę 121 559 zgłoszeń zaburzeń psychicznych po podaniu szczepionki przeciw COVID. To zawiera:
29 661 osób zgłasza bezsenność
18 377 doniesień o niepokoju
13 904 doniesień o „niejasnym stanie”
11447 doniesień o zaburzeniach snu
More
Po szczepieniu Covid wymieniono ponad 100 000 zgłoszeń zaburzeń psychicznych

VigiBase, globalna baza danych działań niepożądanych Światowej Organizacji Zdrowia, zawiera listę 121 559 zgłoszeń zaburzeń psychicznych po podaniu szczepionki przeciw COVID. To zawiera:
29 661 osób zgłasza bezsenność
18 377 doniesień o niepokoju
13 904 doniesień o „niejasnym stanie”
11447 doniesień o zaburzeniach snu
6234 doniesienia o „nerwowości”
5202 osób, które zgłaszają „dezorientację”
4463 doniesień o „ostrym zaburzeniu stresowym”.
3682 osób, które zgłosiły „niepokoje”
3430 osób, które zgłosiły halucynacje
3405 doniesień o depresji
3301 doniesień o „obniżonym nastroju”
2814 „ataków paniki”
2444 osób, które doświadczyły „słabej jakości snu”
1883 doświadczenia z "delirium"
1864 osoby, które zgłosiły „niepokoje”
1752 doniesienia o koszmarach
1507 osób, które zgłosiły „nienormalne sny”
606 zaburzenia odżywiania
365 przypadków „zaburzeń psychotycznych” lub „ostrej psychozy” lub „zachowań psychotycznych”.
226 przypadków zaburzeń tikowych

Mniej częste raporty na VigiBase obejmują 213 przypadków zgonu po szczepieniu, 57 zakończonych samobójstw i 25 przypadków „syndromu eksplodującej głowy” – stanu, w którym osoby dotknięte chorobą wydają bardzo głośne dźwięki, takie jak eksplozja, wystrzał lub słyszenie brzęk talerzy, jakby był tuż obok ciebie, zwykle tuż, gdy zasypiasz lub budzisz się, ale to nie jest prawdziwe.

Same dane dotyczące zdarzeń niepożądanych w Wielkiej Brytanii z żółtej karty wymienia 26 916 zaburzeń psychicznych po szczepieniu przeciwko COVID.

Mechanizmy

„Wirus, który powoduje COVID -SARS-CoV-2, wywołuje silną odpowiedź immunologiczną, która obejmuje uwalnianie dużych ilości cytokin prozapalnych” – piszą naukowcy z Nowego Jorku w opisie przypadku opisanym powyżej. „Postawiono hipotezę, że burza cytokin wywołana przez COVID-19 może zwiększyć ryzyko psychozy. Przytaczają 42 zgłoszone przypadki psychozy po zakażeniu COVID. Przypadkowo w ostatnich badaniach ustalono związek między schizofrenią a stanem zapalnym. Szczepienie, które ma wywołać reakcję zapalną, również może się nie udać.

Badanie z 2018 r. obejmujące 41 osób w wieku studenckim przyjrzało się niektórym markerom stanu zapalnego przed i po szczepieniu i wykazało, że 41 osób w wieku studenckim miało coraz wyższy poziom interleukiny-6 (IL-6) w surowicy po tym, jak szczepionka przeciw grypie wykazała objawy depresji.

W badaniu pilotażowym z 2017 roku naukowcy z Yale University School of Medicine i Pennsylvania State University College of Medicine przeanalizowali dane dotyczące szczepień i odkryli, że dzieci, u których zdiagnozowano zaburzenia neuropsychiatryczne, takie jak jadłowstręt psychiczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i tiki, były ostatnio częściej szczepione, ponieważ kontrolować dzieci.


lifesitenews.com/…rts-psychiatric-disorders-after-covid-vaccination/
olek19801
Dobrze zorganizowana strategia ludobójstwa.