Parrhesia František podpísal brutálny trest pre katolíckeho kňaza Opus Dei

Vyhostený páter Opus Dei, 42-ročný Janvier Gbénou, ktorý si hovorí Jesusmary Missigbètò a v súčasnosti žije s rodičmi na Pobreží Slonoviny, dostal 1. júla dekrét Kongregácie pre biskupov, podpísaný Františkom a kardinálom Ouelletom.

Potvrdzuje sankcie, ktoré na Gbénoua uvalila Opus Dei za údajný nedostatok "úcty a poslušnosti voči najvyššiemu pápežovi" (kán. 273), čo je paragraf, ktorý sa v dejinách Cirkvi azda ešte nikdy nepoužil.

Gbénou spochybnil Františkovu homosexualitu. V súčasnosti má zakázané sláviť verejné a súkromné omše, kázať a spovedať.

Toto rozhodnutie označuje za nespravodlivé s tým, že podľa svedomia - čo si František v prípade nekajúcich hriešnikov vysoko cení - sa nemôže zrieknuť svojej kritiky, pretože samotnému Františkovi "vážne chýba úcta a poslušnosť voči Bohu a Božiemu ľudu".

Gbénou cituje Krista, pápežov a vatikánske dokumenty proti Františkovej homosexuálnej heréze. Uvádza homosexuálne orientovaných kardinálov a ich previnenia proti učeniu Cirkvi ako Hollerich (Luxemburg), ktorý nazval učenie Cirkvi o homosexualite "falošným", Zuppi (Bologna), ktorý dovolil homosexuálne "požehnanie", Cupich (Chicago), ktorý dovolil homosexuálom kázať.

Františkova obeť sa pýta: "Aká sankcia pre týchto neverných kardinálov voči učeniu Katolíckej cirkvi? Žiadna. Naopak, zodpovedné pozície a verejná chvála od Františka, zatiaľ čo kňazi verní kresťanskej tradícii sú sankcionovaní."

#newsBuseixrgzg

Haleluja Amen
Bratr bratr, který si říká Maria Maria, je zmatený a zraněný. 😂
Maria Maria
Unam Sanctam - Papež ÚDAJNE povedal homosexuálovi.... drby a pomluvy že ti není hamba!!!
Unam Sanctam SK