Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Anton Čulen
3733

Sv. Pavol VI., sv. Ján Pavol II. aj Benedikt XVI. boli proti prijímaniu na ruku a to aj počas pandémie …

Sv. Pavol VI., sv. Ján Pavol II. aj Benedikt XVI. boli proti prijímaniu na ruku a to aj počas pandémie prasacej chrípky Video TU: alianciazanedelu.sk …
Hermenegild
Asi pred dvoma rokmi odznela informácia, aj v KN, že bude nový opravený a Vatikánom schválený misál uvedený do slúženia sv. omše. Akosi je o tom úplne ticho !
poli75
To je síce pekne , že boli proti prijmaniu na ruku, ale vždy ked som si pozrel priamy prenos z Vatikánu a to aj na velke sviatky ako na Velku Noc alebo na Vianoce, rozdávali tam knazi veselo do ruk a tiež aj papež Benedikt neodmietol podat do ruk, to nám teraz argumentuju aj knazi vo farnosti ak sa dostaneme do sporu pre prijmanie, že aj papež Benedikt tak rozdaval, tak ako možte argumentovat, …More
To je síce pekne , že boli proti prijmaniu na ruku, ale vždy ked som si pozrel priamy prenos z Vatikánu a to aj na velke sviatky ako na Velku Noc alebo na Vianoce, rozdávali tam knazi veselo do ruk a tiež aj papež Benedikt neodmietol podat do ruk, to nám teraz argumentuju aj knazi vo farnosti ak sa dostaneme do sporu pre prijmanie, že aj papež Benedikt tak rozdaval, tak ako možte argumentovat, ked Vatikán nám išiel takýmto prikladom, my obyčajní laici potom vyzeráme ako tí neposlušní, takže ak by akýkolvek papež po 2VK vydal dekret o zakaze prijmania na ruku , potom by sme mohli argumentovat my, ale teraz nemame čim, lebo oni tvrdia , že aj Memoriale Domini je vlastne potvrdenie prava prijmania na ruku.
Unam Sanctam SK
Ján Pavol II. a Benedikt XVI. neboli proti prijímaniu na ruku, pretože oni sami dávali "Prijímanie" na ruku:
Benedikt XVI. dával "Prijímanie" na ruku viackrát. A tu na obrázku dáva "Prijímanie" protestantovi "bratovi" Rogerovi. A nazvať kacírov Pavla VI. a Jána Pavla II. ako aj indiferentistku a modlárku matku Terezu svätými je totálnym popretím katolíckej viery.