Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks50
lt.news

Pranciškus atliko „Assisi 3.0: skambūs žodžiai ir melagingi teiginiai

Spalio 20 d. Pranciškus vedė ekumeninę „taikos“ maldą Santa Marijoje, Aracoeli bazilikoje, Romoje, pirmą kartą viešai dėvėdamas kaukę.

Sant’Egidio bendruomenės įkūrėjas Andrea Riccardi dėvėjo kaukę neuždengta nosimi, dėl ko kaukės tampa dar nenaudingesnės.

Kaip rašo VaticanNews.va, budistų malda vienu metu buvo sakoma katalikų bažnyčioje, o sikhų malda - pranciškonų vienuolyne.

Vokietijos protestantų bažnyčios tarybos pirmininkas Heinrichas Bedfordas-Strohmas, garsus tuo, kad 2016 m. Jeruzalėje kartu su Miuncheno kardinolu Marxu nusimėmė kryžių nuo krūtinės, išnaudojo susitikimą, norėdamas pasisakyti už protestantų bendrystę. Piktnaudžiaudamas „aš“, jis tvirtino, kad „vienybė prie Viešpaties stalo mano paties gyvenime yra mano asmeninė svajonė.“ Jam pakaktų tapti kataliku, kad tariamas noras išsipildytų.

Cituodamas Benediktą XVI Pranciškus pasakė, kad „Kryžius daro mus broliais ir seserimis“. Pabaigoje jis suteikė neįgalų palaiminimą, kuriuo palaimino tik save (vaizdo įrašas žemiau).

Po ekumeninės dalies scenoje vyko atvira religijų malda. Sikhų atstovas prieštaravo Pranciškaus teiginiui apie Kryžių sakydamas, kad „aukščiausia religija yra puoselėti visuotinę brolybę“.

Pranciškaus kalboje buvo daug jam įprastų skambiš žodžių ir nesąmoningų teiginių, tokių kaip „vieno problemos yra visų problemos“ arba „niekas nėra išgelbėtas vienas; mus galima išgelbėti tik kartu “.

#newsPwuokxjotr