Clicks30
uk.news

Відблиски поразки: новий крок найманця з Ватикану, але жертва готова битися

Конгрегація у справах інститутів посвяченого життя і товариств апостольського життя під керівництвом сумнозвісного кардинала Авіс наказала всім учням закритих шкіл Вісників Євангелія в Бразилії повернутися додому.

Як привід використовується "занадто високий" ризик того, що діти потенційно можуть піддаватися фізичним і психологічним тортурам. Під таким приводом можна закрити будь-яку школу в світі.

Реальна причина криється в тому, щоб позбавити Вісників Євангелія молодої крові. Рішення датоване 22 червня, але інформація про нього трималася в секреті до сьогоднішнього дня.

13 вересня портал FaroDiRoma.it, який дотримується політики Папи Франциска, зазначив "жорстокість і безпрецедентний характер" вжитих заходів, які покликані виключити "виникнення більш масштабного скандалу". Виходить, що Ватикан заздалегідь виключає можливість розвитку даної ситуації.

Представники Вісників Євангелія працюють в 78 країнах і налічують близько 300 учасників. Портал FaroDiRoma.it вважає, що наступним кроком стане знищення спільноти.

14 вересня на порталі ElConfidencialDigital.com з'явилася інформація, що представники спільноти подали апеляцію через те, що їх ніхто не чує ("діалог"), а також через порушення норм канонічного права. Джерело заявило, що "кардинал Авіс робить все, щоб знищити співтовариство через особисту неприязнь".

Президент Асоціації батьків розкритикував рішення Авіс, та заявив, що навіть представник Папи Франциска, який працює в співтоваристві, не був проінформований про те, що трапилося, а також не знав про наявність звинувачень і потерпілих. Він додав, що школи не можна звинувачувати "в діяннях, які можуть трапитися в майбутньому", крім того, школи працюють в рамках цивільного законодавства, тому "у Ватикану немає над ними влади".

Зображення: Benedict XVI receives Heralds of the Gospel (2019), #newsAxjjvfywpz