Peter(skala)
213K

Cirkevné slobodomurárstvo: zoznam cirkevných organizácií, ktoré uprednostňovali sv.omšu za zosnulých homosexuálov, pred skutočnými obeťami

Zoznam cirkevných organizácií:

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Spoločenstvo Dobrého Pastiera
Komunita Eben Ezer
Komunita Sv. Egídia
Komunita pri Dome Quo Vadis
Spoločenstvo pri Študentskom domove Svoradov


V Bratislave bude omša za obete tragédie na Zámockej a porozumenie medzi ľuďmi

Tieto organizácie organizovali v spolupráci s Bratislavským arcidiecéznym úradom - sv.omšu za zosnulého Juraja a Matúša, ktorých zastrelil útočník na Zámockej ulici v Bratislave. (ZDROJ)

Zaujímavé, že cirkevné organizácie nežiadali prvorade sv.omšu za obete, ktoré boli usmrtené na zastávke Zochovej (tragédia v rovnakom období na Staromestskej ulici), ale za zastrelených homosexuálov, ktorí podľa cirkevných zákonov nemajú právo na Sviatosti. Sv.omša ako obeta za zosnulých sa nevysluhuje za samovrahov a osoby, ktoré sa odmietali spovedať, zvlášť keď žili v smrteľnom hriechu (v tomto prípade v homosexuálnom styku)

Tieto cirkevné organizácie v spolupráci s Bratislavským arcidiecéznym úradom sa týmto činom dopúšťali svätokrádeže a to aj Mons.Zvolenský
, ktorý na sv.omši otvorene a vyslovene žiadal o modlitby za zosnulých homosexuálov. Boh vyslovene vyžaduje, aby sa veriaci modlili len za tých, ktorí majú nádej na spasenie a nie za zatratených (v Pekle)

Kto sa modlí a obetuje sv.omšu za zatratených, koná tak v rozpore s náukou Cirkvi a Božiemu prikázaniu. Nie len, že je to zbytočné pre zatratené duše, ale aj heretické voči učeniu Cirkvi a veriacemu ľudu. Samotným skutkom sa tieto organizácie a osoby stavajú do pozície heretikov, ktorí zvádzajú veriaci ľud do omylu.

Po žiadosti veriacich arcibiskup Zvolenský spája sv.omšu za zosnulých na Zámockej s obeťami na Staromestskej ulici

VIDEO 3.11.2022 - sv.omša za zosnulých na Zámockej a Staromestskej ulici v Bratislave (TV LUX)

Arcibiskup Zvolenský (za účasti Mons.Haľka) spojením úmyslov sv.omše za zosnulých na Zámockej a Staromestskej ulici chcel predísť diskriminácii, aby nemali námietky na jednej i druhej strane, ale v skutočnosti, keď vyhovel žiadosti odslúžiť sv.omšu za zosnulých aktívnych homosexuálov, tak tým pádom sa dopustili svätokrádeže.

Na druhej strane, aj keď vyhoveli žiadosti odslužiť sv.omšu za obete na Staromestskej ulici, predsa tým nezakryjú skutočnú svätokrádež. Mons.Zvolenský a Haľko týmto len podľali tlaku homosexuálnych aktivistov a dali zlý príklad ako pre veriacich, tak aj klerikov. Ak sa v budúcnosti stane podobná situácia je možné, že biskupi budú jednať podobne.
johanika
Ja niekoľko rokov aktívne sledujem Hanusove dni a program sa mi zdá prinajmenšom "čalamádny". Jeden deň liberál, druhý deň kardinál Burke... vôbec tomu nerozumiem... Aký je to zámer, keď miešame ultra konzervatívne s ultra liberálnym?
Coburg
Zvolenský už podľahol nátlaku tým, že privolil na takú sv. omšu. To že sa potom krúti ako prišliapnutá dážďovka, nie je žiadnym ospravedlnením, to len zväčšuje jeho farizejskosť.
Peter(skala)
ano, on si len mysli, že sa ospravedlnuje, ale v skutočnosti sa vyhovára
turan
Všetky tie pseudo tzv. katolícke organizácie sú iba trójske kone v RKC. Stoja za nimi lóžoví bratia a sú zložené prevažne z tzv. liberálnych katolíkov, ktorí sú používaní ako nástroj na postupné presadenie liberalizmu, homoagendy a progresivizmu všetkých odtieňov do RKC. Keby naši bikupi mali čisté ruky a nemali maslo na hlave tak, by už dávno urobili poriadok s týmito progresivistickými …More
Všetky tie pseudo tzv. katolícke organizácie sú iba trójske kone v RKC. Stoja za nimi lóžoví bratia a sú zložené prevažne z tzv. liberálnych katolíkov, ktorí sú používaní ako nástroj na postupné presadenie liberalizmu, homoagendy a progresivizmu všetkých odtieňov do RKC. Keby naši bikupi mali čisté ruky a nemali maslo na hlave tak, by už dávno urobili poriadok s týmito progresivistickými adlátusmi. Žiaľ pre nás už žiadna svetlá budúcnosť nie je ani na obzore. Môžeme sa pripraviť na to, ako sa staneme terčom útokov a tí ktorí nebudú súhlasiť s LGBTIQ smerovaním v cirkvi budú z cirkvi demoštratívne vylúčení. Veď progresivistickí liberáli majú dobrý zdroj nástrojov z fungovania boľševíckeho aparátu pred rokom 89. My starší si dobre pamätáme previerky po roku 68. Každého komunistu čo nesúhlasil so vstupom vojsk vylúčiili zo strany a každého nekomunistu čo nesúhlasil so vstupom vojsk perzekuovali rôznym spôsobom od vyhodenia z práce cez perzekúcie rodinných príslušníkov až ku praktickej kriminalizácii, to znamená posadením do väzenia. Daný scenár sa postupne napĺňa. Žiaľ osprostení katolíci idú ako ovce na porážku.
Ivan Herda
Povolanie,vzdelanie :právnik ,veľa vysvetluje.
. ARMATA .
Musím byť obhajcom Zvolenského, že sa priamo nevyjadril,hoci bol na neho robený nátlak reportérom tv. markíza,aby potvrdil,že sv. omša bola slúžená za obete LGBT a v omši ani raz túto komunitu výhradne nespomenul.
Zato som si všimol,že naša prezidentka robí úkon ľútosti hriechov nenápadne na pupku a na sv. prijímanie ako druhý po svojej žene letel náš veľký "kresťan" Edko.
U.S.C.A.E.
omša za obete na zámockej no to asi neboli záhradkári čiže pán biskup zvolenský je vlastne zbabelec a chce zaprieť evidentné
Peter(skala)
@. ARMATA .
lenže to je alibizmus, aby mal aliby pred inovercami, ale katolikov len tak neoblbne: umysel sv.omši je jasne zrozumitelný - za obete na Zamockej a Staromestkej... čiže za zosnulých homosexuiálov a tých,študentov na zastavke.
Každý katolik predsa vie, že sv.omša sa obetuje za zosnulé duše a ostatne je vedlajšie... Tátoi sv.omša bola jednoznačne s umyslom za zosnulých homosexuálov a …More
@. ARMATA .
lenže to je alibizmus, aby mal aliby pred inovercami, ale katolikov len tak neoblbne: umysel sv.omši je jasne zrozumitelný - za obete na Zamockej a Staromestkej... čiže za zosnulých homosexuiálov a tých,študentov na zastavke.

Každý katolik predsa vie, že sv.omša sa obetuje za zosnulé duše a ostatne je vedlajšie... Tátoi sv.omša bola jednoznačne s umyslom za zosnulých homosexuálov a Zvoelsnký 2x v kázni povedal, že sa a teraz počuvaj POZORNE: modlíme za obete na Zamockej.

Ako sa môže modliť za homosexualov, ktorí zomreli bez milosti posväcujucej?
Ibažeby Zvolenský bud ODMIETAL učenie Cirkvi, že sa nemáme modliť za zatratených, alebo si NAIVNE myslí, že boli v stave lutosti nad svojimi hriechmi, ale v každom pripade koná protiprávne, pretože ani pápež nemá právomoc vytiahnuť z Pekla zatratenu dušu, či už vysluhovanim sv.omše za duše alebo iným spôsobom.

Preto Zvolenský len alibisticky odvracal pozornosť od svojho hriechu
Sv.omša bola fraškou, čo sa týka obety za homosexuálov a jedine obeta za študentov bola chvályhodná, aj ked ludia prijmali Eucharistiu do ruky a tak znesväcovali chrám.
Peter(skala)
Zvolenský, ked chcel vykonať nejaký ukon zmieranie pre všetky zainteresované strany, tak mal ich pozvať na nejaké kulturne stretnutie mimo chramu a nie ešte na sv.omšu.
Toto je typický problem biskupov, že si naivne myslia ako sv.omšou všetko vybavia a že vlastne to ani Bohu nevadí, ale vadí... Do chramu predsa sa má ísť s pokánim, hlavne na sv.omšu a s vôľou prijímať Eucharistiu do čisteho …More
Zvolenský, ked chcel vykonať nejaký ukon zmieranie pre všetky zainteresované strany, tak mal ich pozvať na nejaké kulturne stretnutie mimo chramu a nie ešte na sv.omšu.

Toto je typický problem biskupov, že si naivne myslia ako sv.omšou všetko vybavia a že vlastne to ani Bohu nevadí, ale vadí... Do chramu predsa sa má ísť s pokánim, hlavne na sv.omšu a s vôľou prijímať Eucharistiu do čisteho srdca.

Velmi dobre to vedia biskupi a aj tak tam pozývaju NEkatolikov alebo aj katolikov, o ktorých vedia, že žiju v ťažkom hriechu a ešte im podaju sv.Eucharistiu (do ruky)
. ARMATA .
Už dávno sa mohol úradu vzdať, len asi bude tam držaný niekym nasilu...,lebo jeho prístup nemastný-neslaný sa im hodí.
A mám taký dojem,že sa budeme radovať z každej vyrieknutej vety našimi predstaviteľmi RKC, ktorá bude v súlade s čistou Božou pravdou a nebude nejak dvojzmyselná,alebo polovičatá.
maja prus
Peter skala. Ja len toľko, ty odkiaľ vieš, že tie duše išli rovno do pekla, to ty si sudca? Áno, žili zlým životom, robili to čo nemali, ale len Boh vie prečo to robili, ako zmýšľali, kto ich ktomu priviedol, ty vieš či v poslednej chvíli nelutovali. Tu na zemi im nebola daná možnosť pokania, zomreli násilnou smrťou, myslíš, že im ani Boh nedal poslednú šancu? Nieje napísané, že nás prostitútky …More
Peter skala. Ja len toľko, ty odkiaľ vieš, že tie duše išli rovno do pekla, to ty si sudca? Áno, žili zlým životom, robili to čo nemali, ale len Boh vie prečo to robili, ako zmýšľali, kto ich ktomu priviedol, ty vieš či v poslednej chvíli nelutovali. Tu na zemi im nebola daná možnosť pokania, zomreli násilnou smrťou, myslíš, že im ani Boh nedal poslednú šancu? Nieje napísané, že nás prostitútky predidú do Nebeského kráľovstva...
. ARMATA .
Niekedy to Pán môže dopustiť, aby dal výstrahu varovný prst ostatným, ktorý tak hriešne žijú, alebo to bolo skrátka dopredu naplánované,lebo vidíme čo sa všetko deje okolo toho teraz. Ako my, tak aj oni sú len pešiaci a účel svätí prostriedky,ako sa hovorí.
U.S.C.A.E.
s úplnou istotou sa to nedá že šli do pekla ale zasa je to omnoho mnoho istejšie ako očistec aký život taká smrť aká smrť taká večnosť nie nadarmo je zvolanie od náhlej a nekajúcej smrti ochráň ma/nás Pane náhla smrť je prejav Spravodlivého Božieho Hnevu a za trest
U.S.C.A.E.
hej predídu ale tie kajúce prostitútky a hriešnici lebo tí vyslovene horia túžbou k službe Bohu a blížnym nie sú vlažní oni stratia hriech nie vášnivosť tá sa im nastaví k dobrému
Peter(skala)
Učel nesvätí prostriedky, lebo zlé prostriedky (okultizmu, homosexualita, kradež, smilstvo...) sa nesmu nikdy použiť, aby sa docielil posvätný ciel. Katechizmus to jasne hovorí. To privrženci bielej magie radi použivaju, aby mali ospravedlnenie, prečo použivaju magiu proti privržencom čiernej magie.
... ale chapem pointe, lebo Boh si používa zlo - zlých ludí na potrestanie aj svojich vyvolených...More
Učel nesvätí prostriedky, lebo zlé prostriedky (okultizmu, homosexualita, kradež, smilstvo...) sa nesmu nikdy použiť, aby sa docielil posvätný ciel. Katechizmus to jasne hovorí. To privrženci bielej magie radi použivaju, aby mali ospravedlnenie, prečo použivaju magiu proti privržencom čiernej magie.

... ale chapem pointe, lebo Boh si používa zlo - zlých ludí na potrestanie aj svojich vyvolených...
Peter(skala)
USCAE už dostatočne vysvetlil ako to myslel Ježiš o hriešnikoch, ale čo sa týka istoty, že zomreli tí dvaja v ťažkom hriechu: so svedectva postrelenej Radky vieme, že Radka aj ked bola postrelená, vôbec si nevzala k srdcu, že je to varovný Boží prst, aby zmenila svoj hriešny život. Boh ju zachranil od smrti, ale ona namiesto toho, aby si uvedomila, že musí prestať chodiť na také hriešne miesta …More
USCAE už dostatočne vysvetlil ako to myslel Ježiš o hriešnikoch, ale čo sa týka istoty, že zomreli tí dvaja v ťažkom hriechu: so svedectva postrelenej Radky vieme, že Radka aj ked bola postrelená, vôbec si nevzala k srdcu, že je to varovný Boží prst, aby zmenila svoj hriešny život. Boh ju zachranil od smrti, ale ona namiesto toho, aby si uvedomila, že musí prestať chodiť na také hriešne miesta, kde sa páchaju ťažké hriechy smilstva a homosexuality, tak ona ešte chce, aby nadalej sa tieto hriechy tam PACHALI:
Postrelená Radka, ktorá jediná prežila besnenie pred Teplárňou, prehovorila o osudných chvíľach
. ARMATA .
Boh môže niekedy povolať dušu do večnosti náhle keď vie, že je pre neho v tom momente najkrajšia, najčistejšia a ďalším svojim životom by sa od Neho vzďaľovala, až skončila v zatratení...píše sa v knihe od Márie Simma.
Peter(skala)
Matuš aktivne pracoval v Teplarni a Radka o nom ako aj o Jurajovi svedčí, že oni boli aktívni homosexuáli, ktorí svoje presvedčenie vyjadrovali NAHLAS aj VYZOROM a to na verejnosti:
"Matúš a Juraj boli hrdí členovia LGBT komunity. Vždy vyjadrili svoj názor. Nikdy neboli ticho. Prezentovali sa tým, ako chodili oblečení, ako žili. Teraz za nimi smútime a spracovávame naše pocity. Väčšina z nás …More
Matuš aktivne pracoval v Teplarni a Radka o nom ako aj o Jurajovi svedčí, že oni boli aktívni homosexuáli, ktorí svoje presvedčenie vyjadrovali NAHLAS aj VYZOROM a to na verejnosti:

"Matúš a Juraj boli hrdí členovia LGBT komunity. Vždy vyjadrili svoj názor. Nikdy neboli ticho. Prezentovali sa tým, ako chodili oblečení, ako žili. Teraz za nimi smútime a spracovávame naše pocity. Väčšina z nás je bez slov. Neostaňme však ticho navždy, ani oni by neostali."
😲

Ona vôbec nelutuje a nehmabí sa za to, že praktizuje homosexuálne styky a o tých dvoch hovorí ako o seberovných, čo sa týka vyjadrovania ich homosexuálnych prejavov:

"Pre LGBT komunitu: Veľa nad tým rozmýšľam. Ja osobne sa nechcem skrývať. Chcem mať fotky na instagrame s mojou frajerkou a chcem aby ich videli ďalší ľudia. Chcem sa s ňou držať za ruku a chcem, aby ľuďom bolo jasné, že aj ja žijem v tejto krajine. Pochádzam z malého mesta a za svoj život som mala veľa interakcií s ľuďmi, ktorí poznajú gejov len z telky. Chcem aby vedeli, že som teplá. Aby vedeli, že žijeme medzi nimi a že nehryzieme. Nie všetci si môžeme dovoliť takúto otvorenosť a nie všetci sme na to pripravení. Obzvlášť keď vidíme, ako dopadnú ľudia, ktorí boli openly gej. Je normálne, že sa bojíte. Nie ste sami. Treba pamätať, že sme v tom spolu a že nás je veľa.

Je to ťažké, držte sa. Všetci, ktorí ste ich poznali a všetci, ktorých sa to dotklo.

Matúš a Juraj odpočívajte v pokoji. Predstavujem si vás ako tam hore máte riadnu Beyonce party.
Myslím, že najlepšie čo môžeme spraviť je, že keď to všetci spracujeme a budeme pripravení, spravíme si rovnakú party, za vás Matúša a za Juraja, lebo viem, že by to ocenili."
Log in or sign up to view
. ARMATA .
Aj umelci sa radi prezentujú,že končia v Umeleckom nebi. Skrátka smrťou ich doterajší život pokračuje rovnako,len na inom mieste. Koľký klam..
Kedysi dávno v 90s rokoch,bola akási relácia na istom rádiu zameraná na sex a všetko s tým súvisiace,.. jeden poslucháč vydal také svedectvo, že sex so ženou je ok, ale sex s chlapom to je vraj iná sila. Z toho možno usúdiť,že diabol sa za svoje dielo …More
Aj umelci sa radi prezentujú,že končia v Umeleckom nebi. Skrátka smrťou ich doterajší život pokračuje rovnako,len na inom mieste. Koľký klam..
Kedysi dávno v 90s rokoch,bola akási relácia na istom rádiu zameraná na sex a všetko s tým súvisiace,.. jeden poslucháč vydal také svedectvo, že sex so ženou je ok, ale sex s chlapom to je vraj iná sila. Z toho možno usúdiť,že diabol sa za svoje dielo aj patrične postaví a obdarí hriešnika akýmsi silnejším prežitkom možno túžbou pri páchaní tejto ohavnosti.Preto sú takýto ľudia nevypočítateľne agresívni až diabolsky drzí.
Peter(skala)
... a to ešte su aj takí, čo veria v animal paradise - zvierací raj 🤭
Peter(skala)
Útočník asi 30min. stál pred Teplárnou a potom zaútočil - svedčí Radka, ktorá to prežila a celý čas bola s Tomášom a Jurajom v jeho blízkosti:
Radka, ktorá prežila tragédiu na Zámockej: Nikto z nás nečakal, že nás prišiel zavraždiť | TA3
"Problémom je, že on sa ani nesprával podozrivo, v tom výklenku stál približne 30-40 minút podľa dostupných informácií. Veľakrát tam ľudia postávali …More
Útočník asi 30min. stál pred Teplárnou a potom zaútočil - svedčí Radka, ktorá to prežila a celý čas bola s Tomášom a Jurajom v jeho blízkosti:
Radka, ktorá prežila tragédiu na Zámockej: Nikto z nás nečakal, že nás prišiel zavraždiť | TA3

"Problémom je, že on sa ani nesprával podozrivo, v tom výklenku stál približne 30-40 minút podľa dostupných informácií. Veľakrát tam ľudia postávali alebo si tam sadli na schody, čakali na niekoho. My sme tam často sedávali, keď boli plné lavičky. Vyzeral, ako keby čakal na niekoho, obzeral sa okolo seba, ešte aj ťukal do mobilu, tuším. Nikto z nás nečakal, že nás prišiel zavraždiť. Nepovedal ani slovo, nemal žiadne narážky."