Poznań mądrzeje. Koniec darmowej komunikacji dla Ukraińców

Inwazja zaproszonych przez rząd Morawickiego „gości” z Ukrainy których MSWiA nazywa wysiedleńcami wiele miast w Polsce, wprowadziło szereg udogodnień dla Ukraińców „uciekających przed wojną, jaka na terenach wschodniej Ukrainy trwa od ponad 8 lat”. Do takich miast zaliczał się też Poznań. Jednak po prawie trzech miesiącach władze Poznania dostrzegły, że bezpłatana komunikacja dla „gości” z Ukrainy stanowi poniekąd pewnego rodzaju dyskryminację mieszkańców miasta Poznania i zdecydowały się cofnąć Ukraińcom ten przywilej.

Koniec z darmową komunikacją dla „gości” z Ukrainy

Jak podaje „Głos WIelkopolski” rada miasta Poznania zdecydowała, że ze względu na braki budżetowe, „gości” z Ukrainy od 1 lipca nie będą posiadać nieuzasadnionego przywileju korzystania z bezpłatnej komunikacji miejskiej.
Władze Poznania w stwierdziły, że przedłużenie darmowych przejazdów nie jest już możliwe, ze względu na brak refinansowania z budżetu państwa. Podczas wtorkowego posiedzenia rady miasta, padło też zapewnienie, że jeśli sytuacja na Ukrainie ulegnie zmianie, to możliwa będzie zmiana tej decyzji.
Nie każdy z radnych był zadowolony z takiego obrotu sprawy. Paweł Sowa z klubu radnych Wspólny Poznań apelował, by pomoc dla Ukraińców organizować możliwie jak najdłużej. Jednak nie pomyślał, ze taki przywilej dla „gości” którzy w Polsce rozbijają się często luksusowymi samochodami nierówne traktowanie mieszkańców miasta, którzy za przejazdy muszą wnosić opłaty zgodne z taryfą przewoźnika. Lidia Dudziak z klubu radnych PiS zaś zaznaczyła, że rząd udziela wsparcia Ukraińcom, ale są ograniczenia w budżecie, które nie pozwalają na prowadzenie szerokiej akcji pomocowej w dalszym ciągu.
POLECAMY: Koniec bezpłatnych przejazdów dla Ukraińców transportem miejskim w Gdańsku i okolicy

Ostatecznie 29 osób zagłosowało za wstrzymaniem darmowej komunikacji w Poznaniu, jedna osoba się wstrzymała, nikt nie był przeciw.

Poznań mądrzeje. Koniec darmowej komunikacji dla Ukraińców

WSZYSTKIE PRZYWILEJE DLA UKRAINCÓW NALEŻY COFNĄĆ !!!

================================================
PiS ROZPOCZĄŁ GWAŁTOWNIE ROZGLĄDAĆ SIĘ ZA KANDYDATEM NA PREZYDENTA RP - KOGOLWIEK ZNAJDĄ JUŻ WIEMY, ŻE BĘDZIE Z NADANIA MASONERII !!!!!!!!!!!!!!!!!

WSZYSTKIE LATA RZĄDÓW TEGO SKUNDLONEGO NIERZĄDU POKAZAŁY, ŻE POLACY MOGĄ SOBIE NADAL MARZYĆ O SUWERENNYM PAŃSTWIE.

PiS DOGADUJE SIĘ Z KARIEROWICZEM KUKIZEM W SPRAWIE ZMIANY ORDYNACJI WYBORCZEJ, A ŚWIADCZY TO TYLKO O TYM, ŻE ZE ZNIEWOLONEGO PAŃSTWA POLSKIEGO UCZYNIONO PRYWATNY FOLWARK I STAJNIĘ AUGIASZA ( wiele rejonów Polski poganieje w zastraszającym tempie - np. Warmia i Mazury: brak w tym roku święceń kapłańskich).

PiS ZA POMOCĄ TAKICH NARZĘDZI JAK ODWOŁYWANIE SIĘ DO PATRIOTYCZNYCH EMOCJI POLAKÓW I RESZTEK WIARY W NARODZIE, POPRZEZ ROZBUCHANY SOCJAL, PRZYJMOWANIE RZESZY IMIGRANTÓW, ZACIĄGANIE OBCYCH WOJSK W SYSTEM OBRONNY POLSKI I WIELE INNYCH ZABIEGÓW O ZASIĘGU PROPAGANDOWO-INŻYNIERYJNYCH TECHNIK MANIPULACJI WPISUJE SIĘ W PROGRAM GLOBALISTÓW !

SKUTKI ZARZĄDZANIA ATRAPĄ PAŃSTWA POLSKIEGO:

nczas.com/…dla-gruzina-za-brutalne-zabojstwo-pauliny-z-lodzi/

nczas.com/…acyjny-pierwszego-dnia-wydano-prawie-100-milionow/

UŻYWAJMY ROZUMU !
Pan Bóg dał nam potęgę rozumu używajmy go! Paradyż Dzień Skupienia Mężczyzn

POTRZEBA NAM CUDU NAD WISŁĄ !

WŁĄCZAJMY SIĘ W MARSZE POKUTNE I WSZELKIE ODDOLNE INICJATYWY MODLITEWNE I BŁAGAJMY NASZYCH ŚWIĘTYCH POLSKICH O RATUNEK,
NIECHAJ WSTAWIAJĄ SIĘ ZA MAŁĄ TRZÓDKĄ POLAKÓW PRZED TRONEM JEZUSA KRÓLA POLSKI I I JEGO MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ A NASZEJ KRÓLOWEJ KORONY POLSKIEJ !

PRZEPRASZAJMY ZA HIERARCHÓW KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO,
PRZEPRASZAJMY ZA NASZYCH POLITYKÓW,
PRZEPRASZAJMY ZA GRZECHY WŁASNE I CAŁEGO NARODU POLSKIEGO,
PRZEPRASZAJMY ZA INNE ZWIEDZIONE NARODY...

PROŚMY, ABY PAN BÓG SKRÓCIŁ CZAS APOKALIPSY I PRZYSPIESZYŁ TRIUMF NIEPOKALANEGO SERCA MATKI BOŻEJ,
PROŚMY O POMIESANIE SZYKÓW DIABŁA I JEGO POMOCNIKÓW,
PROŚMY O NAWRÓCENIE WROGÓW KOŚCIOŁA KATOLICKEGO,
PROŚMY O DOBREGO NASTĘPCĘ ŚWIĘTEGO PIOTRA,
PROŚMY, ABY WYPEŁNIŁY SIĘ WSZYSTKIE INTENCJE MATKI BOŻEJ!


WSZYSCY CI, KTÓRZY TAK BARDZO MARTWIĄ SIĘ O UKRIANĘ, NIECH WRESZCIE ZROZUMIEJĄ, ŻE TEN KRAJ ODDAŁ SIĘ POD PANOWANIE LUCYFERA, A JEŚLI POLSKA TRACI INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY TO ZNACZY, ŻE RÓWNIEŻ SCHODZI Z DROGI WIARY I ROZUMU.
MementoMori+++
Nie dajmy się zwariować. Nikt nie będzie za darmo pracować . Już widzę jak politycy czy urzędnicy by przychodzili do pracy i za darmo poświęcali czas bo potrzebujący... Jak chcą się wysługiwać ludzi i oczekują że lekarze, kierowcy będą za darmo świadczyć usługi komukolwiek to są naiwni, niech sami pracują charytatywnie jak mają ochotę ale niech się nie wysługują i nie uczą jak kto ma postępować …More
Nie dajmy się zwariować. Nikt nie będzie za darmo pracować . Już widzę jak politycy czy urzędnicy by przychodzili do pracy i za darmo poświęcali czas bo potrzebujący... Jak chcą się wysługiwać ludzi i oczekują że lekarze, kierowcy będą za darmo świadczyć usługi komukolwiek to są naiwni, niech sami pracują charytatywnie jak mają ochotę ale niech się nie wysługują i nie uczą jak kto ma postępować bo władza to nie są ani rodzicami ani właścicielami obywateli .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Kiedy człowiek się starzeje duchowo? Kiedy przestaje myśleć! Kiedy ponosimy straty? Kiedy nie używamy rozumu!
Rozum to taka władza Ducha, która jest przez Boga nam dana, abyśmy poznali rzeczywistość.
Rozum to taka władza Ducha, która jest przez Boga nam dana, abyśmy poznali rzeczywistość.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,WŁĄCZAJMY SIĘ W MARSZE POKUTNE I WSZELKIE ODDOLNE INICJATYWY MODLITEWNE I BŁAGAJMY NASZYCH ŚWIĘTYCH POLSKICH O RATUNEK,
NIECHAJ WSTAWIAJĄ SIĘ ZA MAŁĄ TRZÓDKĄ POLAKÓW PRZED TRONEM JEZUSA KRÓLA POLSKI I I JEGO MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ A NASZEJ KRÓLOWEJ KORONY POLSKIEJ !''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Na kapłanów i hierarchów Kościoła nie ma co liczyć. Świeccy Katolicy oddolnie powinni wziąć sprawy w swoje ręce. Modlitwa, post, pokuta, to jest nasza najlepsza broń, którą przepędzimy wszelkie diabelstwo panoszące się w naszej Ojczyźnie. Złapmy za Różaniec i zacznijmy już od dziś, walkę z szatanem, jego hordą sługusów i diabelskim pomiotem!
Bos016
NA POPRAWĘ HUMORU:

"Sprawa odbudowy Ukrainy. Sasin: Pracujemy nad tym, żeby taką ofertę stworzyć".
olek19801
Ten błazen całą swoją rodziną obsadził wszystkie stanowiska państwowe. Jest rekordzistą w tej materii.