01:49
Světové ekonomické fórum nyní zaměřuje svou ďábelskou agendu na potraviny. „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.“ Toto heslo WEF jistě všichni dobře znáte. A nejlépe jej musí znát loutky, …More
Světové ekonomické fórum nyní zaměřuje svou ďábelskou agendu na potraviny.

„Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.“ Toto heslo WEF jistě všichni dobře znáte. A nejlépe jej musí znát loutky, které si do Davosu jezdí pro instrukce pod pláštíkem údajných „debat,“ které jsou jen kouřovou clonou skutečného dění.

Zřejmě právě v reakci na lednový summit WEF hovořil australský senátor na toto téma, aby upozornil na to, jak velkou moc má Schwabova organizace, která si „vodí“ většinu současných světových politiků.

Reagoval však zřejmě i na protesty zemědělců, neboť právě na WEF se mimo jiné již dlouhou dobu plánuje likvidace tohoto důležitého sektoru. Vždyť v minulosti to bylo právě Světové ekonomické fórum, kdo mezi prvními propagoval konzumaci hmyzu či plevele.

„Média, která mají stejné vlastníky jako Světové ekonomické fórum, trvají na tom, že ďábelská agenda WEF je konspirační teorií,“ řekl australský senátor Malcolm Roberts v parlamentu.

„Existuje jen několik senátorů, kteří se odváží vystoupit proti této ďábelské agendě, která je zaměřena na ekonomické vykořisťování a sociální kontrolu,“ pokračoval Roberts.

„Pravda o jejich agendě je přímo děsivá,“ řekl senátor. „WEF se nyní zaměřuje na potraviny. Kampaň proti zemědělcům je kampaní proti jedné ze základních životních potřeb: potravinám,“ zdůraznil senátor.

„Predátorští a parazitičtí miliardáři vnucují masám látky podobné potravinám prostřednictvím klimatického podvodu řízeného WEF,“ řekl.

„Kdokoliv získá kontrolu nad jídlem, získá kontrolu nad lidmi. Ten, kdo získá kontrolu nad energií, získá kontrolu nad celými kontinenty. Kdo získá kontrolu nad penězi, získá kontrolu nad světem. To je to, čeho se WEF a chamtiví miliardáři, které zastupuje, v současné době snaží dosáhnout,“ řekl Roberts.

Ke slovům senátora už jen dodávám: Nezapomínejte, že politik, který se objeví na WEF jako oddaná loutka, nekoná v zájmu své země, ale výhradně v zájmu těch, kteří si ho vodí…
Public domain