CÓRKA MARYI
111.4K

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się, by Mój Syn Jezus …

MATKA BOŻA: Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego …More
MATKA BOŻA: Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego kraju – dla waszej ojczyzny – ale dla całej Europy i dla całego świata.
PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, WSPÓLNOTOM MODLITEWNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.

Z soboty na niedzielę, tj. z 5/6. 11. 2022r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty, nawrócenie grzeszników oraz zbawienie dusz - będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ, z Nocną Pielgrzymką do Wykrotu i modlić w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I WSZYSTKICH NARODÓW.
Spotykamy się na czuwaniu przed Najświętszym Sakramentem on-line (Adoracja – Kościół Sióstr Klarysek w Słupsku)
Więcej szczegółów na temat orędzi Maryi …More
CÓRKA MARYI
Proszę, zaproście swoje rodziny i przyjaciół, szczególnie tych, którzy kochają Pana i chcą Mu pomóc ratować naszą ojczyznę i inne narody ...