ľubica
Nie som si totiž vedomý ani neposlušnosti ani nedostatku úcty k biskupom. Kresťania totiž majú právo a niekedy dokonca aj povinnosť oznámiť pastierom Cirkvi svoju mienku o veciach týkajúcich sa prospechu Cirkvi. Keďže už bolo neskoro oznamovať niečo biskupom, obrátil som sa na kňazov, ktorí sú spolupracovníkmi biskupov vo výkone pastierskej služby a ktorých sa problém podávania Eucharistia …More
Nie som si totiž vedomý ani neposlušnosti ani nedostatku úcty k biskupom. Kresťania totiž majú právo a niekedy dokonca aj povinnosť oznámiť pastierom Cirkvi svoju mienku o veciach týkajúcich sa prospechu Cirkvi. Keďže už bolo neskoro oznamovať niečo biskupom, obrátil som sa na kňazov, ktorí sú spolupracovníkmi biskupov vo výkone pastierskej služby a ktorých sa problém podávania Eucharistia predovšetkým týka.
...................................................................
katolíci v SR toto právo i povinnosť využili ešte vlani 2020 na jar, kedy sa u nás od 6.5 zaviedlo toto neuctivé podávanie SP na ruku...a opakovalo sa to čo u pátra.... boli sme ignorovaní a vysmievani pre bigotnost... a aby to nebolo málo tzv katolicke media tv Lux, radio Lumen a kat noviny pravidelne uverejnovali relácie aby katolíkov falošne informovali o nezavadnosti noveho nariadenia KBS o podavani Sp na ruku, že vraj nie je v rozpore so žiadnym paragrafom, že je len dočasne a klamlivo ohurovali podobnými manipulačnými technikami, demagogiou....čochvila tejto dočasnosti bude 400 dní...
tragedia...M. Božia nas varuje:
Video z večeradla v Poľsku: Posolstvo Trevignano Romano 12. mája 2021
Libor Halik
o vašom nedávnom stretnutí so Svätým Otcom, ku ktorému došlo v súvislosti so žiadosťou našich biskupov, aby Svätá stolica povolila v našich krajinách podávať sv. prijímanie na ruku. Odovzdal ste pápežovi žiadosti 142 českých kňazov, aby Svätá stolica tejto žiadosti NEvyhovela. Čo vás prinútilo k tak radikálnemu vystúpenie proti žiadosti našich biskupov?
P. Štajner: ...nešlo v prvom rade o …More
o vašom nedávnom stretnutí so Svätým Otcom, ku ktorému došlo v súvislosti so žiadosťou našich biskupov, aby Svätá stolica povolila v našich krajinách podávať sv. prijímanie na ruku. Odovzdal ste pápežovi žiadosti 142 českých kňazov, aby Svätá stolica tejto žiadosti NEvyhovela. Čo vás prinútilo k tak radikálnemu vystúpenie proti žiadosti našich biskupov?
P. Štajner: ...nešlo v prvom rade o odovzdaní žiadostí kňazov, ale predovšetkým o to, aby som pápežovi predložil svoj spor, do ktorého som sa dostal s p. Provinciálom Dukom a s pánom kardinálom Vlkom....Potom som po česky povedal: „Svätý otče, tu českí kňazi prosia, aby Svätá Stolica u nás nepovolila podávanie Eucharistie na ruku.“ Pápež hlasno povzdychol a niekoľkokrát vážne pokýval hlavou. Potom sa vzpriamil, pohladil ma po tvári a dal mi požehnanie.
jožinko božinko
Církevní masonérie ho nechala zlikvidovat, asi věděl u Dominikánů více než bylo třeba, stejně jako zlikvidovali Standu Grosse světští zednáři.
jožinko božinko
A "svatý" JP II to ignoroval 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮
U.S.C.A.E.
Parte P. F. M. Steinera
ľubica
+zomrel 1. mája 2021, na prvu fatimsku sobotu a som si viac ako istá že šiel rovno do NEBA!!! Tu je na videu ako žil posledné rokyPřátelé Eucharistie I., Orfilm 2020
U.S.C.A.E.
poslušnosť je slúžkou viery nie viera slúžkou poslušnosti
V.R.S.
I czym ta petycja się skończyła?
Hermenegild
Príjímanie do úst, iba cudzí návštevník zo západu na ruku. A to sa koná v Česku aj počas covidu, kto chce do úst a kto sa bojí, na ruku.
jožinko božinko
V rukou služebníka masonérie.
V.R.S.
@jožinko božinko
Nie pytałem gdzie tylko jakim efektem.
V.R.S.
@Hermenegild
A na rękę się nie boi? Przecież to bez sensu.
ľubica
VRS, kukni na tento film, tam je viac o nom Přátelé Eucharistie I., Orfilm 2020
myslím že je svatý, a teraz oroduje za všetkých pomýlených knazov v CR a SR!!!!!
V.R.S.
@l'ubica
Dziękuję za link, jednak z tekstu:
"Pápež hlasno povzdychol a niekoľkokrát vážne pokýval hlavou. Potom sa vzpriamil, pohladil ma po tvári a dal mi požehnanie. Pristúpil ku mne sekretár, dal mi päť ružencov od Svätého otca a ešte so mnou podrobne hovoril o mojich dokumentoch"
wnioskuję że petycja skończyła się uprzejmym zignorowaniem gorliwego lecz natrętnego księdza.
Libor Halik
Wnioskuję że petycja skończyła się uprzejmym zignorowaniem gorliwego lecz natrętnego księdza. = česky: Uzavírám to, že petice skončila zdvořilým ignorováním horlivého, ale dotěrného kněze.
Krásný pokojný den
Horlivost si nepleť s neposlušností a vzdorovitostí Libore. Podívej se na Odila, podívej se na sebe, podívej se i na jiné, například P. Dohnala. Neposlušnost není ctnost, ale cesta revolty a nezpůsobilosti. Tímto začínaly vždy rozkoly a kam to vedlo víme....
Krásný pokojný den
Je to takový trochu nešťastný a rebelský osud nadaného člověka a kněze.
televizeseznam.cz/…agnoze-jsem-citil-radost-kruta-nemoc-je-dar-259932

A nebo zde: youtube.com/watch?v=vkPn-Mbk3MA
Stephen Hawking ten rejdil na vozíčku od roku 1968....

Neuvěřitelné osudy.....
Hermenegild
Nie osud, ale božia prozreteľnosť v dejinách duší.
warez
Nech mu da Pan zivot vecny a nech oroduje za nas!
ľubica
ano už je v nebi a už len oroduje za knazov, ktorí nevedia koho držia v rukách
Přátelé Eucharistie I., Orfilm 2020
dalila
Pravda že ho vylúčili z rehole kvôli tomu?
Ale kňazom v službe ostal, či?
Hermenegild
Kňazom bol do svojho posledného vydýchnutia 1.5.21, dalila ale "vlastnil" hrôzostrašnú chorobu ALS, keď mu neslúžili žiadne svaly. A takto ležal desiatky rokov bez pohybu okrem očí. Opatrovala ho cudzia žena vo svojom vlastnom byte. To sú božie skutky bez tárania a nevhodných komentárov.
dalila
Viem ako trpel. Len som chcela vedieť že či ho nesuspendovali, keď boli problémy. Toto čo mal, tak to je naozaj iba Božia prozreteľnosť, že to tak zvládal a aj tá pani, čo sa o neho starala.
ľubica
hello
Pater Steiner.. opatrovatelku Jaromíru také znám.... velmi přinášela oběti P.Marii a Ježíšovi .. to byste nedokázali ani 1 den !!!

znám ho osobně jsme k němu jezdili, sloužily se mše svaté u jeho lůžka a on se obětoval pro svaté přijímání v kleče a do úst !!! tak tedy nebyl dotěrný kněz ,ale velmi milý Panně Mrii ... V USA viděl jak byly Hostie poházené pod lavicemi a šlpalo se po nich atd.. …More
Pater Steiner.. opatrovatelku Jaromíru také znám.... velmi přinášela oběti P.Marii a Ježíšovi .. to byste nedokázali ani 1 den !!!

znám ho osobně jsme k němu jezdili, sloužily se mše svaté u jeho lůžka a on se obětoval pro svaté přijímání v kleče a do úst !!! tak tedy nebyl dotěrný kněz ,ale velmi milý Panně Mrii ... V USA viděl jak byly Hostie poházené pod lavicemi a šlpalo se po nich atd.. proto ta rebelie milovaní ... tak si dejte pozor na to jak koho komentujete,abyste neupadli do hříchu . každého jen zkritizujete
hello
ale velmi milý Panně Marii !!!!!! Bůh si ho vybral !!! Tak budte všichni zticha !!!! Dokázali byste snad takovou obět ??? celé dny , noci, ani odpočinek nemít??? několik let ???
One more comment from hello
hello
Pater Filip Steiner je svatý na rozdíl od vás přítomných .. a budeme rádi , když to dotáhneme aspon

do posledního šuplíku vlevo dole v očistci
dalila
Neviem prečo utocis, nikto tu pána Steinera nekritizoval
Martina Bohumila Lutherová
Roberto 55
Nemci sa nikoho nepytali, takže nekecaj Martino a SNP bol najvacsi omyl pocas vojny.
To je to iste akoby som ja tvrdil, ze Cesi si zavolali Nemcov aby ich obsadili a vytvorili protektrat. Paci sa ti to?
Anton Čulen
Znovu chcem poprosiť luteránov, keď už ich niekto aj poprosí a oni stále nevedia čo je slušnosť a idú kázať o morálke, aby si svoje komentáre vkladali pod luteránske články
warez
Nikto jej to tu necita, tak to pcha nasilu vsade.
jožinko božinko
To není luteránka, ale charismatička, tak jako Tóno Dohnal biskup.
Martina Bohumila Lutherová
Kliknutí podle států

410
Slovensko

230
Česko

9
Spojené státy
jožinko božinko
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Svätý Malachiáš(prorok)
Veľmi pekne vám hrabe bohumilo aj s vašimi prekrútenými faktami a hovadinami čo šírite.